Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Strach z atentátů, ze znásilňování, nebo řezání hlav není xenofobie, my moc dobře víme, čeho se bojíme a co tu nechceme!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Není to ani rasismus, protože vůbec nejde o to, jaké jsou islámští imigranti národnosti, nebo barvy, ale o to, jaké náboženství a jakou kulturu vyznávají!

Po atentátech v Paříži začínají najednou z úst mluvčích západních tajných služeb lézt informace, že mezi imigranty mohou být stovky, nebo tisíce extremistů, kteří jsou ochotní a schopní zabíjet evropské civilisty prakticky kdykoli se jim jen zachce. Já říkám přitlačte, nejsou jich mezi těmi miliony, kteří žijí ve Francii, v Německu, ve Švédsku a jinde v Evropě stovky, nebo tisíce, ale v lepším případě desetitisíce! Nejhorší na tom však je, že pokud začne některé evropské země chtít posílat nějaké islámské imigranty zpět domů, počet extremistů ochotných vraždit Evropany se okamžitě zmnohonásobí!

Co s tím můžeme dělat?! Země, které mezi sebou mají miliony potencionálních atentátníků, musí prostě začít počítat s tím, že u nich začnou opravdu velké problémy! Čím víc si jich tam pustí, čím víc se jich tam narodí těm, co tam již žijí, tím budou ty problémy větší a větší a nakonec v tom nejhorším případě mohou přerůst až v občanskou válku!

  • strach-z-atentatu-ze-znasilnovani-nebo-rezani-hlav-neni-xenofobie-my-moc-dobre-vime-ceho-se-bojime-a-co-tu-nechceme

Země jako je Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko a některé další země, ve kterých zatím ještě tolik lidí s jinou kulturou a agresivní vírou nežije, musí včas zavřít hranice a posílit jejich ochranu (nečekejme, že problémy přijdou jen přes hraniční přechody). Je nutné mít na hranicích naše vlastní vojenské posádky (nikoli nějakou cizí armádu) s těžkou technikou a ostrou municí, které budou připravené reagovat na každé možné narušení v rámci minut, nikoli hodin, nebo dní, jako je tomu dnes!

Toto vše je možné jen poté, co naše vláda odmítne s konečnou platností povinné kvóty na umístění imigrantů a následně vyhlásí referendum o setrvání České republiky v Evropské unii. Jsem si téměř jistý, že lidé poté co za několik posledních měsíců a let konečně začínají chápat o čem EU vlastně je, zvolí pro naši zem svobodu a suverenitu! Jedině pak máme šanci se zachránit před chaosem a násilím, který téměř jistě čeká západní Evropu vinou špatných rozhodnutí jejich vlastních politiků!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře