Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Stali jsme se pouhými Konzouši?!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Milovníkům sci-fi nemusím termín Konzouš vysvětlovat, ostatním doporučuji si přečíst knihu Obchodníci s vesmírem.

 

Vraťme se však do současnosti a skutečného světa. V dnešní uspěchané době žijeme pro jedinou věc, abychom živili hrstku 1% až 3% prominentů, kteří parazitují na zbytku lidstva.

  • stali-jsme-se-pouhymi-konzousi
  • stali-jsme-se-pouhymi-konzousi

Momentálně většina světa žije ve společenském řádu, kterému se říká kapitalismus, a tvrdí se o něm, že je demokratický a poskytuje lidem svobodu volby.

Skutečnost je však úplně jiná, ony výše zmiňované svobody nejsou ničím jiným, než finančním otroctvím. Naše jediná svoboda tkví v tom, že si můžeme vybrat, pro kterého boháče budeme za sotva k životu dostačující mzdu pracovat, aby na nás On sám vydělal velké peníze, a za které zboží vyrobené jinými otroky tuto výplatu utratíme, aby na tom vydělal další z té hrstky oligarchů, kteří ve skutečnosti vládnou světu.

Stáváme se tak pouhými nástroji k ještě většímu zbohatnutí již tak neuvěřitelně bohatých lidí, a pouhými konzumenty zboží a kultury, které nám milostivě poskytují, aby se jim vrátila i ta část peněz, kterou nám museli vyplatit na mzdách.

Hltáme jimi pěstované geneticky modifikované potraviny, po kterých máme rakovinu, nebo jiné nemoci, na které bereme drahé jimi vyráběné léky, aby se nám prodloužil život, a my mohli déle pracovat pro Ty, kteří nám ty nemoci způsobili a kupovat výrobky, na kterých Oni bohatnou.

Všechna zábava a kultura, kterou nám poskytují masmédia, je pro nás pečlivě vybírána, aby nešla příliš do hloubky jakéhokoli z problémů, které nás obklopují. Tak se nám snaží namluvit, že na mafii stačí jeden osamocený pistolník, a nejedná se o systémovou chybu, nebo že pokud se najde náhodou nějaký špatný milionář ošklivý na své zaměstnance, nebo zkorumpovaný politik, jsou hned tři další, kteří jsou anděly přispívajícími na charitu a dělající svět lepší tím, že chodí v neděli do kostela.

Říkají nám, že je správné myslet jen na sebe a šplhat po zádech druhých, že když budeme dost pracovat, snažit se, zanedbávat partnera-ku a omezovat čas věnovaný svým dětem a osobním zájmům, můžeme se vypracovat a stát se jedním z nich, což je samozřejmě lež, a jediné, kým se nakonec staneme, je citově vyprahlá, přepracovaná troska, která prožije svůj život přesně tak, jak ONI chtěli.

Noviny, televize, hlavní internetové servery a další vynálezy určené k řízení masy konzumentů všeho, co vládnoucí třída vymyslí a vyrobí, řídí naši mysl tak, aby nás nenapadlo si myslet, že by to šlo na světě zařídit i nějak jinak. Každý, kdo se začne vymykat kontrole, je díky nim buď zesměšněn, křivě obviněn, nebo označen za extremistu a nepřítele demokracie.

Pokud je tím člověkem někdo, kdo nějakým nedopatřením proklouzl sítem pozornosti a získal opravdovou moc, je označen za hrozbu pro celý „svobodný a demokratický“ svět. V historii se již pár takových mužů našlo, a JIMI ovládaná média, a pro NĚ pracující tajné služby, si dali hodně práce, aby se v očích veřejnosti tito lidé stali zavrženíhodnými teroristy, nebo diktátory a masovými vrahy, čímž se snaží zamezit tomu, aby jiní následovali jejich příkladu.

ONI totiž nepotřebují chytré, přemýšlející, pochybující a svobodomyslné lidi, ONI potřebují masu konzumentů (Konzoušů) a otroků, žijících jen proto, aby naplňovali pouze jejich potřeby, jejich představy a jejich sny.

V současnosti se po velice dlouhé době našel někdo, kdo se postavil příkazům a přáním oné LIGY VYVOLENÝCH. Toho člověka poznáte snadno, stačí kouknout do novin, nebo si pustit televizi. Je to ten, proti kterému stojí všichni, kdo nyní ovládají a řídí až na pár vyjímek celý tento svět, je to ten, který na první místo staví vlastenectví a zvyšování životní úrovně občanů země kterou řídí, nikoli vlastní prospěch a vlastní zisk. Je to člověk, kterého se bojí, a proto ho chtějí zničit.

Nezbývá než doufat, se z tohoto osamoceného plamene, který tak jasně svítí ve tmě, stane požár, který zachvátí celý svět a spálí to prastaré zlo sobectví a touhy po mamonu, které již tak dlouho ovládá svět, rdousí lidstvo a brání mu dosáhnout výšin, o kterých se nám nikdy ani nesnilo …

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře