Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Samé dobré předvánoční zprávy ze světových bojišť, aneb ruská rozhodnost se vyplácí!

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Rusové v Sýrii vítězí a geopoliticky posilují, Turci se bojí létat, Saudi dostávají v Jemenu po tlamě a Američané stahují stíhačky z Turecka! Tomu říkám bezva vánoce!

V Sýrii Asadova armáda spolu se svými spojenci neustále postupuje a osvobozuje postupně města a vesnice od teroristů i přesto, že materiální podpora těchto vrahů Turky a Saudy neustále vzrůstá! Rusové nasazují na podporu syrských pozemních sil stále více nových moderních zbraní, včetně tanků T 90 a raketometů Buratino schopných spálit jedinou salvou na popel vše živé na jednom kilometru čtverečním.

  • same-dobre-predvanocni-zpravy-ze-svetovych-bojist-aneb-ruska-rozhodnost-se-vyplaci

http://www.nwoo.org/2015/12/21/syrske-valciste-21-12-2015-video-a-jeho-prepis/

Turci „kadí maggi“ od okamžiku, co vzdušný prostor Sýrie střeží spolu se systémy PVO S 300 také novější a mnohem účinnější systémy S 400 a raketový křižník Moskva, takže nemohou uskutečňovat pirátské lety nad Sýrií a bombardovat Kurdy bojující s Daiš a syrské vojáky bojující proti teroristům z řad „syrských Turků“ (Turkmenů).

Američané sami žádají Rusy o schůzky, jezdí do Moskvy a uzavírají s nimi dohody, na jejichž základě si podle rezoluce OSN nakonec může syrský lid sám zvolit, kdo mu bude vládnout, a přestávají tlačit na okamžité odstoupení Asada. Dále stahují své bojové letouny z Turecka, čímž dávají sice potichu, ale jasně najevo, že Turecko svým sestřelením ruského bombardéru mírně řečeno „přestřelilo“.

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/12/obamova-kapitulace-pred-putinem.html

Jemenská Republikánská garda společně s houthijskými rebely zahájila ofenzívu, při které bylo zabito několik stovek saudských agresorů, a dokonce byla obsazena území samotné Saudské Arábie, která bombarduje celé dlouhé měsíce jemenská města a nemocnice bez ohledu na civilní ztráty!

http://www.nwoo.org/2015/12/21/jemenska-armada-spolu-s-houthijskymi-rebely-zahajila-ohromnou-ofenzivu-i-s-vpadem-do-saudske-arabie/

No a na závěr, americký kandidát na prezidenta Donald Trump, který zatím vede v preferencích na zvolení, zcela jasně odsoudil politiku Obamova prezidentského kabinetu a avízoval, že se v mnoha věcech zcela shodne s Putinem, a že pokud on vyhraje volby, budou USA a Ruská federace v mnoha věcech, co se týká geopolitiky spolupracovat (o obchodních stycích ani nemluvě).

http://cz.sputniknews.com/svet/20151220/1972514/trump-republikani-putin-ja-oni.html

No nejsou to přátelé pro všechny slušné a rozumné lidi na celém světě, kteří si nepřejí třetí světovou válku a chtějí potlačit extremisty před vánoci samé dobré zprávy? Jen se trošku bojím o rusofoby a válečné štváče jako Kárl apod., aby je z té vší „radosti“ nepostihla srdeční příhoda J.

ŠŤASTNÉ A VESELÉ PŘÁTELÉ!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře