Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rusko, Čína a BRICS jsou poslední nadějí světa proti krizi, chaosu, demoralizaci a náboženským válkám!

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Pokud co nejdříve neodejdeme z EU, přestaneme jako národ brzy úplně existovat! Vinou vměšování USA, NATO a EU do politiky nezávislých států na celém světě spěje lidstvo ke strašlivé zkáze!

Politika USA a EU na tzv. „demokratizaci“ duchovně úplně jiného islámského světa totálně selhala, stejně jako vize státem naprosto nekontrolované a neregulované tržní ekonomiky, která může existovat pouze ve světě válek a za předpokladu, že je neustále koho vykořisťovat a vycucávat jeho ekonomiku!

 

Tato transatlantická vize začala paradoxně selhávat s koncem studené války, kdy se ztratil nepřítel, na kterého bylo možno svádět všechny možné i nemožné problémy. Poslední kapkou této nereálné pohádce, ve které se mají dobře pouze cca 3% světové populace a světu vládne cca 400 až 500 nejbohatších oligarchů, byl nástup Vladimíra Putina do prezidentské funkce a roztržení otrockých okovů, jimiž bylo Rusko spoutáno Amerikou po zradě Gorbačova a rozpadu Sovětského svazu!

 
  • rusko-cina-a-brics-jsou-posledni-nadeji-sveta-proti-krizi-chaosu-demoralizaci-a-nabozenskym-valkam

V okamžiku, kdy západní velmoci a jejich oficiální i zákulisní představitelé ztratili možnost vykořisťovat tu největší a na nerostné bohatství nejbohatší zemi světa, se začal pomalu naklánět a kácet pomyslný, „z kostí po stovkách a tisících bombardování mrtvých lidí postavený trůn“, z kterého vládla Amerika ocelovou pěstí dlouhých 25 let celému světu, házejíce drobečky svým poslušným vazalům a nemilosrdně drtíce všechny menší země, které měli tu odvahu postavit se na odpor.

Po několika letech vlády Vladimíra Putina v Rusku, se však z této země opět stala světová velmoc, která jak je už geneticky dáno v ruské povaze nechrání pouze vlastní zájmy, nýbrž i zájmy svých společníků a přátel, kterými se stává čím dál více zemí celého světa, hledajících nejen obchodního partnera, nýbrž také ochránce před americkou agresí a zvůlí! Jak dopadnou země, které se bez silného spojence odváží říci ne americkým představám a plánům, by Vám mohli vyprávět nejen občané mnoha afrických zemí, ale také dávní přátelé a spojenci naší země, naši slovanští bratři Srbové!

Přišel čas nejen odejít z EU a NATO, dříve, než naši zemi zaplaví běženci a ztratíme nejen suverenitu, ale i své domovy. Přišel čas přidat se na tu správnou stranu!

To, co se nyní děje je historickým zlomem, bojem dobra a zla, světla a temnoty! Pokud nechceme, aby se svět změnil na předpeklí plné náboženských válek a svárů a bojů o územní zisky jednotlivých barbarských států stojících na rozvalinách civilizované Evropy, musíme se přidat na stranu Ruska a jeho přátel a vytvořit společně mohutnou hráz, kterou neprojde chaos a zmar, jenž zaplaví přesně podle plánu hrstky mocných tahajících za nitky z USA všechny státy, které se nedokážou semknout a postavit se tomuto zlu společně!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře