Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ruská federace potřebuje nového Stalina!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Vladimír Putin je vůdcem, který dovedl Ruskou federaci tzv. do půli cesty, ale bohužel se neodvážil dotáhnout věc až do konce. V zemi sice zavládl po letech znovu vlastenecký duch a národní hrdost, ale země pomalu chudne a jen horko – těžko se potýká s dopadem západních sankcí, protože většina výnosů ruské ekonomiky končí v kapsách obřích koncernů, bohatých soukromníků, nebo vysokých státních úředníků!Ruská federace by si se sankcemi daleko lépe poradila, kdyby všechny velké podniky opět, stejně jako za Sovětského svazu patřily státu a v čele státu by stál někdo, kdo by dokázal zbavit moci ruskou oligarchii a nekompromisně zatočil se všemi úplatnými úředníky. Stalin lidi, kteří okrádali národ a lid trestal smrtí, nebo dlouholetým pobytem v pracovních táborech a takového řešení je v Ruské federaci třeba i dnes!

  • ruska-federace-potrebuje-noveho-stalina

 

Nelze si myslet, že je možné odstranit část oligarchie od moci a další částí se obklopit a dovolit jí podílet se na moci bez toho, že tím utrpí celá země! Vlk v rouše beránčím je pořád vlk, a pokud se dostane oligarcha někde k moci, v první řadě sleduje vlastní zisk a teprve potom to ostatní (blaho obyčejného pracujícího lidu, je vždy až na samém konci jeho priorit a zájmů)!

 

Ruská federace pod vedením Vladimíra Putina má sice víc peněz na modernizaci armády a na zbrojení, než za éry Jelcina, ale většina podniků se rozpadá a stav nemocnic, škol, nebo cest v celé zemi, je pořád horší a horší! Většina toho co ještě stojí, byla postavena ještě za Sovětského svazu a je pořád těžší a dražší takové stavby udržovat ve stavu, kdy se dají ještě využívat bez nebezpečí, že lidé co v nich pracují, nebo bydlí, přijdou k úhoně!

 

Vladimír Putin je člověk, který udělal pro Ruskou federaci hodně a nebýt jeho, je z Ruska nyní pouhá surovinová kolonie západu rozpadlá na několik menších pro USA a EU „neškodných“ částí a na Sibiř a do jiných částí Ruské federace by se zřejmě nuceně postupně stěhovali evropské národy, jejichž území v Evropě by bylo Bruselem a Washingtonem bez boje předáno islámským přistěhovalcům!

 

Jenže to všechno je málo, ruský lid má právo mít opět jistou práci, slušné platy, jistou střechu nad hlavou, bezplatné ošetření a dostupné základní, střední i vysoké školství pro všechny bez rozdílu! Má právo bydlet v nových domech, pracovat v nových, moderních podnicích a žít v zemi, kde politici pracují pro blaho své země a vládnou z vůle lidu a nikoli z vůle oligarchie vysávající zemi!

 

Ruská federace prostě potřebuje nového Stalina, který vezme všem zlodějům to, co nakradli a všechno toto bohatství investuje do rozvoje země a do zvýšení životní úrovně všech poctivě pracujících občanů RF!

 

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře