Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Putin se jinou cestou snaží udělat z Ruska to co kdysi Stalin – tedy nezávislou velmoc!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Vladimír Putin sám nedávno přiznal, že jsou mu stále sympatické některé komunistické myšlenky a ideje. Jak by také ne, vždyť výsledkem těchto myšlenek, mělo být něco jako církví slibované království nebeské, jenže jisté, bez čekání a za života, nikoli až po smrti!


Myšlenka rovnosti, stejných práv a vysokého životního standardu všech, bez vykořisťování 99% lidstva 1% průmyslníků, bankéřů a feudálů byla a pořád ještě je něčím, co musí být každému, kdo se živí poctivou prací a nikoli odíráním druhých pořád sympatická. Jenže komunistům, kteří se dostali k moci v roce 1917, o tuto ideu rozhodně všem nešlo!


Některým z nich, včetně samotného Lenina dokonce dopomohli k moci vlivní američtí průmyslníci, kteří tímto způsobem chtěli rozvrátit carské Rusko, tedy největší a nejsilnější slovanskou zemi, která stála lidem jako oni po staletí v cestě k nastolení jejich světovlády!

  • putin-se-jinou-cestou-snazi-udelat-z-ruska-to-co-kdysi-stalin-tedy-nezavislou-velmoc

 

Z tohoto důvodu také tehdy bolševici brutálně povraždili celou carskou rodinu, včetně malých dětí, což je čin, který nelze ničím obhájit! Proto, také pověřil Lenin soudruha Felixe Džeržinského  založením komanda smrti jménem ČEKA, která likvidovala především nepohodlné oponenty Leninova režimu, který hned poté, co vyvlastnil všechno bohatství domácí ruské šlechtě „najednou“ pro mnoho komunistů zcela nečekaně otočil (přesně podle plánu) a vyhlásil NEP (novou ekonomickou politiku).

 

NEP nebyl ničím jiným, než národní zradou a výprodejem ruské země a jejího nerostného bohatství do cizích rukou (tedy něčím obdobným co načal Gorbačov a v čem pokračoval Jelcin po rozpadu SSSR). Bohatí američtí magnáti (hlavně rodiny R + R) již doslova natahovali ruce, aby dokončili dílo, které začalo rozdmýcháním první světové války, a uchopili moc nad světem do svých krvavých rukou! Tehdy se však dostal v Sovětském svazu k moci někdo, kdo jim jejich plán na velice dlouhou dobu zmařil!

 

Po Leninově smrti se k moci (nikoli lehce a bez nelítostného vnitropolitického boje) dostal k moci J. V. Stalin! Tento muž učinil něco, co nikdo v zahraničí nečekal! Přestože navenek v zájmu udržení jednoty a záchrany vlastního života vystupoval pořád velice skromně pouze jako žák velkého učitele (tedy Lenina), udělal okamžitě po jeho smrti přesný opak toho, co plánoval Lenin!

 

Odstranil od moci lidi, kteří se podíleli s Leninem na „výprodeji“ Sovětského svazu západu (a nebral si přitom žádné servítky), zrušil NEP, přestal podmiňovat vládu komunistů v SSSR celosvětovou revolucí a vyhlásil národní politiku vlády lidu v jedné zemi, tedy v SSSR! Poté, co se Stalin ujal moci, začala po prvotních problémech sovětská ekonomika doslova raketově růst (v době jeho smrti bylo SSSR druhou nejsilnější ekonomickou velmocí na světě, přestože bylo silně zbrzděné škodami způsobenými druhou světovou válkou).

 

 

Pro R+R to byl pořádný šok a jejich sen o ovládnutí Ruska se jim začal rozpadat doslova před očima! Následoval tedy plán B, kterým bylo financování a podpora Adolfa Hitlera v Německu a následné rozpoutání druhé světové války! Jejich vliv na politické struktury západní Evropy způsobil, že Francie a Anglie dovolila Německu zabrat Porýní, obsadit Rakousko a Českou republiku (Slovensko se odtrhlo a stalo se formálně Hitlerovým spojencem). Následovalo Polsko (tehdy sice Anglie formálně vyhlásila Německu válku, ale Polákům žádnou pomoc neposkytla), Francie atd.

 

To vše, bylo Německu dovoleno jen proto, že Hitler sliboval, že půjde hlavně proti Slovanům a především proti obrovskému Sovětskému svazu, kde v té době vládl Stalin (tedy ten, který téměř 100 lety zmařil plán NWO)!

 

Člověka, který se zajímá o historii, až zamrazí, jak se to, co se událo před 100 lety, téměř navlas podobá tomu, co se děje dnes! Jen místo Lenina si dosaďte Jelcina, místo Stalina prezidenta Putina a místo Hitlera a Německa Ukrajinu, Jaceňuka a Porošenka! Jediným rozdílem je, že dnes se musí vše podávat více politicky a opatrněji, a že existují jaderné zbraně schopné zničit v řádu hodin celou planetu!

 

Otázka, kterou si tedy dnes každý rozumný člověk musí klást na mysl, zní:

 

To se sakra v Americe, pod vlivem stále se zrychlujícího ekonomického kolapsu půlce světa vládnoucí rodiny už úplně zbláznili a je jim jedno, že téměř všichni ve třetí světové válce zemřou?

 

Nebo mají informace a čísla, které říkají, že pokud nevypukne nějaká velká válka, nebo epidemie, pomřeme nakonec úplně všichni, protože v závěru nebude dost jídla, ani pití pro stále stoupající lidskou populaci a raději volí „řízenou“ genocidu, než chaos, který by nakonec vypukl?

 

Ladislav Kašuka.

 

 

Facebook komentáře