Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč museli zemřít?!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Nevinné oběti války, dětské životy zmařené z Kyjeva vyslanými fašistickými hordami, položené na krvavý oltář geopolitických zájmů USA.

 

Krev až stydne, když sledujeme videa ukrajinských měst po bombardování od ukrajinské armády a vidíme ta drobná tělíčka ležet na ulicích, nebo přímo v jejich domech a pokojíčcích, kde je tak mladé, čisté a nevinné zasáhla smrt.

  • proc-museli-zemrit

 

Jak vůbec může dát kyjevská vláda, nebo prezident Porošenko rozkaz bombardovat ve vlastní zemi města a obytné čtvrti plné civilistů, žen a hlavně nevinných malých dětí?! Co je k tomu opravňuje, snad nesouhlas tamních lidí poslouchat jejich rozkazy?! Jaké mají právo je trestat za nesouhlas s nacionalistickou politikou a fašistickými praktikami?!

Proč by měli místní lidé najednou změnit své životy, své přesvědčení, své názory a zvolit si budoucnost surovinové kolonie USA a EU?! Co je na tom tak divného, nebo zlého, že nechtějí žít podle někoho, koho si nezvolili a nedali mu právo vládnout zemi?!

Je právo na svobodný názor a sebeurčení opravdu tak hrozný zločin, že dává Porošenkovi a pučistické kyjevské vládě právo je trestat smrtí a zabíjet jim jejich děti?!

Za období tzv. trestné operace, jak nazývají kyjevští bandité vyvražďování těch, kteří si s nimi dovolili nesouhlasit, zemřelo již více jak čtyřicet dětí, a jejich počet by byl ještě mnohem větší, kdyby jich domobrana nedokázala cca třicet tisíc dostat do bezpečí pod ochranu Ruské federace.

Jak je možné, že tomuto vraždění, této genocidě, tomuto hroznému zločinu proti lidskosti celá Evropa jen mlčky přihlíží a USA ho dokonce podporují a postrkují kyjevskou vládu k ještě razantnějším akcím slibujíce jim plnou podporu v této odsouzeníhodné ohavnosti?!

Proč musela ta neviňátka zemřít, aby americké společnosti Shell a Chevron, mohli pod domy, kde bydleli a žili těžit břidlicový plyn?!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře