Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pořiďme si všichni kříže na krk jako symbol toho, že Evropa nebude nikdy patřit islámu!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Kříž jako symbol poslouží dobře k tomu, aby ten typ muslimů, který si myslí, že ovládne Evropu a zavede, v ní právo šaría pochopil, že se mu to nikdy nepovede, nebo aspoň ne bez tvrdého boje!

Já osobně nepatřím k žádné církvi, ale pořídím si keltský kříž, protože nám Čechům koluje v krvi okolo 25 až 30% keltské krve a Slované, kterými jsme pořád nejvíce, přišli do našich zemí jako pohané!

Budu tento kříž nosit jako symbol toho, že Evropa si navždy zachová své zásady a nikdy se nestane zemí, kde se budou potlačovat práva žen, křesťanů, nebo ateistů, nýbrž zůstane prostorem, ve kterém se nadále bude ctít náboženská, názorová a politická svoboda!

Pokud má Česká republika přijmout nějaké uprchlíky, měli by to být tací lidé, kteří v současnosti trpí ve svých zemích útlakem, jako jsou asyrští křesťané, kterých nyní 149 přijala Slovenská republika, nebo Volyňští Češi, kteří jsou nyní nuceni žít v zemi, ve které vládnou pučisté a řádí neonacistické organizace!

  • poridme-si-vsichni-krize-na-krk-jako-symbol-toho-ze-evropa-nebude-nikdy-patrit-islamu

 

Zvedněme tedy hrdě hlavy, pověsme si na krk kříže, každý podle svého gusta, nebo vyznání, keltské, obyčejné, nebo s Kristem a ukažme tím všem, kteří doufají, že je nám tady v Evropě vlastně už všechno jedno a že si necháme svou půdu a kulturu prostě jenom tak bez boje a protestů sebrat, že tomu tak rozhodně není!

Evropa patří Evropanům a nikomu jinému! Pokud tu chce někdo žít, musí ctít evropská pravidla a zákony a sám se tak stát Evropanem! Každý si tu může svobodně vyznávat svou víru a přesvědčení, ale ta svoboda končí v bodě, kde začne jedna skupina omezovat, nebo dokonce ohrožovat a fyzicky utlačovat a likvidovat druhou!

Evropa si může dovolit ročně přijmout tisíce a tisíce slušných lidí respektujících tato pravidla, bez ohledu na jejich vyznání, ale nemůže řešit problémy celého světa za druhé a přijímat lidi, kteří přišli s cílem změnit Evropu k obrazu svému!

Tak založme spontánní hnutí „KŘIŽÁKŮ“ nosící na krku symbol naší kultury a víry a dejme tím světu najevo, kolik nás, kteří jsme ochotní bojovat za to, abychom nepřišli o svou zemi ve skutečnosti je!

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře