Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ODPOVÍ MI NĚKDO?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Odpoví mi někdo na otázku jak je možné, že důchodci, nastávající matky a jiní slušní lidé (ožralové a feťáci tam většinou nesmí vůbec) musí v současnosti vyhledávat čím dál častěji noclehárny a útulky? Jak je vůbec možné, že takoví bezdomovci existují, že důchody, nebo dávky pro svobodné matky nestačí lidem po dlouhých desetiletích poctivé práce ani na jídlo a střechu nad hlavou?

  • odpovi-mi-nekdo

Kam jdou všechny peníze z daní, v jakých hlubokých kapsách končí, že nemáme nejen na zdravotnictví a školství zdarma, ale ani na pořádnou armádu, nebo na opravu silnic? Proč nemáme na operace pro nemocné děti na které se musí dělat sbírky a stejně se zachrání tak jedno dítě z deseti, protože obyčejní lidé nemají dost peněz pořád na něco přispívat?

Proč se o to nepostará stát? Proč se raději posílají miliony nacionalistům na Ukrajinu a léčí se tu příznivci fašisty Bandery, zatímco umírají naše děti?! Jak je možné, že po 25 letech lidé pořád nechápou, že vše co se jim dříve říkalo o zlodějském, militantním nenažraném kapitalismu, o  tom, že budou žebráci, nezaměstnaní, chudáci umírající bez pomoci, protože nebudou mít na léčbu byla pravda?

Všichni byli varováni, že jediní, kteří se budou v takové společnosti cítit jako ryba ve vodě budou nečestní politici, zloději, tuneláři, vrazi, prostitutky a drogoví dealeři, které bude zákon chránit, místo aby je trestal a staral se o bezpečí poctivých slušných lidí! Kdy lidé pochopí, že Ti poctiví komunisté, nebo aspoň ta část z nich, která nezradila nakonec za jidášův groš své ideje a svou zemi, se je před tím vším snažila za každou cenu uchránit?!

 
Ladislav Kašuka

Facebook komentáře