Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Novým Rakouským prezidentem se nakonec místo vlastence stala „Merkelová s penisem“.

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Vlastenecky cítícím Rakušanům byla doslova ukradena prezidentská volba! Van der Bellen nakonec nad Hoferem „zázračně“ zvítězil jen díky pochybným korespondenčním hlasům „Rakušanů“ žijících dlouhodobě mimo svou rodnou zemi!

Jak se asi bude novému rakouskému prezidentovi vládnout s vědomím, že většina doma v Rakousku žijících občanů ho za prezidenta nechtěla?!

Osobně si myslím, že Van der Bellen si s tím však hlavu moc lámat nebude, protože něco jako hlas lidu tohoto člověka vůbec nezajímá!

  • novym-rakouskym-prezidentem-se-nakonec-misto-vlastence-stala-merkelova-s-penisem

Předem totiž prohlásil, že pokud se on „sluníčkář a taťka migrantů“ stane rakouským prezidentem, je úplně jedno, koho budou v parlamentních volbách volit rakouští občané! Van der Bellen totiž, pokud, by náhodou „nedej Brusel a Washington“ vyhrála volby strana jeho současného prezidentského protikandidáta Hofera, nedovolí, aby mohl sestavit vládu a stát se premiérem Rakouska!

Nový rakouský prezident navíc zastává typicky „merkelovský“ postoj k současné imigrační krizi a vystupuje proti jakýmkoli omezením přijímání „uprchlíků“ do Evropy a samotného Rakouska. Pokud tedy zůstane v prezidentském úřadě skutečně celých dlouhých šest let a současně zabrání demokratickému převzetí moci v zemi vlastenecky smýšlejícími Rakušany, bude se příští rakouský prezident nejspíše jmenovat Ahmed!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře