Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Novým americkým prezidentem se místo loutky NWO Killary Clintonové stal „neřízená střela“ Donald Trump!

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Myslím, že je pro celý svět dobré, že v čele USA nebude loutka Killary Clintonová, ale muž, který nemá jako svůj hlavní cíl konfrontaci s Ruskem, nýbrž boj proti islámským extremistům a nelegálním přistěhovalcům, kteří čím dál více zaplavují Evropu a Ameriku!
 
Svět má díky výsledku amerických voleb stále ještě šanci na mír a na to, že se dvě nejsilnější mocnosti světa dohodnou na společném postupu proti islámské hrozbě a na vzájemné oboustranně výhodné ekonomické spolupráci. Trump dlouhodobě avizuje, že je ochoten s Putinem o všech těchto věcech jednat a ruský prezident zastává obdobný postoj vůči novému americkému prezidentovi!
 

  • novym-americkym-prezidentem-se-misto-loutky-nwo-killary-clintonove-stal-nerizena-strela-donald-trump

 

 

Všichni tedy můžeme doufat, že svět se opět může stát stabilně bezpečným místem pro život civilizovaných lidí netoužících po válce ve jménu nějaké zvrácené ideologie, nebo víry! Pravdou je, že Donald Trump je jakousi „neřízenou střelou“ a můžeme od něj očekávat v podstatě cokoli, ale je to pořád lepší, než jistota konfrontace a války mezi Ruskem a USA v případě, že by americké prezidentské volby vyhrála Clintonová.

 

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře