Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Noční Vlci vzdávají svou spanilou jízdou hold mrtvým hrdinům, kterým vděčí miliony Evropanů za své životy!

Hodnocení uživatelů:  / 41
NejhoršíNejlepší 
 

Vlastenecký ruský motorkářský klub chystá spanilou jízdu na počest 70 výročí vítězství Rudé armády a spojeneckých vojsk nad nacistickým Německem. Přestože se jedná o civilisty, kteří pojedou z Moskvy do Berlína na svých motorkách a beze zbraní (na rozdíl od Američanů jezdících po Evropě na plně vyzbrojených obrněných transportérech), mnoha našim a polským rusofobům je jejich jízda trnem v oku a již nyní vymýšlí jak jí zakázat, překazit, nebo aspoň zkomplikovat.

  • nocni-vlci-vzdavaji-svou-spanilou-jizdou-hold-mrtvym-hrdinum-kterym-vdeci-miliony-evropanu-za-sve-zivoty
Komu může vadit to, že pár desítek neozbrojených motorkářů projede několika státy Evropy, položí květiny na pamětních místech a pak se zase v klidu a míru vrátí domů, neplánujíce na rozdíl od jiných nikde zůstat a stavět základny? Je snad někomu vítězství Rudé armády nad nacisty trnem v oku a přejí si tací lidé, aby válka dopadla jinak?!

Nechme ruské vlastence v klidu a míru projet, protože pokud jim někdo bude klást do cesty překážky, poplive tím památku sovětských vojáků padlých při osvobozování Evropy a stane se člověkem zpochybňujícím zločiny nacismu a velikost oběti, kterou muselo především Rusko, ale také ostatní země Sovětského svazu přinést, abychom dnes mohli v naší zemi mluvit česky a aby náš národ a mnoho dalších národů Evropy vůbec přežil a existoval!

Doufám, že v Praze a ve Varšavě zvítězí rozum a vděčnost za osvobození od nacismu nad nenávistí a rusofobií šířící se díky americkým propagandistickým lžím Evropou a úřady a občané obou zemí se k Nočním Vlkům budou chovat přinejmenším stejně vstřícně, jako se chovají k motorářům z jiných zemí světa. Přejme jim dobré počasí, klidnou ničím nerušenou jízdu a vzdejme čest jejich vlastenectví a patriotismu!

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře