Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Napadnout Rusko? To také může napadnout jen šílence!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Vladimír Putin v rozhovoru pro italské noviny Corriere della Sera uvedl, že myšlenka, že by Ruská federace jenom tak z ničeho nic bez důvodu první napadla země NATO je absurdní a udělat by to mohl jen naprostý šílenec! Osobně tato jasná slova, která můžeme brát jako poselství vůči válečným provokatérům, kteří se soustřeďují především v řadách amerických politiků, velice vítám!

S nadějí na mírové řešení nynějšího geopolitického střetu a ochlazení diplomatických vztahů, které v současné době probíhá z důvodu rozdílných postojů Ruska a USA na ukrajinskou a syrskou krizi, očekávám podobné jasné prohlášení z úst amerického prezidenta a vrcholných představitelů NATO a EU!

 

Země jako je Ukrajina a některé další, ve kterých vládnou slušně řečeno podivné režimy, které se buď dostali k moci nezákonnými ozbrojenými puči, nebo vládnou autoritativním stylem, potlačujíce z nějakého důvodu etnické, národnostní, nebo náboženské menšiny samozřejmě rády hrají na tajemnou kartu údajné hrozby ze strany jiných států, pokud díky tomu dostanou od těch bohatších a úspěšnějších peníze, nebo nějaké úlevy a místo vlastní snahy a práce tak mohou žít na úkor druhých!

 

  • napadnout-rusko-to-take-muze-napadnout-jen-silence

 

Je načase přestat podporovat rozbroje a sankce kvůli režimům oslavujícím fašisty, nebo kvůli islámským extremistům bojujícím za údajnou svobodu (kterou si zřejmě představují zavedením práva šaría) proti údajným „diktátorům“, jako je Assad! Jedinou zemí, které takové rozbroje vyhovují, je zadlužená Amerika, která silou mocí bojuje o udržení pozice světového hegemona, o které jsou američtí politici pevně přesvědčeni, že USA náleží!

 

Doporučuji světovým politikům zachovat chladné hlavy, sednout si k jednacímu stolu a udělat to, co je dobré pro země, v jejichž čele stojí a které zastupují a nikoli to, co je dobré pro ty, kteří neumí sami hospodařit a využívají druhé, nebo pro ty, kteří rádi tahají za nitky a řídí druhé ke svému prospěchu, bez ohledu na následky, které jim to způsobí!

 

Ladislav Kašuka.

 

 

Facebook komentáře