Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jsou „hate free bratříčci“ blázni, nebo zrádci?!

Řekl bych, že obojí!

Vždyť každému normálnímu člověku musí být úplně jasné, že masová migrace cizích, s naším vnímáním světa a morálky neslučitelných kultur, které sebou přináší uprchlíci z Afriky a Asie musí mít na Evropu trvalé negativní důsledky!Připusťme jen na malý okamžik variantu, kterou se nám „obyčejným lidem“, kteří myslí normálním zdravým „selským rozumem“ snaží „hate free bratříčci“ a různí „sluníčkáři“ vnutit.Podle jejich vize mezi námi budou imigranti vyznávající z valné většiny islám jen pokojně žít a plodit děti bez toho, aby chtěli Evropu násilně obrátit na svou víru a pobít všechny „nevěřící psy“.Jak všichni dobře víme, tito lidé nemívají jedno, nebo dvě děti, jak je evropským trendem posledních několika desetiletí, nýbrž šest, sedm a více. Když k tomu připočteme další nově přicházející, do „evropského ráje“ pozvané kamarády a příbuzné, vyjde nám z této jednoduché rovnice děsivý výsledek!

  • jsou-hate-free-bratricci-blazni-nebo-zradci

 

Prototypem nového občana ČR už by brzy nebyl typický „český Honza“ s růžolící se tvářičkou, nýbrž snědý „český Ahmed“ prozpěvující si po ránu súry z koránu!

 

Myslíte, že zůstane zachována naše národní kultura a identita?!

 

Bude český Ahmed pálit čarodějnice, bude oslavovat vánoce, bude koledovat a hodovat o velikonocích, bude slavit tradiční české posvícení, bude pořádat zabíjačky, bude chodit na plesy, nebo bude poslouchat Bedřicha Smetanu?!

 

Bude si nová „ahmedovská“ mládež chodit bez rozdílu pohlaví společně hrát na dětská hřiště, hromadně se koupat u rybníka, dohromady tancovat a bavit se do kina?!

 

Budou mít ženy v této nové společnosti stejná práva jako muži?! Budou mít všichni lidé svobodu vyznání, svobodu projevu a dívky stejné šance na vzdělání a získání dobrého zaměstnání a finančního ocenění jako chlapci?!

 

My normální „obyčejní“ lidé víme, že NEBUDOU!

 

My normální „obyčejní“ lidé víme, že naše kultura se v té jejich pomalu rozpustí a zmizí!

 

My normální „obyčejní“ lidé to NECHCEME!

 

My normální „obyčejní“ lidé chceme naši zemi, naši kulturu a náš způsob života zachovat pro naše děti!

 

My normální „obyčejní“ lidé víme, že vy „hate free bratříčci“ to nemáte v hlavě v pořádku, nebo jste placení nějakou US neziskovkou, aby, jste zradili vlastní národ!

 

My normální „obyčejní“ lidé vám to prostě NEDOVOLÍME!

 

Ladislav Kašuka.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře