Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

„Hrdinní Ukrajinci“ a „mírumilovní ubozí migranti“ …

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Migranti si dělají v zemích EU vše, co se jim zachce, nerespektují hranice, zákony, ani žádná pravidla a „hrdinní Ukrajinci“ žijící v ČR, Polsku, nebo v jiných zemích EU „dělají ramena“

Události dostávají spád a děj hry, nebo lépe řečeno komedie pro publikum (občany a voliče) se stále zrychluje. Těm ubohým chudáčkům z Afriky (jak se nám je snaží líčit naši politici) nestačí ledajaká evropská země. Oni chtějí jen do Německa a do Anglie, kde čekají, že jim budou bez práce létat pečení holubi do pusy! Těmto novodobým kolonistům (možná by bylo lepší psát budoucím okupantům a vládcům) Evropy nejde vůbec o to žít někde, kde je mír, sehnat si tam práci, respektovat místní pravidla a zákony a přispět tak svou nějak těm, kdo jim poskytl nový domov!

  • hrdinni-ukrajinci-a-mirumilovni-ubozi-migranti

Těmto migrantům jde jen o to vysát ty nejbohatší země, které si mohou dovolit je nějakou dobu uživit a až jich bude víc je ovládnout! Před tímto plánem IS varovala i hrdinná kurdská bojovnice, která navštívila Prahu! Tato žena, která má bohaté osobní zkušenosti s extremisty z IS varovala, že plán IS na ovládnutí Evropy je stejný, jako byl v Iráku a v Sýrii! Nejprve se postupně vmísit mezi obyvatelstvo a pak zaútočit vojensky a vnést mezi lidi hrůzu a děs se postavit na odpor pomocí poprav a bestiálního mučení!

Chceme se toho snad dožít?! Opravdu necháme naše politiky dojít tak daleko a dáme naši zemi všanc cizincům vyznávajícím náboženství netolerující jinou víru, nebo ateismus?!

Z druhé strany u nás a v dalších zemích zase stoupá počet militantně se chovajících Ukrajinců pořádajících si tu demonstrace, akce a mítinky a vyhrožujících všem, kdo otevřeně nesouhlasí s převratem na Majdanu a genocidou pučistické ukrajinské vlády, kterou praktikuje na obyvatelích Donbasu, kteří neudělali nic jiného, než že v souladu s ústavou Ukrajiny odmítli respektovat nikým nezvolenou vládu vlastizrádců a nacistů, která se za pomoci amerických peněz a zbraní chopila v Kyjevě moci!

Tito v bezpečí cizích zemí žijící ukrajinští gerojové vyhrožují svým oponentům vším možným i nemožným od zmlácení, po smrt na „revolverovou nemoc“ a pořádají akce na našich náměstích, při kterých uráží pod ochranou naši policie každého, kdo s nimi nesouhlasí!

Pokud se těchto „superhrdinů“ zeptáte, proč nebojují jako správní ukrajinští vlastenci na Donbasu proti údajným „ruským okupantům“, o kterých bez ustání oni a jejich západní podporovatelé bez poskytnutí jakýchkoli přesvědčivých důkazů pořád dokola mluví, dočkáte se jen urážek a napadání, protože tito „hnědí křiklouni“ se ve skutečnosti bojí každého, kdo se jim dokáže postavit se zbraní v ruce tak, jak to dělají drtivé přesile se již více jak rok bránící obyvatelé Donbasu! Dejte si však na ně pozor, pokud nemáte zbraň, je Vás o mnoho méně, nebo se k nim obrátíte zády, jejich odvaha prudce vzrůstá a jsou schopní Vám ublížit!

Jak vidíte, nic dobrého se v naší zemi bohužel v současnosti neděje. Jedinou nadějí je, že zvítězí zdravý rozum lidí „daleko od Prahy“ a nakonec se ujmou moci skuteční vlastenci!

 

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře