Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co si v Kyjevě a Washingtonu proti Rusku vymyslíte teď?!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tak a je to, ruské kamiony s humanitární pomocí pro lidi postižené bombardováním a ostřelováním od ukrajinské armády vyložily svůj náklad a zase se v klidu prázdné vrátily do Ruska (na hranicích je při návratu zkontrolovali celníci).

 
  • co-si-v-kyjeve-a-washingtonu-proti-rusku-vymyslite-ted

Nekonala se žádná provokace, žádné kamiony nebyly zničeny ruskou armádou, jak strašil Kyjev, aby Rusko mělo záminku k invazi.

Rusové prostě jen v klidu a míru předali potraviny, oblečení, léky a spacáky lidem trpícím díky vojenské genocidní akci vedené proti nim nelegitimní, nevolenou, pučistickou, kyjevskou vládou a zase odjeli zpět do Ruska.

V Kyjevě a Washingtonu drtí mezi zuby nadávky, a snaží se z celé této ruské humanitární akce udělat za každou cenu něco jiného, než to, čím ve skutečnosti byla.

Nemohou přece dovolit, aby svět viděl, že Rusům opravdu nešlo o nic jiného, než pomoci hladovým a nemocným lidem!

To přece nejde dohromady s obrazem militantního Ruska a zlého Hitlerova dvojčete Putina (tak se totiž Rusko a Putina snaží v Kyjevě a Washingtonu prezentovat světu).

Pohádka o ruské kamionové invazi se tak pomalu rozplývá, stejně jako ty předchozí o ruských žoldácích, obrněných kolonách, systémech Buk, údajných nahraných rozhovorech, ve kterých figurují i mrtví lidé atd. atd. (ani na jednu z těchto mystifikací neexistuje jediný přímý důkaz, jediná věrohodná fotka, nebo odborníky ověřený záznam).

Možná je čas, aby nám naši politici a média přestali lhát a přiznali, že v Kyjevě sedí jen banda amatérských zločinců, kteří pod taktovkou USA a s tichou podporou z EU vraždí vlastní lid za to, že odmítá jejich vizi budoucnosti, a právo vládnout zemi bez mandátu ze svobodných celonárodních voleb, a přestali toho špatného dělat z Ruska!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře