Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Čím dříve padneme na úplné dno, tím lépe!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Během posledních několika dnů jsem se přesvědčil, že s vnímáním reality je to v České republice dost špatné. Já osobně jsem vždy byl, a pořád ještě jsem nakloněný více tomu, co dělá Putin v Rusku, než tomu co vyvádí Obama v USA, nebo prohnilé bruselské multi-kulti politice. Přesto jsem schopen vidět to, že ani v Rusku není vše jen dobře, a že třeba v sociální, zaměstnanecké, bytové, nebo medicínské sféře (pokud neberete jen Moskvu a okolí) to v Rusku mnohdy silně pokulhává a co se týká bezohlednosti mafie, korupčnosti vysokých státních úředníků a arogance regionálních „malých carů“, dějí se v Rusku mnohdy takové věci, které si neumíme ani v tom našem rozkradeném malém českém Kocourkově představit!

  • cim-drive-padneme-na-uplne-dno-tim-lepe

 

Jinými slovy, pan Vladimír Putin je velký geniální geopolitický hráč, který je výborný v obraně i v útoku, ale je pořád poplatný systému, který v Rusku od roku 1992 vládne, a který je stejně asociální, jako ve zbytku Evropy! Tím, že opilec Jelcin dostal Rusko ekonomicky na kolena, je samozřejmě ekonomická situace Rusů ještě tíživější než ta naše! Veliký rozdíl je ovšem s vnímáním světa a vlastenectvím. Většina Rusů by totiž raději zemřela, než by zaprodala svou zemi. To je ten pravý důvod, proč nelze hrdé a vlastenecké Rusko nikdy porazit ani ekonomicky, ani vojensky, leda by ho někdo dokázal úplně vymazat z mapy světa!

 

Vladimír Putin je tedy bojovníkem za mocné a samostatné Rusko, je obrovským patriotem a stratégem vycvičeným v KGB, a ač je Rusko pořád celkově ještě vojensky slabší než NATO a ekonomicky pokulhávající za západem, který vykořisťuje a okrádá všechny zaostalejší a menší země, které se mu nemohou vojensky bránit, hraje tu hru tak, že jí skutečně může vyhrát! Rozhodně však není mesiášem pro celou Evropu a naší zemi. Jenže přesně tak na něj bohužel ta „pohodlnější“ se současnou situací nespokojená část naší veřejnosti kouká!

 

Čím dříve tedy „spadneme na hubu, potopíme se až na úplné dno a naplníme své plíce smradlavým kalem“, tím dříve pochopíme, že se musíme zachránit sami a Rusko nám pomůže nejvýše tím, že oslabí geopolitický vliv USA a EU! Nic jiného od Ruska a pana Putina chtít ani nemůžeme! Rusku jde především o to, aby navázalo co nejlepší obchodní styky s Evropou a po výměně prezidenta možná také s USA, aby vylepšilo svou vlastní ekonomickou situaci! Pokud se chceme zbavit svých vlastních zlodějů, nebo vystoupit z organizací, které nás nutí bojovat v žoldu USA, nebo nám okrajují naší suverenitu a státnost a zaplavují nás cizinci, které tu minimálně 80% lidí nechce, budeme to muset udělat sami!

 

To, že se Rusku možná časem povede lépe, pokud pan Putin dotáhne partii, kterou rozehrál do vítězného konce a dokáže Rusko zbavit také mafiánů a oligarchů vysávajících prosté ruské lidi, které prozatím pořád ještě toleruje + vymění prohnilé státní úředníky, nebude znamenat pražádnou změnu k lepšímu pro nás! Dokud budou lidé pořád jen ukazovat svaly na sociálních sítích a pak se nechají koupit koblihou, nebo novými sliby od starých zlodějů a budou pořád dokola volit ty samé hrobaře našeho národa, kteří stáli u rozkradení národního majetku a neústavního rozdělení naší země, bude jen hůř a hůř a já osobně si začínám myslet, že čím dříve bude opravdu zle, tím lépe!

 

Mějte se zatím hezky J sbohem.

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře