Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bez mrtvých se válka v Sýrii vyhrát nedá!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Američané, jejich věrní nohsledi a bezzubá, USA se bojící OSN pokaždé, když podniká nějaký stát a jeho spojenci vojenské akce na svou obranu před vnitřním, nebo vnějším nepřítelem řvou, že je třeba postupovat tak, aby neumírali žádní civilisté, a aby každý měl co jíst a pít a dokonce snad „stihl bez vyrušování před spaním shlédnout večerníček“! Výjimkou jsou samozřejmě vojenské akce vedené USA, NATO, nebo Izraelem! V tom případě se přece může „hájit demokracie“ až do smrti posledního civilisty nechápajícího, že multi-kulti-homo západní životní styl a kultura je to jediné správné!Pokud však vede nějaká země boj za svou svobodu a opravdovou (ne jen na oko proklamovanou) nezávislost na USA, dělá celý západní svět pod vedením Amíků všechno možné i nemožné, aby zabránil vítězství! Začíná to finanční podporou jak jinak, než prozápadních, nebo aspoň protivládních rebelů, pokračuje to dodáváním zbraní a munice a pokud to nestačí, nastoupí do akce „hrdinná US army“ a její spojenci! Jediným problémem takových, již mnohokrát realizovaných akcí, se může stát účast nějaké jiné velké síly zvnějšku, která se rozhodla podporovat legitimně zvolenou vládu, nebo prezidenta Američany právě „demokratizované“ země!

  • bez-mrtvych-se-valka-v-syrii-vyhrat-neda

 

 

V takovém případě se omezí vojenské akce, aby se náhodou nedej bože „američtí hrdinové“ nestřetli s někým, kdo na ně nestřílí jen „50 let starou puškou“ (to by totiž mohlo otřást sebevědomím amerických vojáčků) a spustí se mediální humbuk o tom, jak jsou vojenské akce vládních vojsk a jejich spojenců nehumánní, kterak při nich umírají civilisté a samozřejmě jak jinak hlavně ženy a děti! Ukázkovým případem takové propagandy je Sýrie, ve které se vládní vojska pokoušejí společně se svými ruskými, íránskými a libanonskými spojenci osvobodit zemi od teroristů, z nich polovina je oficiálně podporována USA a druhá půlka neoficiálně Saudskou Arábií a Katarem!

 

 Světem tedy běží lživá americká propaganda plná pokroucených a vymyšlených incidentů, jejímž cílem je zpomalit, nebo úplně zastavit proces osvobození Sýrie od teroristů a separatistů, kteří se snaží zemi ovládnout, nebo roztrhat na malé kousky! Přitom jedinou opravdovou možností jak zvítězit, je drtivá ofenzíva, při které bude nepřítel zcela zničen! Příměří umožňující, aby teroristé znovu nabrali energii, mohli se přesunout, nebo přezbrojit nemají žádný smysl! Mnohem lepší je zahájit útok ve stylu druhé světové války, když sovětská vojska vytláčela nacisty z okupovaných území SSSR!

 

Nálety, dělostřelecká příprava, rakety a pak mohutný frontový útok s tanky a pěchotou, to je jediné správné řešení! Když Rudá armáda osvobozovala Kyjev, nebo dobíjela Berlín, pálilo na nacisty v obou případech více jak 100 000 hlavní! Stejně nekompromisně se musí udeřit na radikální islamisty! Nejen oni, ale ještě jejich potomci, kteří to peklo náhodou přežijí, se musí třást zalezlí jako švábi někde v jeskyních a kanálech a strach z toho, co se stane, když zase vylezou na světlo boží, se musí zakódovat v jejich myslích a genech navždy!

 

Každý, kdo má vlastní rozum v hlavě a neposlouchá ty západem stále dokola omílané žvásty, přece musí chápat, že i pro civilní obyvatelstvo je lepší zalézt na pár dní do sklepů a přežít mohutný frontový útok, po kterém bude následovat mír, než žít dlouhá léta v islamistickém pekle a bát se, že vaše dítě naverbují a pošlou na smrt opásané výbušninou, vaší ženu ukamenují, zbičují, nebo zotročí a sexuálně zneužijí teroristé z IS, nebo An Nusra a podobných neustále se přejmenovávaných, ale jinak stále stejných násilí a zlo šířících organizací a vás osobně zabijí přímo na ulici, když se vám něco z toho snad nebude líbit!

 

Bašár Asad a jeho spojenci, by se tedy neměli ohlížet na rádoby humánní kecy z USA, EU, nebo OSN, ale jednat a osvobodit civilisty trpící po dlouhá léta neustále uměle prodlužovanou válkou jednou provždy, protože jen opravdovým bojem lze porazit zlo a přinést lidem mír!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře