Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dušan Dvořák: Žaloba na Václava Klause za zločiny proti lidskosti s důkazy (nová verze)

  • klaus-marihuana

Hledáme advokátní kancelář nebo nelhostejné zastupitele lidu. Nežádáme od lhostejných poslanců soucit se smrtelně nemocnými, zmrzačenými a policií okradenými lidmi, kteří se léčí konopím, prezident Václav Klaus vědomě kryje korupci a porušování zákonů a zneužívání policie proti nevinným občanům a dlouhodobě nekoná.

 

Prezident tímto narušuje základy právního řádu a demokratického uspořádání republiky, když imunitou chránění zločinci v parlamentu dlouhodobě nekonají. Důkazů máme dost, v článku uvedené budou postupně doplňovány dle vašeho požadavku zaslaného na protikorupční linku Hanáckého kulturního bombardingu Kyselé zelí, pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hanáckým korupčníkům svaté olomoucké Trojice jako exministr vnitra Ivan Langer (ODS), senátor a hejtman Martin Tesařík (ČSSD) nebo europoslanec Jan Březina (KDU-ČSL) srazilo hanácké Kyselé zelí tunel na EU za 3 miliardy s názvem Multimediální park, proč bychom nemohli dostat před soud prezidenta.

Právní kvalifikace žaloby

Nevíme, jestli žalobu mohou podat pouze politici, ale prezidenta Václava Klause lze důkazně žalovat za velezradu, za vědomé krytí zločinů proti lidskosti, neboť od 21.března 2008, dále 4. prosince 2009, 28. února 2010, 8. května 2010, 10.října 2010, 28. října 2010, 17.listopadu 2010, 10. prosince 2010 a 31. května 2011 důkazně o zločinech proti lidskosti a velmi hrubém porušování ústavně garantovaných základních lidských práv nemocných lidí léčících se konopím ví a omítá právně konat, čímž hrubě porušuje nejen slib prezidenta republiky, ale i  základní zásady demokratického právního řádu. Prezident má řadu právníků a pravomoc alespoň podat ústavní stížnost, o kterou byl opakovaně žádán, neučinil ani toto minimum!

Podle Zákona o Ústavním soudu se prezident dopustí velezrady, pokud koná proti svrchovanosti republiky, proti její celistvosti nebo proti demokratickému řádu. Prezident dlouhodobě absolutně ignoruje porušení prvního článku prvních dvou ústavních zákonů (ústava, „listina“), klíčové zákony demokracie a úcty k člověku a občanu, stejně jako ignoruje mezinárodní úmluvy, ke kterým se ČR zavázala (Jednotná úmluva OSN o „drogách, Úmluva o právech nemocných a biomedicíně, „charty a deklarace práv EU, práv lidí se zdravotním postižením, práv původních obyvatel“ etc.)!

Prezident má možnosti jako jediný možný ústavní činitel konat, poslanci mají imunitu!

Od Velkého pátku roku 2008 doložitelně zákonodárci a prezident vědí, že nemocní lidé léčící se konopím nejsou žádní kriminálníci. Že na nevinných lidech nesmí býti zneužívána státní moc řekl svým verdiktem opakovaně Ústavní soud, Nejvyšší soud, soudy krajské i okresní! Již 21.března 2008 jsme odpovědné činitele státu upozornili, že právě připravovaný trestní zákoník platný od ledna 2010 psaly společně drogová a farmaceutická mafie. Poslanci odmávali ANO!

Prezident byl opakovaně a velmi důrazně žádán stovkami občanů a neziskovými organizacemi zastupujícími desítky tisíc občanů, aby podal ústavní stížnost, nebo jinak právně konal, když jsou poslanci a úředníci k mrzačení, okrádání a kriminalizaci nevinných lidí pod rouškou zákona absolutně lhostejní, neučinil nic!

Nový Trestní zákoník dá pouze pokutu dealerovi tvrdých drog, ale nemocný člověk, který si sklidí jednu průměrnou rostlinu konopí, je pod trestem až 8 let vězení a vláčen soudy jako těžký zločinec. Když má nemocný člověk štěstí a konopí je při nezvané návštěvě státního úředníka s nálepkou Pomáhat a chránit ještě vrostlé na zahrádce, dostane po odebrání konopí policií jen 15 tisícovou pokutu od přestupkové komise a baví se tím celé politbyro, jaktože ta bába narkomanka běhá po svobodě. V případě soudní pře jako v předešlém odkazu na tříletou právní bitvu o právu na svobodu léčby však tuhne krev v žilách. Těžce onkologicky nemocným se střevy venku se  pokuta promíjí, alespoň v Kolíně pokutu Petru Ladislavu Kodymovi úředníci prominuli, protože byl v invalidním důchodu. Bylinu konopí mu však sebrali. Pražský poslanec Boris Štastný panu Kodymovi poté v únoru 2010 na prosebný a fakty nabitý dopis z prosince 2009 všem ústavním činitelům a 200 poslaneckým korupčníkům doporučil konopí pěstovat a riskovat vězení, přitom je zákonodárce, lékař, člen zdravotního výboru a stovky prosebných dopisů obdržel rovněž a zneužívané trestní právo znal! Boris Štastný je krom jiného vlivný poslanec pražské ODS a s panem prezidentem pinkají tenis. Z dopisu Borise Štastného Petru Ladislavu Kodymovi: “Pěstování konopí za účelem dalšího zpracování je i nadále trestné, avšak výjimkou je právě jeho pěstování k lékařským účelům”, napsal 16.2.2010 onkologickému pacientovi MUDr. Boris Šťastný, poslanec, místopředseda Výboru pro zdravotnictví, Parlament České republiky, Poslanecká sněmovna, Sněmovní 4, 118 26 Praha 1.

Důkazy, důkazy,důkazy

Ze dvou – tří rostlin vzrostlého konopí můžete mít nemocný člověk v průměru až 1, 5 kilogramu v průměru potřebné zelené sušiny. Tolik jsme žádali na poslancích přidělit nemocným v roce 2008! To je řečí trestního práva téměř málem vražda, protože velmi žádané listí z konopí je řečí zákona marihuanou stejně jako užitečný a tonizující kořen, přestože si nemocný jako tato babička uleví od bolesti a třasu a ušetří obrovské náklady státu, právě když konopné listí na Parkinsonovu chorobu např. smíchá s květem na prášek do polévky!

Když prezident mohl v květnu 2011 s odkazem na Trestní zákoník a paragraf 12, odstavec 2 a paragraf 31 v žádosti válečných terapeutů a lékařů zajistit pomoc nemocným jako nejvyšší velitel armády a nařídit kontrolovanou výsadbu léčivých genetik konopí ve vojenských újezdech, neučinil opět nic, ani se – na rozdíl od jinak lhostejného ministra zdravotnictví a členů parlamentu – z mezinárodního semináře neomluvil, stejně jako ministr Vondra a členové generálního štábu!

Kazuistik mrzačených, k smrti zmrzačených policejně nuceným zdravotnickým úmíráním onkologických chorob máme desítky, zde dále nikoliv 40 minutový filmový důkaz jako v předešlém odkazu, ale zde např. fotodokumentace kazuistiky s neamputací končetin díky konopné masti dle receptury Konopné apatyky královny koloběžky první prezentované na květnovém semináři, na který byl prezident pozván, což trápí nejen cukrovkáře! Zde, v odkazu, co trápí nejen neurologicky nemocné s roztroušenou sklerózou, ale všechny nemocné.

Prezident a poslanci dostali stovky prosebných a protestních dopisů, aby nás, kteří nemocným a handicapovaným lidem pomáháme, státní orgány nelikvidovali, na nezákonné a cíleně účelové jednání státních úřadů proti neziskovým organizacím, které nemocným a handicapovaným lidem pomáhají, máme také důkazy.

Máme důkazy, že ministr sociálních věcí Šimerka (dnes náměstek ministra) doložitelně důkazně lže v interpelaci poslance Františka Bublana a Cyrila Svobody (leden 2010), když se ho exministr vnitra a ministr pro místní rozvoj písemně zeptali našimi otázkami, proč úředníci MPSV vytunelovali první českou bezbariérovou školu pro dospělé v Praze na Žižkově, ve které je vědeckovýzkumné pracoviště Edukativní konopná klinika a první Konopná apatyka královny koloběžky první, která od 28. září 2009 zpřístupňuje nemocným léčivé konopí. Že ministr lže v odpovědi na interpelaci a kryje doložitelné tunely, to už poslancům nevadí a nic s tím prý nebudou dělat, jen to prý berou na vědomí!

Máme důkazy, že ministryně zdravotnictví Jurásková doložitelně lže v interpelaci dnešní předsedkyni parlamentu Němcové (březen 2010) reagující na stovky prosebných a protestních dopisů nemocných a jejich rodin a interpelující ministryni zdravotnictví, která odpověděla, že se nemocní smí od roku 2009 konopím léčit, resp. sdělí poslancům naprosto zavádějící a účelovou lež o chemickém THC (dronabinol, o kterém lékaři a lékárníci nevědí). Že ministryně lže poslankyni Němcové a všem dalším 199 poslancům, to nikomu z poslanců nevadí, i když je jim toto písemně sděleno a opakovaně urgováno, stejně jako je jim urgována lež ministra Šimerky ihned po zvolení a ustanovení parlamentu v červenci 2010 a poslancům je toto urgováno do konce května 2011. Policie a státní zastupitelství pochopitelně nekoná, i když opakovaně urgujete ministra spravedlnosti a dokládáte hrubá porušení zákona státními úřady! Dronabinol (syntetické THC), který ministryně zdravotnictví Jurásková pro poslance v odpovědi na dotaz k léčbě konopím účelově zaměnila za konopí, o kterém nemají většinou lékaři a lékárníci ani šajnu, stejně jako o sděleném Dronabinolu, svéprávné nemocné absolutně nezajímá!

Oběma ministrům (Šimerka, Jurásková) jsem veřejně před členy vlády řekl, přestaňte už lhát, mrzačit a okrádat lidi, mile, s úsměvem a laskavě, s fakty a důkazy v rukávě a slaměném klobouku, bylo to v Lichtenštejnském paláci 4.prosince 2009. ">Zde oba státem placení ministerší sedmilháři na videu, když mi předávají cenu premiéra Jana Fischera za web Konopí je lék.

Máte důkazy? Policajty, úřady a finančák na vás, ono vás to přejde!

Ministerstvo zdravotnictví na mne po ocenění premiérem Janem Fischerem za vzdělávání laické a odborné veřejnosti prostřednictvím webu Konopí je lék (prosinec 2009) v odkazu na neustálé žádosti odborné společnosti Konopí je lék, o.s. o vydání povolení pěstování konopí pro vědu a výzkum a sebeléčbu nemocných na doporučení lékaře poslalo Národní protidrogovou centrálu Policie ČR a doložilo mou strašlivou nebezpečnost konopnou mastí!

Policistům z protidrogového ">ministryni zdravotnictví na videeu předaný konopný květ (marihuanu, Cannabis herba), výtažek (Cannabis resina) a tinkturu (Cannabis tinctura) úředníci z ministerstva zdravotnictví policistům neposlali. Asi si ministryni zdravotnictví předaný konopný květ, výtažek a tinkturu na ministerstvu zdravotnictví úředníci ponechali na dlouhé a náročné porady, jak tunelovat státní rozpočet.

Stejně jako si prostějovští policisté ponechali se státními zástupci skoro 300 kilo léčivého konopí z výzkumnické farmy odborné společnosti Konopí je lék, o.s. v Ospělově (srpen 2009), konopí doložitelně a důkazně určeného pro nemocné a vědu a výzkum a k soudnímu propadení tito prostějovští výtečníci ponechali jen 25 kilo léčivého konopí (říjen 2010), maj to kluci v Prostějově asi hodě těžkou službu a malou státní almužnu!

U mnoha pěstitelů policie ukradne jen květy (marihuanu) a neučiní ani zápis, proto již dva roky marně žádáme o policejní ochranu, namísto toho nás např. prostějovská policie pokutuje za špatnou omluvu z výslechu, proti čemuž se nelze odvolat! Za celé tři roky odpověděl prezident jen v prosinci 2010 v reakci na žádost mezinárodního výboru, napsal, že je potřeba více lobovat u (zkorumpovaných a lhostejných) poslanců.

Prezident si se zákony hlavu nikdy nelámal, ústavu a zákony zřejmě považuje za přežitek hradního génia!

Jde doložitelně a důkazně o korupci politiků a kooperaci s drogovou a farmaceutickou mafií premiéry (zejména Stanislav Gros, pod jehož taktovkou byly cíleně likvidovány neziskovky pomáhající drogově závislým, aby bylo více koupěschopných nemocných pro heroin na ulici pro zisky jednoho z jeho poradců, 2000 - 2004), ministry vnitra (zejména Ivan Langer, aby se nezapomnělo na zisky pro farmaceutickou mafii, 1996 - 2011), ministry spravedlnosti (zejména Jiří Pospíšil, pod jehož taktovkou vzniklo vůči nemocným zcela vědomě nejbrutálnější trestní právo, ač doložitelně věděl od 21.března 2008 stejně jako žumpa parlamentních politiků okolo, že nemocní lidé budou od roku 2010 vůči pěstování i sebemenšího množství konopí postaveni do nejhoršího právního postavení od roku 1989, byť se zákon v kooperaci s médii marketingově tváří jinak, 2008 - 2011) a ministry financí (zejména Miroslav Kalousek, který po odstřelení premiéra Grose za katolíkům smrdící bordel jeho manželky ke krytí drogové a farmaceutické mafie protlačil drogového kriminálníka a doložitelného podvodníka na funkci náměstka ministra vnitra, aby se drogy točily a státní rozpočet přišel zkrátka, 2004 - 2011).

Přestože v tom asi poslední tři ministři zdravotnictví Julínek, Jurásková a Heger s mafiány nejedou, jejich podřízení na ministerstvu kromě porušování zákona a lhostejnosti k nemocným zadělali nesplněním evropské směrnice novou kauzu s miliardovými dopady jako Diag Human, pomineme-li aroganci a účelovou kriminalizaci nemocných ministry, kterou zcela vědomě přecházejí bez odezvy. Úředníkům i poslancům je tato hrozba finančních ztrát na státním rozpočtu zcela ukradená, přestože o ní byli opakovaně informováni. Jde o rozpor trestního zákona a zákona o návykových látkách, trestní právo říká, kdo bez povolení pěstuje, bude potrestán …, zákon o NL, který je bez sankcí a jen technickou normou, pěstování absolutně zakazuje, přestože tak ze zákona muselo být ministerstvem zdravotnictví upraveno nejpozději od dubna 2009. Jenže, co bychom pak farmaceutickým mafiánům nabídli, že ano.

Prezident zločiny proti lidskosti vědomě kryje na úkor života zdraví občanů, jejich majetku, občanských i lidských práv.

Od doby, kdy se premiér Václav Klaus na cestě ze zahraničí v roce 1995 v letadle při čtení titulků českých médií udiveně a všem pro smích zeptal, zda jsou v České republice drogy a kdo je ten odvolaný úředník protidrogové komise vlády Pavel Bém, uplynulo hodně vody. Dnes prezident zná adiktologa Pavla Béma dlouhodobě a radí mu rocker Ladislav Jakl. Prezident i mimo výše uvedené poradce, žádosti a dopisy ví, že konopí nikdy nikoho nezabilo a je jednou z nejšetrnějších a nejbezpečnějších léčivek, bylinek, čili drog.

Prezident, stejně jako hanebně jednající premiér, ví, že jsme zemí, kde policie kryje největší produkci marihuany v Evropě. Svéprávní nemocní si nesmí vypěstovat ani jednu rostlinu konopí, natož ji sklidit! Farmaceutická mafie prodává - po Ivanem Langerem a Borisem Šťastným etc. zametaných cestičkách i na půdě OSN -  od dubna 2011 minimálně účinný konopný lék Sativex za 8 tisíc korun za gram účinné látky! Který chudý člověk na toto léčivo má?! Již za jednu rostlinu konopí je člověk vláčen policií a obžalován s trestem až 8 let nepodmíněně, ale farmamafie pěstovat konopí smí! Ročně se jedná nejméně o 20 tisíc nemocných lidí, kteří si konopí pěstují k léčbě a každý vzdělaný lékař by daným lidem konopí předepsal, kdyby mohl!

Proč tyto zločiny veřejnost dlouhodobě přehlíží?

Veřejná i soukromá media kooperují na vymývání mozků občanů zneužíváním pojmu DROGA = KRIMINALITA, což je důkazně nedoložitelné tvrzení, protože kdyby tak bylo, jsme národem, který by města mohl rovnou přebudovat na věznice, z toho by dvě třetiny vězňů tvořili teenageři a nemocní senioři!

V ČR je každý rok nejméně 1 mil. občanů vystaveno právnímu náhledu policie, že jsou kriminálníci. Jen proto, že si chtějí udělat dobře, relaxovat namísto s pivem s něčím jiným, nebo se chtějí léčit, ale přírodní léky jsou jim odpírány a nabízen farmaceutický šit!

Kvalifikovaně lze v ČR hovořit o cca 30 tisíc osobách se závislostí nebo problémovým užíváním tzv. nelegálních drog, z toho je cca 10% s kriminálním chováním, většinou právě díky nedostupnosti drog a černému trhu. Alkoholiků s čistě kriminálním chováním, jako např. Miroslav Kalousek, máme desetisíce a dopady na občany, budoucí generaci a státní rozpočet jsou daleko fatálnější!

Mladí lidé jsou za marihuanu pro kamarády odsouzeni jako těžcí zločinci na 8 – 12 let do vězení, hospodský dostane za alkohol nezletilým pokutu nebo si s ním poldové dají gratis štamprli. Byť alkohol působí mnohonásobně větší škody (nejen) na zdraví mládeže.

Skutečným nebezpečím drog je jejich nelegálnost a zisky mafií, skutečným nebezpečím jsou infekční choroby díky černému trhu, toxicita drog na černém trhu ohrožující již tak oslabené nemocné, o pocitech nemocných a zejména seniorů, když kupují marihuanu na černém trhu by mohly vyjít detektivky. Když poučení a znalí lidé jako poslanec Pavel Bém doložitelně lživě v parlamentu v březnu 2011 navrhují jako chemickou drogu zakázat a následně zakazují léčivku šalvěj divotvornou, lze od nich čekat jen další podvody a lži. Příště nám tito prolhaní a zkorumpovaní politici zakáží mrkev, protože je uplatí firmy vyrábějící geneticky modifikované potraviny!

Na vysokých školách jsou doložitelně a důkazně farmaceutičtí mafiáni sponzoři lékařských skript a budoucí lékaři se zde dozvědí doložitelné lži o konopí a marihuaně.

Z právního problému absolutního popření nezpochybnitelných lidských práv bez jediného důkazu o doložené škodě, se dělá problém nedostatečného obsazení trhu lékem od farmaceutické mafie, která by přišla s objevem, že konopí léčí!

Že konopí léčí věděly nejen naše babičky a lékaři a lékárníci, ale i lidé, kteří na Zemi žili před tisíci roky.

Kriminalizujeme nemocné a zvědavou mládež za to, že nechtějí sloužit farmaceutické a drogové mafii a jsou svéprávní!

První v odporném farmabyznysu jsou senioři, onkologicky, neurologicky a duševně nemocní, zdravotně postižení, nejlukrativnější klientela z hlediska výdajů z veřejného zdravotního systému, z hlediska černého trhu to možná budou brzy junioři, pokud se rodiče nevzpamatují a neuvědomí si, že dávat děti do rukou dealerům drog na ulici není dobrý nápad.

Záměrným cíleným zneužíváním zákonů je doložitelně smrtelně a těžce poškozeno nejméně 20 tisíc dospělých lidí ročně - s dětmi léčenými konopím mnohem více -, kteří si konopí pěstují k léčbě a neví dne, ani hodiny, kdy jim ho policie neukradne a oni budou vláčeni soudy jako zločinci.

Ve skutečnost je počet potencionálně kriminalizovaných nevinných osob mnohem vyšší. Každoročně téměř 1 mil. osob ročně. Celoživotní prevalence v užití nelegálních drog je cca 20 % dospělé populace, konopných drog 30 % dospělé populace!

Tito lidé přírodě, ani druhému člověku nic, doložitelně nic zlého a škodlivého neudělali, nic zlého nespáchali! Řada svéprávných, vzdělaných a poučených lidí pěstuje konopí kvůli zdravotní pomoci nejen sobě a členům úzké rodiny, ale mnohdy konopí občan pěstuje pro své nemocné rodiče, přátele, nebo naopak nemocné děti!

Kdo kriminalizované nemocné podpořil?

Máme k žalobě připraveno písemné osvědčení o odborné kvalifikaci kriminalizovaného ředitele Edukativní konopné kliniky od mezinárodní transatlantické unie soudců, státních zástupců (prokurátorů, návladních) a policistů LEAP a Národního protidrogového koordinátora České republiky, odbornou garanci rektorky a exrektora Palackého Univerzity v Olomouci a podpůrné vyjádření primátora města Olomouce a kolegia statutárních zástupců Edukativní konopné kliniky, vyjádření odborné společnosti Konopí je lék,o.s. s doložitelnou spoluprací s 50 lékařkami a lékaři z toho 2 ze Slovenska, 4 kvalifikované a proškolené lékaře v oborech soudní lékařství, urgentní péče, dětské lékařství, neurologie a psychiatrie, příslib právní podpory Helsinského výboru vůči Ústavnímu soudu při podání ústavní stížnosti a spolupráci české advokátní kanceláře na dovolání k Nejvyššímu soudu.

Ocenění naší veřejné prospěšnosti, finanční efektivity a odbornosti máme od českých i zahraničních vládních, nevládních i soukromých společností a jejich vůdčích představitelů včetně českých a zahraničních premiérů. Čekáme jen na osvědčení pro ředitele Edukativní konopné kliniky od Společnosti pro návykové nemoci České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a evropské asociace ENCOD.

Podporují nás vědci, lidé v pomáhajících profesích, lékaři, učitelé, umělci jako Marta Kubišová, David Koller, Olga Sommerová, Michal Ambrož, Uršula Kluková, Laco Deczi, Lenka Klodová, Robert Vano, Jindřich Štreit, Vlasta Třešňák, kapely jako Visací zámek, Švihadlo, Hynkovy zámky, Echt, Hudba Praha nám věnovala skladbu Jinej svět na novém CD. Dokumentární film Konopné pašije o onkologických kriminálnících byl ve finále filmové festivalu v Plzni (duben 2011).

Co po žalobě na prezidenta dále uděláme

Podáme žalobou na prostějovskou policii s žádostí o okamžité vydání rozdílu mezi 25 kily zabaveného konopí určeného krajským soudem - zatím - k propadnutí věci, léčivého konopí z výzkumnické farmy odborné společnosti Konopí je lék,o.s. v Ospělově v roce 2009 (váha po usušení) a skutečným množstvím léčivého konopí, které si policie z Ospělova odvezla. Šlo důkazně nejméně o 310 kilogramů léčivých odrůd konopí k vědě, výzkumu, terapii a vzdělávání veřejnosti (mluvíme o váze listí a květu po usušení).

Prostějovská policie, státní zastupitelství i soud doložitelně a důkazně věděli v roce 2009 i 2010, že je konopí na výzkumnické farmě v Ospělově určeno nemocným lidem (soud za kauzu s konopím v roce 2010 je odložen), v roce 2010 bylo policií opětovně zcizené konopí v Ospělově pěstováno na základě písemných smluvních objednávek s konkrétními občany!

Na opětovně hrdinný prostějovský policejní zákrok proti nemocným lidem, kteří mají konopí na farmě v Ospělově v roce 2011, se nyní důkazně a doložitelně prostějovská policie připravuje se souhlasem OSZ Prostějov i přes jednoznačné a doložitelné písemné důkazy, že právě prostějovská policie a státní zastupitelství ve spolupráci se soudem opakovaně způsobili předčasnou a bolestnou smrt, zdravotní mrzačení, okradení a kriminalizaci konkrétních nevinných lidí! Zásadu přiměřenosti a presumpci neviny asi v Prostějově nezná policie, státní zastupitelství, ani soud, popř. paragraf 31 Trestního zákoníku - přípustné riziko!

Pak přejdeme s žalobou na ministerstvo zdravotnictví, vnitra a spravedlnosti a šetření šéfa inspektorátu OPL MZ ČR, policejního prezidenta a nejvyššího státního zástupce, když nebudou konat, neboť doložitelně a důkazně nekonají, neplní zákonem danou povinnost a zneužívají funkce úřední osoby! Žaloby o náhradu škod na nemocných nezákonnou činností státních orgánů budou dalším příspěvkem do kasičky české demokracie, stejně jako náklady ignorantského a nepřátelského českého státu za nesplnění podmínek Zákona o návykových látkách dle evropského práva a faktické neaplikovatelnosti zákona nejpozději od dubna 2009 a náhrady škod neoprávněně odsouzených. Asi toho bude, víc, včetně náhrady škody téměř 4 milionů Kč za vytunelované neziskové organizace, které založily Edukativní konopnou kliniku, náhrady škod kriminalizovaných nemocných etc.

Konopí může naší zemi pomoci, vesnicím, lázním, univerzitám, celému hospodářství, pokud se nebudeme chovat jako zkorumpovaná žumpa v parlamentu.

Pokud nás chcete podpořit finančně, materiálně nebo dobrovolnickou pomocí, děkujeme za váš zájem!

Hledáme grant na právní pomoc proti lidem nepřátelskému, zločinnému a zkorumpovanému českému státu.

Dušan Dvořák, http://www.dusandvorak.cz/reference-duvera.php

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře