Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Český multikulturalismus a neomarxismus v akci aneb Dnes ABB a Hampl, zítra již možná VY

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Skandál v Brně! Vedení knihy vyhodilo spisovatele Hampla z knihovny po nátlaku úderky levicových studentů

Spisovateli a sociologovi Petru Hamplovi byla zrušena beseda v Brně rozhodnutím vedení Knihovny Jiřího Mahena. Podnětem k zrušení byla aktivita levicových studentů... Aneb opět se vracíme do doby, kde jsou knihy cenzurovány. Spisovatelé pronásledování a to vše ve jménu obecního blaha.

  • cesky-multikulturalismus-a-neomarismus-v-akci-aneb-dnes-abb-a-hampl-zitra-jiz-mozna-vy

Za bolševika na to měli nádherný paragraf o rozvraceni socialistického zřízení. Dnes je paragrafem zločin odporu k multikulturalismu a neomarxismu. Nakonec nechtěli by studenti a vedení knihovny Jiřího Mahena uspořádat veřejné pálení Hamplových knih, aby tak ještě víc ukázali, že stojí na správné straně?

zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33086-skandal-v-brne-vedeni-knihy-vyhodilo-spisovatele-hampla-z-knihovny-po-natlaku-uderky-levicovych-studentu.aspx

+ BONUS------------------------

ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD ZAKÁZAL ADAMU B. BARTOŠOVI PROVOZOVAT ŽIVNOST S PRODEJEM KNIH! PŘEDSEDOVI NÁRODNÍ DEMOKRACIE ROZBÍJEJÍ OKNA V AUTĚ, ZAKAZUJÍ MU NAKUPOVAT KNIHY A TEĎ UŽ MU ZAKÁZALI DOKONCE I ZDROJ OBŽIVY Z PROVOZU ONLINE KNIHKUPECTVÍ!

Živnostenský úřad zakázal Adamu B. Bartošovi provozovat živnost s prodejem knih! Předsedovi Národní demokracie rozbíjejí okna v autě, zakazují mu nakupovat knihy a teď už mu zakázali dokonce i zdroj obživy z provozu online knihkupectví! Adam B. Bartoš se proti rozhodnutí odvolá. Norimberské zákony v2.0 v České republice jsou inspirovány nacistickým Německem, kde byla Židům rozbíjena okna, v obchodech jim nic neprodali a nesměli ani provozovat živnosti!

Nedávno předsedovi Národní demokracie Adamu B. Bartošovi odmítl majitel antikvariátu Arco v Jeruzalémské ulici v Praze prodat knihu. A dnes tady máme pokračování. Živnostenský úřad v Kadani dnes zrušil Adamu B. Bartošovi jeho živnost s prodejem knih a provozem online knihkupectví ABB Knihy. Úřad to zdůvodňuje tím, že živnostník byl pravomocně odsouzen a není tak již způsobilý k provozu živnosti. Adam B. Bartoš byl před časem odsouzen v celkem dvou kauzách k podmíněným trestům, první rozsudek se týkal údajných antisemitských nápisů na demonstraci v Polné při projevu o smrti Anežky Hrůzové a tzv. Hilsneriádě, a druhý rozsudek se týkal prodeje antisemitské literatury. A právě tento rozsudek použil Živnostenský úřad jako důvod ke zrušení živnosti, protože prý došlo k trestnému činu v souvislosti s provozem živnosti.

zdroj: https://narodnidemokracie.cz/aeronet-zivnostensky-urad-zakazal-adamu-b-bartosovi-provozovat-zivnost-s-prodejem-knih-predsedovi-narodni-demokracie-rozbijeji-okna-v-aute-zakazuji-mu-nakupovat-knihy-a-ted-uz-mu-zakazali-dokonce/

Facebook komentáře