Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Komu slouží Halík – Bohu, Satanu nebo NWO?

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Čerstvý držitel čestného doktorátu z Oxfordu, nositele Templetonovy ceny, tzv. černoprdelník Halík se zřejmě převtělil z teologa na čerstvého, mimořádně vnímavého analytika, zasvěceného, zkušeného, všehoznalého, všudebylého, (anti)brexitového žvanitologa a moralizátora. Jak jinak si vysvětlit jím tak vyčerpávajícím způsobem vyjevené fakta, skutečnosti a poznatky, vycházeje při tom z tak mimořádné znalosti mentality občanů Británie ve věci tolik problematického „Brexitu“. Jak totiž z jeho vyjádření a názorů vyplývá, vidí do Britů jak do hubené kozy. Dle jeho zjištění totiž 70 % lidí hlasovalo pro setrvání Británie v EU. Pozoruhodné, že? Také to, že podle něj hlasovali lidé, nikoli Britové či Angličané, ale jenom obyčejní lidé. No nic, to se ještě dá přehlédnout, nicméně je dost zarážející Halíkova matematická udatnost když tvrdí, že 70 % občanů Británie hlasovalo pro setrvání v EU, tedy hlasovalo proti Brexitu. Co čert (rozuměj Halík) nechtěl, přesto je výsledek takový, že většina Britů (rozdíl v číslech něco více jak milion občanů) hlasovalo pro vystoupení z EU a tak se také stalo! Jenom není poněkud jasné, když podle Halíka 70 % občanů bylo pro setrvání, proč přesto Velká Británie z EU odchází?

  • komu-slouzi-halik-bohu-satanu-nebo-nwo

 

Vysvětlení se nabízí Halíkem převzetí matematicko-statistických praktik v ČR, kde se rovněž uvádí, že většina občanů ČR vítá kolony US army při jejich přesunech po území ČR, aby na druhé straně rovněž většina občanů ČR odsoudila příjezd resp. průjezd ruských Nočních vlků. Nebo, že většina občanů považuje Rusko za největší nebezpečí, většina občanů odsuzuje prezidenta Zemana pro jeho východní politiku a jiné matematicko-politické výkony.

Pozoruhodné na Halíkových poznatcích je také zjištění, že mezi oněch 70 % „lidí“ v Británii se „údajně“ počítají všichni tamní profesoři a učitelé. Tak to je síla, že? Oproti tomu (rovněž údajně) samotným Halíkem oslovené uklízečky (možná i hajzlbáby) či taxikáři hlasovali pro vystoupení Spojeného království z EU z čehož služebník pekel vydedukoval, že na otázku „co to je nebo co znamená EU“ prý ale nedokázali odpovědět. No jak by ne, vždyť jsou to obyčejní prosťáčci, kteří nemohou vědět, co EU je a tito „blbečkové“ hlasovali pro vystoupení Británie z EU! „Čili se ukazuje, že referendum v takových to věcech je vždycky cesta do pekel,“ činí osobitý závěr Halík.

Co je však na názorech tohoto „velkého myslitele a pekelného ideologa“ zvláště nebezpečně zavádějící je tvrzení, že přímou demokracii považuje za zrůdnou věc. Je totiž názoru, že k západní kultuře patří parlamentní demokracie. Na poznámku moderátorky pořadu Daniely Drtinové, zda to není ze strany elit pohrdání běžnými lidmi černoprdelník Halík odvětil, že nikoliv, neboť je to „hlas rozumu proti velkému nebezpečí“. Zda lze zrovna Halíkovy úvahy a názory chápat jako „hlas rozumu“, tak o tom se dá silně pochybovat. Tím více, že obyčejné lidi považuje za méněcenné, podceňuje je jako méně inteligentní tvory, za plebs či lúzu, protože jak konstatuje, právě tito  naprosto nekvalifikovaní lidé“rozhodují (chtějí rozhodovat) v referendech o věcech, kterým vůbec nerozumí. Naproti tomu v parlamentní zastupitelské demokracii jsou pověřeni lidé (rozuměj lidé s nadpřirozenými vlastnostmi), kteří mají možnost ty věci studovat, debatovat a pak udělat kvalifikované rozhodnutí. Třeba jako současná vláda, parlament nebo snad dokonce sám Halík, není-liž pravda?

Podle Halíkových prognóz pokud by něčemu podobnému (rozuměj referendu o setrvání či vystoupení z EU) došlo v případě České republiky, „byla by to prý naprostá sebevražda“. Nezbývá než dodat, jak pro koho! Na konec ještě Halíkovo vyjádření, v čem také, mj. spatřuje jednu z příčin, proč Britové chtěli opustit Evropskou unii. „Byli jsme to my, středo a východoevropani, protože „někteří“ (Britové) říkají, že nás Británie chápe jako parazity. Prý tam posíláme lidi, kteří žijí z dávek, a když mají být solidární a pomoct s migranty, tak to odmítáme. Jsme paraziti EU,“ uvádí pan teolog to, co se prý šušká v Británii. Není to náhodou pomluva a osočování českých občanů, když je to jen šeptanda, kterou Halík veřejně sděluje jako jednu z možných příčin odchodu Británie z EU? Pokud bylo citováno, že teologa Halíka lze považovat za služebníka pekel, lze to doložit rčením přísloví, že „Co je šeptem, to je s čertem!“ Tím je také k jeho osobě řečeno vše.

Jiří B a ť a , 28. června 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Nova.A@seznam.cz 2016-06-29 23:59
Připadám si tady jako v pekle nebo před kostnickým koncilem......

Facebook komentáře