Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo říká, že se migranti jen flákají, tak lže. Vždyť oni pilně „pracují“, nebo ne? Zde je důkaz:

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Přečetl jsem si reportáž Parlamentních Listů.cz ze Srbska o tom, jak tak trpí migranti.

  • kdo-rika-ze-se-migranti-jen-flakaji-tak-lze-vzdyt-oni-pilne-pracuji-nebo-ne-zde-je-dukaz

Nebudu rozebírat celou anabázi, kterou PL.cz absolvovali a jaké byly jejich poznatky, ty jsou zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chudaci-oni-mrznou-Navstivili-jsme-kvuli-uprchlikum-Belehrad-a-zjistili-jsme-ze-vse-je-jinak-47623 neušla mi poznámka, jak jsou imigranti, vesměs z Blízkého východu a Afriky časově zaneprázdněni. Čím? No přece telefonováním! Napadlo mne, kam a komu tak usilovně a vytrvale volají a hlavně, co může být obsahem jejich rozhovorů. Začal jsem tedy přemýšlet (máte pravdu, zcela zbytečně), jaká je jejich motivace k neustálému telefonování.

Už z reportáže PL vyplynulo, že imigranti dostávají cca 500 eur. Nevím, zda na osobu a měsíc, nicméně i tak je to na naše peníze „obyčejných“ 13 000 korun! No neberte to! Takže je poněkud poodhalena odpověď na otázku, jak a z čeho jsou živi. Zda si z těchto peněz pořídili i „chytré telefony“, jak je z fotografie výše patrné nevím, ale spíše ne, každopádně použitím peněz na koupi telefonu by znamenalo nemít měsíc co do huby (kromě jiného).

Někde jsem však četl, že telefony spolu s jistým nemalým obnosem peněz (nejspíše euro) jsou (neznámo kým) vybavování již při vstupu na loď či člun, které je přepravují do Evropy a pak už jen kecají, kecají, ale o čem, ví jen ten jejich Alláh.

Obsah rozhovorů by měly příslušné bezpečnostní orgány monitorovat, protože není vyloučeno, že obsahem mohou být různé informace, které by mohly jednak zabránit dalšímu přílivu nežádoucích imigrantů, ale také by získaly poznatky, jak případně na co se připravují v rámci snahy se dostat do států EU a pak se jen tak flákat po Evropě, „dojit“ vlády na sociálních a jiných dávkách a žít si, jak je uvedeno v reportáži PL.cz. O případných plánech na teroristickou činnost ani nemluvě.

Jestliže imigranti řekněme telefonují se svými rodinami, příbuznými apod., pak to také znamená, že tito lidé (rozuměj rodiny, příbuzní a pod.) zas nežijí v tak kriticky nebezpečné či tragické sociální situaci, která by byla důvodem jejich imigrace. Nemluvě o tom, že nemigrují postarší otcové rodin, ale převážně mladíci kolem 20-30 let (plus mínus), ti je zřejmě informuji o situaci, ve které se nachází, jaké mají plány a úmysly atd. Jsou to všechno jen dohady a úvahy, protože jiné relevantní vysvětlení pro jejich usilovné telefonování nemám vysvětlení. Ostatně na to by se měly právě zaměřit k tomu určené bezpečnostní orgány! Apropó, i to (pře)časté telefonování sakra něco stojí! Co vy na to?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 miroslav petr 2017-02-22 09:13
Imigranti u nás dostávají 20 000 kč. Zdroj Svobodné radio

Facebook komentáře