Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Otevřený dopis prezidentu republiky, vládě ČR, poslancům PS PČR a senátorům Senátu PČR

Vážení politici,

sledoval jsem vystoupení některých z Vás v diskuzi na PL a zděsila mě slova poslankyně Miroslavy Němcové a některých dalších politiků ODS a TOP09 k vyjádření p. Putina na dotaz jednoho studenta, kde m.j. řekl, že RF si nepřeje žádný válečný konflikt, ale že RF je jaderná velmoc, a v případě napadení RF s tím musí ostatní počítat.

 Neřekl to tak, jak to prezentovaly PL ! On nevyhrožoval, pouze konstatoval a to je trochu rozdíl ! Vy to považujete za vyhrožování a tudíž štvete proti RF! Když Tymošenková řekla, že Rusy na východě Ukrajiny je potřeba zlikvidovat i za cenu použití  nukleární bomby, to jsem od Vás žádné varování neslyšel. Rovněž tak  Alexandr Vondra strašil, že Putin prohlásil, že největší chybou bylo rozpuštění SSSR, a z toho vyvozuje, že chce zabrat zpět i bývalé země VS - a to je opět důvod proti němu tvrdě zakročit ! To je šíření poplašné zprávy ! A dle mého nynějšího názoru to byla chyba !!!

  • otevreny-dopis-prezidentu-republiky-vlade-cr-poslancum-ps-pcr-a-senatorum-senatu-pcr
  • :-D
  • :-D

 

Zatím jsem nezaznamenal, že by chtěl zabrat Ukrajinu, Slovensko, ČR, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, nebo pobaltské státy. Jsou-li to Vaše domněnky, nevydávejte to za obecnou pravdu. Rovněž nikdy neřekl, že by chtěla RF zabrat nové státy, které kdysi patřily do SSSR. Chce jen, aby západ dodržoval slib, který dostal Gorbačov před rozpuštěním VS a rozpadem SSSR od prezidenta USA, a sice, že se na území bývalých států a satelitů SSSR NATO nebude rozšiřovat. A je všude, kromě Ukrajiny a pokud se dostane i tam, bude Rusko obklíčené zcela. A pak že je NATO obranný pakt !
 
Chtěl bych vidět reakce USA a jeho vazalů, kdyby Putin dovezl rakety na požádání vlády Kubánské republiky na KUBU ! A bylo by to velmi potřeba ! A co nejdříve ! USA se za mořem cítí moc bezpečně, zatím co celý svět vystavuje své hrozbě na více než stovce vojenských základen na cizích územích. USA válčí po celém světě a jeho území ještě nikdy ohroženo nebylo. Území USA nikdy ještě válku nepoznalo. Jmenujte mi, kde má mimo své území vojenskou základnu RF !

Nestrašte lidi Ruskem a Putinem, my si to dovedeme vše pravdivě vyhodnotit bez Vašich komentářů, které jsou nepravdivé a lživé, zrovna tak, jako v našich veřejných sdělovacích prostředcích. Když selhal problém se sestřeleným malajsijským letadlem, který sestřelila stíhačka UA, o čemž se dnes na základě dohody Holandska,Belgie, Ukrajiny a Austrálie (právo veta) nesmí mluvit (proč se vyšetřování účastnila Ukrajina a ne také RF ?),  musí se hledat jiný důvod, jak dostat vojska NATO na Ukrajinu a RF obklíčit. Vy, naši politici pochlebujete USA a EU stejně, jako za komunistů pochlebovali SSSR. Že se nestydíte ! Dělejte tak, abyste nás do války nezatáhli. Já rozhodně nedovolím, aby mé děti a mí vnukové  museli jednou vstoupit do armády a jít bojovat za zájmy USA proti Rusům, nebo komukoliv jinému jen proto, že naši nepoučitelní politici svým zlovolným jednáním takový stav zapříčinili. Místo vašich protiruských válečnických vyjádření byste měli působit na politiky EU, aby diplomatickým jednáním především s USA, tyto válečníky z povolání přiměli jednou k rozumu, protože tento stav zavinili politici EU a USA ! Oranžová revoluce a Majdan byl dlouho připravován a podporován USA s cílem dostat se na jejich území. Syn viceprezidenta Beidena, který chce těžit ukrajinský břidlicový plyn a draze ho prodávat Evropě, asi bude muset odejít s prázdnou, protože občanská válka, kterou po vzoru Egypta, Lybie a Sýrie vyprovokovaly USA na Ukrajině, jen tak brzy neskončí, pokud ji politici, jako jste Vy a Vám podobní váleční štváči z ODS a TOP09 budete svými postoji neustále podněcovat.

Dokažte, že EU není pouhým vazalem USA a že nemusí přistupovat na všechno, co si americká vláda a vojenskoprůmyslový komplex, který ji zpoza opony řídí, usmyslí. Dokažte, že je EU další světová velmoc ! USA nemá právo řídit planetu Zemi, přičemž se tak chová!

Dosud EU hrozí RF sankcemi,které hodlá stupňovat a dává si podmínky, že pokud se situace na Ukrajině nezlepší (jako by za ni mohla RF),že sankce přitvrdí. Ještě nikdo z EU nedal podmínku Ukrajině, aby nechala vyhlazování obyvatelstva Doněcka a Luhanska a usedla s jejími představiteli za jednací stůl. To má to zlepšení situace nabýt takové podoby, aby ukrajinská vojska mohla bez odporu t.zv. separatistů zlikvidovat tamější obyvatelstvo ?  To má prezident Putin donutit "separatisty", aby se vzdali ?Jinak si nedovedu splnění tohoto požadavku vysvětlit ! To je podmínka nereálná. Bez důkazů stále EU včetně našich militantních politiků obviňuje RF z podpory separatistů jak materiální, tak vojenské, přičemž Ukrajinskou vládu podporují soukromé ozbrojené formace financované oligarchy a žoldnéřské skupiny ze zahraničí za podpory instruktorů z CIA, a to vás nevzrušuje. Někdo může všechno, druhý, na koho si EU a USA zasednou, nesmí nic.

Když se USA hodilo urvat Srbům Kosovo (kde mají nyní USA obrovskou vojenskou základnu) a madam Albrightová tam hned začala podnikat, tak bylo vše v pořádku, když nastane podobná situace na straně nenáviděného Ruska, tak je to anexe ! Ruská vojska na Krymu byla se souhlasem ukrajinské vlády i před tímto aktem a RF jim za to platila nájem .A mohla tam mít až 25 tisíc mužů. Ti tam byli i v době, kdy se občané Krymu začali obávat fašistické vlády z Kyjeva, která ihned zakázala používání ruštiny a referendem rozhodli o připojení k RF a RF jim vyhověla. Jinak to ani nemohlo dopadnout, protože už v době OH v Soči měly USA v Černém moři svá vojenská plavidla (údajně podle nich na obranu OH proti teroristům   ) a chystala se na vniknutí do Sevastopolu, kde již měla zpracované plány na přestavbu škol na kasárny.

Rovněž nesouhlasím s pozváním Petra Porošenka prezidentem Zemanem ke státní návštěvě ČR okamžitě po jeho zvolení. Petr Porošenko je válečný zločinec, protože vede vyhlazovací válku proti občanům Ukrajiny, kteří nesouhlasí s násilným převratem a politikou samozvané fašistické vlády v Kyjevě, podporované militantními silami USA a EU. Měl by být postaven před mezinárodní soud, jako kdysi Miloševič.

Pokud chcete umístit vojska jiných států NATO na našem území, jedině na základě REFERENDA! ! A pokud nás dostanete do války s RF, tak Vy a Vám podobní váleční štváči půjdete příkladem v prvních bojových řadách ! Němcová, Vondra, Zahradil, Polčák, Bendl, Štětina, Schwarzenberg a další ! Vězte, že naši občané se nechají raději zavřít, než by šli bojovat za naše  politiky, kteří nejsou schopni samostatné úvahy a nechají se vmanipulovat nikým nezvolenými úředníky EU a USA do jejich dobrodružství. Na takováto řešení jsme vám mandát nedali !

Už těch lží vás politiků a veřejných sdělovacích prostředků máme plné zuby. Jenže pravda se dá zjistit i jinde. Je ironií osudu a politování hodné pro naši demokracii, že za komunizmu jsme museli hledat informace na RFE, Svoboda, BBC, Hlas Ameriky, dnes, v "demokratické" společnosti amerického typu musíme pravdu hledat na internetu. A nemyslete si, že jen na ruském. Pravda se dá zjistit i na amerických, anglických, německých a jiných webech. To svědčí o tom, že i v těchto zemích žijí lidé se zdravým rozumem a objektivně  dokážou současný stav politiky USA a NATO zhodnotit.

I v zemích západní Evropy to vře, ale o tom se u nás nemluví. I tam je řada občanských iniciativ a hnutí, které s politikou USA a EU nesouhlasí a v docela velkém rozsahu proti nim vystupují. Nyní zejména proti TTIP ! Proč proti tomu něco neděláte, aby úředníci z Bruselu bez souhlasu EP tajně upekli něco, co zavede obyvatele Evropy do otrockého područí USA. Ani nevíte, co má být obsahem té smlouvy. Proč o tom detailně neinformujete ? Děláte si za zády svých občanů, co se vám zamane !

Nebyl jsem stoupencem komunistů, ani SSSR. Rusko ale není SSSR a prezident Putin není Brežněv ! Na stranu Ruska jste mě dostali vy, nepoučitelní čeští politici, kteří se chováte jako vazalové USA a EU, kteří, pokud nejste psychicky nemocní, musíte vědět, kde pravda je ! A o to je to horší ! Lžete lidem do očí, stavíte nás do nebezpečné pozice po boku notorických válečníků USA a ještě se chcete podílet na jejich šílených válečnických dobrodružstvích. Pokud nechcete dělat politiku, prospívající svým občanům, jděte od toho a dovolte občanům, aby si ve své vlasti, kde jsou jediným zdrojem veškeré moci, udělali pořádek. Protože to, co jste vy, politici, udělali z naší země za posledních 25 let, to je hrůza.  Kdybych věděl v r. 1989, co z toho vyleze, jací moci a peněz chtiví diletanti budou tuto krásnou zemi plundrovat, nikdy bych na Václaváku klíči nezvonil.

A vězte, že nejsem jediný, kdo má tento názor. Je mi již 71 let a zažil jsem všechny důležité milníky od konce války, kterými naše země prošla a mám dosud zdravý rozum a dovedu si dát věci do souvislostí bez emocí. A takových jsou nás tisíce. Jenže mnozí ještě mají obavu veřejně vystoupit a schovávají se za různé přezdívky. Mě zbývá do konce života pár dní a nemám z vás strach. Dokud budu žít, budu proti vám brojit a burcovat slušné lidi, dokud vás nepřivedeme k rozumu, nebo vás nedonutíme odstoupit a předat vládu lidem poctivým, kteří to nebudou dělat pro okamžité zbohatnutí, ale pro své spoluobčany !

Vzpamatujte se, dokud je čas ! My si to nenecháme líbit do nekonečna !

 Jaroslav Martínek, důchodce


 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře