Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Neposkvrněné početí

Tak jsme po 2019. oslavili narození kristuspána a rozdávali svou radost nad tím ve formě dárků svým blízkým.
Mně to však nedalo spát a skoro celou noc jsem přemýšlel, jak to asi bylo s tím neposkvrněným početím. Uvědomil jsem si, že mé početí bylo zřejmě poskvrněné, stejně jako jsem zřejmě nechtě poskvrnil úspěšně svou ubohou choť.

  • neposkvrnene-poceti
I když si nijak nestěžovala a ani já si na to nestěžuji. A hledal jsem vysvětlení, jak se to tenkrát mohlo přihodit, a jak to, že to už dnes nejde.
 
Ten nejjednodušší nápad, vycházející ze zkušenosti mnohých dívek, mohl být ten, že byli nedočkaví samci té doby velmi hrubí a zpravidla způsobili svým protějškům taková poranění, že až tekla krev. Poskvrněná podložka se pak stávala důkazem úspěchu dotyčného pro široké okolí. V případě dívky Marie však krev žádná netekla, a tak nebylo nic poskvrněno. Případ to byl zřejmě tak vzácný, že se o něm mluví dodnes.
 
Pověsti o utrpení předávané oběťmi tohoto aktu pak mohly vyvolávat u mnohých žen pudový odpor k mužům. Ten se průběhem staletí vyvinul až k příjemné nekrvavé lásce mezi ženami, kterou dnes pyšně projevují v každoročních maškarních průvodech .
 
My se dnes řídíme heslem, že kde je poptávka, najde se i nabídka. Tento primitivní zákon zřejmě platil i před dvěma tisíci lety. I tenkrát zajisté existovaly tzv. andělíčkářky, které dokázaly nechtěný plod odstranit. Byly to zřejmě ženy zkušené a znalé. Když pak byly požádány o opačnou službu, našly cestu, jak se s úkolem vyrovnat. Mnohé ženy sice styk s muži odmítaly, ale děťátko zůstávalo jejich snem a touhou. Není pak divu, že se na odbornice obrátily, a ty pak řešení našly. Stačilo k tomu jen trochu mužského spermatu v lahvičce a nějaké brčko.
Je pozoruhodné, že tento způsob se dá použít i v dnešní přetechnizované době.
 
Dokázala to nedávno vražedkyně v přísně hlídaném ženském vězení. Tu však za neposkvrněné početí nikdo nevelebil, naopak, po propuštění ji tam poslali zpátky a po jejím činu už neštěkne ani (Neviditelný) pes, natož církev svatá.
V té dnešní vědecko revoluční době dochází také k neposkvrněnému početí, které dokonce z části hradí zdravotní pojišťovny. Po zásahu andělů v bílých pláštích už se tak narodily tisíce dětí rodičům, kteří se mnohokrát marně namáhali o početí poskvrněné.
 
Měly štěstí a o způsobu jejich zrození se bezpochyby budou studenti medicíny učit také, ještě i po staletích.
 
Ivo Krieshofer

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře