Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ministr vnitra Rakušan už nebude mít s dezoláty slitování. My občané stojíme za ním

13.03.2023

My, řádní a zodpovědní občané naší vlasti, děkujeme panu ministrovi vnitra Rakušanovi, že pronesl rozhodné slovo a že on i vláda stojí za námi. Ani my, občané, už s dezoláty nebudeme mít nadále žádné slitování.

Jen neskutečné trpělivosti a demokratickým zásadám naší vlády mohli samozvanci typu pana Rajchla a podobná zkrachovalá individua děkovat za to, že se mohli už několikrát sejít na posvátném místě naší státnosti na Václavském náměstí a otravovat vzduch našeho hlavního města svými agresivními a nepřátelskými projevy, fantasmagoriemi, dezinformacemi a konspiracemi.

ministr-vnitra-rakusan-uz-nebude-mit-s-dezolaty-slitovani-my-obcane-stojime-za-nim

Mnozí z nás se podivovali už v září loňského roku tomu, že vláda Petra Fialy je natolik tolerantní, že tvrdě a nekompromisně nezasáhne proti (a nebojme se pojmenovat věci pravými jmény) narušitelům veřejného pořádku, kteří plivou jedovaté sliny po našich demokraticky zvolených představitelích, a co hůř, kteří v ruském žoldu podkopávají základy naší liberální demokracie.

Tak takhle ne, pane Rajchle!

Každá vláda potřebuje na práci pro občany především klid a pořádek. Řvoucí davy dezolátů na náměstích ještě nikdy žádné řešení nepřinesly. Chápeme, že ne každému se v dnešní době nemusí žít lehce. Ale také víme, kdo je za to zodpovědný. Zamysleli se dnešní demonstranti nad tím, že si za své současné problémy mohou z velké části sami? Zapomněli už, že v minulosti podlehli oligarchovi Babišovi a populistovi Okamurovi? Zapomněli naši „zbídačení“ důchodci na to, že dávali své hlasy komunistům? A právě z těchto lidí se rekrutují dnešní demonstranti. Ze svých životních neúspěchů obviňují demokraticky zvolenou vládu. Pro nás, normálně uvažující a zodpovědné občany, je to nepochopitelné a směšné. Ale humoru tito dezoláti nerozumějí. Nerozumějí dnešnímu světu, nerozumějí pravidlům, nerozumějí sami sobě. Nerozumějí ničemu.

Sobota 11. března nebyla pro naši demokratickou zemi dobrým dnem. Přes Václavské náměstí se převalila spodina společnosti, smrduté bahno dezolátů, lidí neúspěšných, frustrovaných, reprezentujících jen svou ztracenou existenci, lidí, kteří se nedokážou orientovat v naší nové a progresivní liberální demokracii. Jejich životní jistotou a vzorem jsou Putin, Zeman a Babiš. Jsou to lidé hluboce nešťastní, pro které je dnešní svět nepochopitelný a kteří do něj nikdy patřit nebudou. Budiž. Naše společnost se bez nich obejde. Patří do starého světa a s ním i odejdou.

Horší jsou však ti, kteří jejich frustrace zneužívají, ti, kteří si na jejich zpackaných životech budují politickou kariéru. Rajchl, Hamplová, různí ti Vidláci a rádoby zástupci naší mladé generace. Těm my občané České republiky říkáme spolu s panem ministrem Rakušanem jasné NE. My víme, kde je naše budoucnost, my víme, kam chceme směřovat. Do Ruska a do vašeho morálního bahna tedy opravdu NE. Končí doba tolerance, dezoláti. Ode dneška už s vámi nebudeme mít slitování. Občané České republiky stojí za svou vládou, stojí za panem ministrem vnitra. U nás dezolátům pšenka nepokvete. Pane ministře, děkujeme.

Autor: Ladislav Pokorný

Zdroj: https://ladislavpokorny.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=799336

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 Aleš 2023-03-16 07:09
Kdysi bych souhlasil. Nyni mam, bohuzel pocit, ze se velmi radikalizuji lide na (kteri spis uz jen zustali) na strane zvolene vlady. Rekl bych, ze extra roste agrese a disrespekt od techto volicu a zastancu. Nechci patrit mez lidi, kteri nerespektuji a urazeji jine nazory, podivejte se na Pavla Novotneho, dyt se z nej stal moralni a dusevni krypl
Citovat
#5 miroslav petr 2023-03-15 06:19
ironii jsem samozřejmě pochopil
Citovat
#4 disident2020 2023-03-15 00:52
Pozor, myslím si, že oba první diskutující nepochopili, jak byl článek myšlen. Na blogu autora najdete další články psané stejným stylem (který používalo Rudé právo za minulého režimu ) a je to myšleno jako ironie..
Citovat
#3 jarka 2023-03-14 12:01
Nevidím tě, když tak ťukáš, aspoň v okně se nám ukaž! Nevím zda jsi mamánek co zneužívá služeb mamáhotelu a ani neví, kde se berou vejce a jak se peče chleba.Či zda nejsi ze skupiny bílých límečků, co nechápou, že jsou hned na řadě po nás a nikdo je bránit již nebude, my už tu nebudeme. My starší co jsme zažili oba režimy, můžeme porovnávat a tak vidíme, že ti co jsou dnes u koryt, se k nim nedostali vlastní inteligencí či pílí.A ti co okřikují starší demonstranty, nemají ani zdání, co si svým přístupem připravují. Až budeš volat o pomoc, my již nepříjdeme, řada z nás tu již nebude. Tak šťastnou cestu do otroctví. A nezapomeň, že volat o pomoc bude již zbytečné.
Citovat
#2 Michal Masopust 2023-03-14 11:55
Jenže tuto fašistickou sebranku, typu toho odporného pokorného nelze přirovnávat k G. Husákovi! Za jeho vlády sice byla censura to ano, ale ČSSR hospodářsky vzkvétala a lidé měli sociální jistoty, o jakých se mladým lidem ani v nejdivočejším.s nu nemůže zdát. Ten degenerát pokorný fandí otevřenému fašismu a řitnímu alpinismu tzv. "eu", "nato" a "usa", a je na tuto zvlčilou podlost ještě patřičně "hrdý"sic! Takovými bestiemi v lidské podobě může slušný člověk jen hluboce pohrdat!!
Citovat
#1 miroslav petr 2023-03-14 10:26
Něch padnú oportunisti, hřímal Gusta v sedmdesátých letech. Soudruh Rakušen je kopie Gusty. Čest práci soudruhu Rakušane.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře