Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nedělní zamyšlení nad Kalouskovým výchovným pohlavkem (+6 videí)

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • kalousek2_1
  • dejvicke-hovno-mensi
Když se někdy koncem září 2011 Kalousek vracel nejspíše z nějaké malostranské knajpy do parlamentu, nesedl mu v podloubí jistý mladík, který na něj údajně pokřikoval, že je zloděj a bude viset, a tak se ho místopředseda TOP 09 jal vychovávat starou osvědčenou metodou. Vrazil mu pár, jak říká nejlepší ministr financí vesmíru, výchovných facek, poněvadž to, že je Kalousek zloděj a nedejbože, že by za to měl být nějak potrestán, si může mladík i my myslet, ale nesmí se to říkat.

 

Mladík sice tvrdí, že neřekl, že bude viset, ale že měl již dávno sedět. To však není zas tak podstatné. Faktem je, že v normální civilizované společnosti by tento člověk (Kalousek) již opravdu dávno seděl. V tom má mladík pravdu, a to že to pana Kalouska vytočilo, rovněž chápu.

Vždyť i jeho to už musí v politice pořádně, abych tak řekl srát, poněvadž už si za dvacet let musel nakrást tolik, že by mohl v klidu dožít někde v Bahrajnu či na Bahamách, ale nemůže, protože se bojí, že po ztrátě moci a vlivu by jeho zlodějiny mohly být došetřeny a nedejbože i vyšetřeny a odsouzeny. V normální zemi s fungujícím soudním systémem by například státní zaměstnanec či politik zodpovědný za předražený nákup padáků, jež se ve vzduchu neotevírají, šel sedět. Jen připomenu, poněvadž to je to jediné, co s tím můžeme prozatím dělat, že v roce 1994 uzavřel Kalousek smlouvu s firmou Anex-Cirus Jiřího Andrlíka na dodávku 2310 kusů padáků pro českou armádu. Jak se později během soudního řízení zjistilo, firma nebyla v době uzavření smlouvy ještě ani zapsána v obchodním rejstříku. Zkrátka to nestihla, zakázka byla přidělena Kalouskem bleskově. Padáky firmy Anex-Cirus však měly jednu velkou výhodu. Nemusely se znovu balit, protože se vůbec neotevřely. 

Ale v tomto případě není cynismus na místě, protože kvůli jeho nefunkčním padákům zemřelo i několik lidí.

Z dalších megazlodějin, pod kterými je Kalousek podepsán bych už jen velmi telegraficky a heslovitě uvedl modernizaci tanku T-72, která spolkla pouhých 19 miliard korun, štábní informační systém, za který musela firma EDS vysolit tehdejším Kalouskovým lidovcům 50 mega v českých, přičemž systém je částečně nefunkční.

No a nesmíme zapomenout ani na kupní smlouvu s developerskou firmou EPF, kterou připravil a podespal tento ekonomický mág. Na základě této smlouvy firma koupila rozsáhlý areál kasáren u pražského Náměstí republiky. Kupní cena činila asi 900 milionů korun. Zajímavá cena. Nicméně smlouva byla uzavřena tak, že stát tyto peníze posléze firmě EPF nejen vrátil, ale přidal dalších asi 500 milionů jako odškodnění. Říkáte neuvěřitelné? Tak to neznáte Mirdu „Jedničku“. Detaily si ale raději prostudujte sami.

Facka ministra Kalouska, kromě jiného, jasně napověděla i to, co si on i jeho vládní souputníci myslí o sobě a o těch „pod hradem“. A to, že oni jsou nedotknutelní a neposlušná lůza se musí zpohlavkovat. A bude-li těch mladíků víc tak zobuškovat, polít v mrazu vodou a když ani to nepomůže tak splynovat slzním plynem.

Panu ministrovi ovšem vadila i ta nebetyčná sprostota. Jak si někdo v souvislosti s jeho osobou dovolil vůbec vyslovit tak ošklivá slova jako zloděj, sedět či dokonce viset? Představte si, kdyby mu tak dotyčný vynadal do hoven a kokotů, to by mu Kalousek asi výchovně urval obě uši a vypíchl obě oči.

A vidíte, právě těmito výrazy častuje hulvát Kalousek na ulici své kolegy z jiných politických stran. V květnu 2010 označil například bývalého místopředsedu tehdy dokonce i parlamentní strany DSZ a tehdejšího asistenta poslankyně Olgy Zubové Daniela Solise výrazem „dejvické hovno“ a aby si to dotyčný mohl i zarámovat dal mu to i písemně. Několik členů Pirátké strany, která má možná více členů a sympatizantů než Kalouskova TOP 09, ovšem bohužel mnohem méně finančních prostředků, takže v parlamentu zatím není, označil za kokoty a to včetně jejího předsedy. To, že byl při tom ožralý, jak zákon káže, nemusím doufám zdůrazňovat. Mimochodem, o Kalouskově hulvátském způsobu jednání a jadrném slovníku, který při komunikaci se svými oponenty používá, by takový Adam B.Batroš mohl napsat celý román.    

Solis, předseda pirátů Bartoš, nebo novinář A.B.Bartoš, by tak Kalouskovi měli ve stejné logice jeho uvažování, ještě dodatečně někde v malostranském podloubí výchovně rozbít ciferník. Za tisícovku pokuty (pozn.: Kalousek zaplatil kvůli „výchovnému pohlavku“ pokutu 1000 kč) by to rozhodně stálo. Věřím, že v tomto případě bychom se na tu tisícovku všichni rádi složili, a to i kdyby kvůli Kalouskovým škrtům na chleba nebylo.

No a úplně na závěr historka z „natáčení“

Z Kalouskova křesťanského období pochází historka o tom, jak ho na sletu ve Vatikánu tamnější církevní činitelé ubytovali na jednom pokoji s jeho někdejším spolustraníkem bratrem Cyrilem Svobodou. Když se Svoboda šel zeptat, proč byl ubytován na pokoji s Kalouskem, odpověděli mu, že si přece výslovně přál pokoj s hajzlem.

Facebook komentáře