Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Za pár týdnů čeká Evropu taková invaze, jakou dosud nezažila

Slovanka

To, nač zde už nějakou dobu upozorňuji, začínají přiznávat i mnohá média napříč Evropou. Invaze, která nás v příštích měsících čeká, bude nesrovnatelně horší, než invaze, kterou si všichni pamatujeme z let 2015-2016.

  • za-par-tydnu-ceka-evropu-takova-invaze-jakou-dosud-nezazila
 

Každý den přistávají lodě na Lampeduse, Sardinii a na jižním cípu Sicílie, lodě vyplouvají z Libye, Tuniska a Alžírska, jsou vždy plné mladých mužů. Četná videa ukazovala záběry během plavby, cestující na lodi spíše navozovali dojem veselé cestovní kanceláře, jejíž sen o ráji se konečně naplnil, případně jsme mohli vidět, jak mávají noži, naznačují rukou řezání krků a vykřikují „Alláhu akbar!“

Současná, na tuto dobu rekordní vylodění na italských ostrovech, se zdají být malou předzvěstí toho, co přijde v nadcházejících, teplejších měsících.

V zemích Maghrebu žije několik milionů mladých mužů, kteří se netají tím, že hodlají svoji rodnou zemi opustit a vydat se do Evropy. Během několika týdnů lze podle jasných náznaků a informací ze zemí původu očekávat silnou invazní vlnu ze severní Afriky.

Mladí, zpravidla nevzdělaní muži z chudých předměstí a zejména z vnitrozemí, již ve své zemi nevidí vyhlídky. Sní o lepším životě v Evropě na štědrých sociálních dávkách.

Jak se Středozemní moře uklidňuje a teploty prudce stoupají, bezpočet vetřelců ze subsaharské Afriky se také vydává k pobřeží severní Afriky, kde usednou na lodě mířící do Evropy. Vše nasdílí, čímž podnítí své soukmenovce k tomu, aby je následovali. Už nyní je naprosto jasné, že brzy dojde k přesunu obrovských mas z Afriky.

Je jisté, že africké vetřelce velmi podněcuje i vstřícnost evropských zemí, neboť lodě s vetřelci jsou zejména v Itálii vítány takřka se slavobránou. Invazisté jsou posléze ubytováni v hotelích nebo na luxusních karanténních lodích. Mají také postaráno o všechny základní životní potřeby a de facto jen čekají na příležitost dostat se dál do Evropy, tedy do své cílové vysněné země, kterou je ve většině případů Německo nebo Francie, ale i Švédsko.

Uvedené země však nezvládají nápor stejně, jako již zmíněná Itálie, která je první „na ráně“. Právě proto by se měl již brzy odsouhlasit nový migrační pakt EU, k čemuž pravděpodobně dojde v době, kdy bude probíhat sociální summit EU v Portugalsku, tedy v květnu. Ten by měl s konečnou platností sjednotit sociální politiku zemí EU, což samozřejmě platí i pro sociální dávky, které vetřelci dostávají. Proč se tak děje právě nyní, kdy většina Evropanů upírá pozornost ke zcela jiným záležitostem, je nasnadě.

Za pouhých 68 dní přistálo u italských břehů přes 6000 invazistů, přičemž mnoho dalších jich přistálo bez sebemenší pozornosti. To byla ovšem zima a ve vodách Středozemního moře operovalo mnohem méně lodí, než je tomu nyní a než kolik jich bude od příštího měsíce, kdy by měly na lovy vetřelců vyrazit i poslední lodě německých neziskovek.

zdroj: http://necenzurovanapravda.cz/2021/03/za-par-tydnu-ceka-evropu-takova-invaze-jakou-dosud-nezazila/?fbclid=IwAR1lTfm4g1vsi6ss1U_gzkfGmxTbCxqZiIK6au5aWayWdb9p5DGiiQU6PKw

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře