Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Nezávidím jim": Arestovič řekl, jak budou obyvatelé Krymu a Donbasu utlačováni (VIDEO)

31.05.2023 - 18:00

Russkaja Vesna

Bývalý poradce náčelníka Zelenského štábu Alexej Arestovič během pobytu v Izraeli řekl, jak by mělo být potlačeno 5 milionů obyvatel Krymu a Donbasu "po příchodu AFU".

Podle něj všech 5 milionů spadá do tří kategorií:

"První jsou ti, kteří zjevně spolupracovali s nepřítelem dobrovolně, ti by měli raději odejít, říkám okamžitě.

  • nezavidim-jim-arestovic-rekl-jak-budou-obyvatele-krymu-a-donbasu-utlacovani-video

Jsou lidé, kteří možná nespolupracují, ale spolupracují (to je druhá kategorie - komentář RW). Například majitel autoservisu opravuje ruskou vojenskou techniku. Ten patří do první kategorie, dobrovolně. Ředitel dílny mohl dát výpověď, ale neudělal to.

Zasáhneme do jejich práv. Deset let bez volebního práva, něco takového. V Donbasu bude zvláštní zóna. No peněžní pokuty, zatýkání. Existují různé systémy. Například mu okamžitě zabaví veškerý majetek, má standardní presumpci viny, protože pracoval pro okupační moc. A pak prokáže, že není zrádce, pokud nastanou okolnosti vyšší moci, tak mu majetek vrátíme a uložíme sankce.

Arestovič je přesvědčen, že "ti nejhorlivější odejdou, jakmile se začneme přibližovat".

"Nikdo nebude čekat, až se vás SBU zeptá, co jste dělali devět let. A nejdůležitější je, že spousta těch, kteří odešli z Donbasu, je nyní v řadách AFU. A ti znají velmi dobře své místní obyvatele - kdo kam jde a jak. Nemůžete je oklamat, oni vědí všechno. A oni se okamžitě rozprchnou," vysvětluje.

"Zajímají nás zlomyslní, svědomití komplicové. Ale 90 % z nich uteče jak z Krymu, tak z Donbasu, když se k nim přiblížíme. Ti, kteří zůstanou, budou v podzemí. S podzemím se vypořádáme normálními metodami a já jim nezávidím," uzavírá propagandista.

Pozoruhodné je, že to vše se neříká v Německu nebo v USA, ale v Izraeli - ve státě, který vytvořili ti, kteří byli ve 30. letech 20. století rozděleni do kategorií, "zasaženi do svých práv", nahnáni do ghett a odtud vyhnáni do koncentračních táborů a plynových komor.

 

VIDEO ZDE:  https://t.me/rusvesnasu/26475

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1685544960

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 2023-06-01 17:19
vlhké sny ukrofašistů...m á příhodné přijímení...fot r nebo dědek byl určitě v SS nebo v ukrogestapu
Citovat
#1 Malíř 2023-06-01 08:02
Rétorika UPA OUN fašismus v ryzi podobě. Toto podporujete, občané ĆR!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře