Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Macron - A vy zde v Normandii vystupujete za koho ?

Zelenskyj - Za divizi SS - Galicia !

Tato slova určitě ve skutečnosti nepadla, ale přizvat prezidenta země, která veřejně uctívá nacistu Banderu, dala přeživším Banderovcům oficiální status Hrdina Ukrajiny, vyplácí jim veteránské dávky a staví Banderovi, Šuchevyčovi a dalším nacistům, kteří kolaborovali s Hitlerem po celé Ukrajině pomníky a pojmenovává po nich ulice, muzea a instituce, je opravdový HNUS !!!

  • macron-a-vy-zde-v-normandii-vystupujete-za-koho
  • macron-a-vy-zde-v-normandii-vystupujete-za-koho
  • macron-a-vy-zde-v-normandii-vystupujete-za-koho

Tak ona ani Francie, ve skutečnosti nebyla ve Druhé světové válce žádná "vítězná mocnost". Většina Francie kolaborovala s Hitlerem stejně, jako dnes Macron se Zelenským. A tak pohrobek nacistů z ukrajinské nacistické legie SS - Galicia vesele ve Francii slaví den D s pohrobkem francouzské legie SS - Karla Velikého !!!

Obě tyto legie však skončily úplně stejně - rozdrtila je Rudá armáda !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Jaromír Jaroslav 2024-06-09 15:59
Ako to vidí Boh zhora, ked vidí nacistov a vrahov ktorí da prišli pýšiť ich obeťami na ich hroby?
Citovat
#4 Přemysl Javornický 2024-06-08 22:18
Všichni chazarští nacisté a mafiáni a jejich pomocníci jsou již jen chodící a mluvící mtrvoly.
Citovat
#3 tk 2024-06-08 20:56
Žabožroutům šéfuje hošánek šukající svoji babičku (někteří tvrdí že to býval dědeček), bezvýznamným ostrovům Malé Británie zase hloupý cigán z Indie, u nás to nemá cenu ani komentovat, retardovaný profesor z banánové univerzity který se ještě dodnes počůrává, Wermachtu dojde pervitin ještě před Prahou, Pšontek za litr benzínu prodá vlastní děti...v Rusku z toho musí mít prdel docela.
Citovat
#2 dusan janto 2024-06-08 17:11
Cest a slsva hrdinskej Ruskej armade.
Citovat
#1 nowak 2024-06-08 10:15
Pane VLK, je velmi smutné, že plno lidem zaslepilo mysl "POZLÁTKO ZÁPADU". Ale i přesto, že nás tato skutečnost bije do očí, přesto bude spousta lidí chválit západ, nechtějí vidět pravdu? Komunistická vláda Československa nám málo otevírala oči o "dobré politice západu", o válkách a zabíjení lidí pro jiný politický názor a nebo pro majetek. Velmi málo nás ve školách o tom učili. A nejhorší na věci je, že se západní vraždění schovávalo za křesťanství. Za náboženství.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře