Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jsme skutečně všichni Charlie? Ne, je to OSTUDNÉ, ale ne a ne.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Aneb opět zbabělí politici zneužili wjedné tragedie

Protestující na Západě jsou zděšeni masakrem v Paříži, pozvedli nápisy a skandovali "Je suis Charlie" - Já jsem Charlie.

  • jsme-skutecne-vsichni-charlie-ne-je-to-ostudne-ale-ne-a-ne2

Oni LŽOU. 

Vítězí  přece Islámští teroristé, a koordinované útoky na časopis Charlie Hebdo a košer obchodě budou jen dalšími  jejich úspěchy a další krok vedoucí k naší zbabělé kapitulaci.

Jemenská Al-Kaida nezaútočila na Charlie Hebbo, poněvadž my všichni  jsme Charlie Hebbo. Naopak. Poslala na bratry Cherifa a Saida Kouachi, protože Charlie Hebdo byl téměř OSAMOCEN.

Na rozdíl od většiny politiků, novinářů, právníků a dalších členů našich vládnoucích tříd, tento nebojácný časopis měl ODVAHU zesměšňovat islám tak, jak levice běžně zesměšňuje křesťanství.  Na rozdíl od velké části naší VLÁDNOUCÍ třídy, odmítla zaprodat naši SVOBODU PROJEVU.

Jeho největším hříchem - vůči islamistům - bylo otištění nechvalně známých dánských karikatur „Jyllands-Posten“, které zesměšňovaly Mohameda, a pak dále zveřejňovat své vlastní, včetně jedné zobrazující nahého muslimského proroka.

Jsme opravdu všichni Charlie?  Ne,  je to OSTUDNÉ, ale ne a ne.

Žádné  australské ( ale ani české) noviny neměly odvahu zveřejňovat tyto karikatury.

OBAMOVA administrativa dokonce před třemi lety napadla Charlie Hebdo za zveřejnění nahých Mohammed karikaturu, kdy vydali prohlášení, že karikatura je "HLUBOCE URÁŽLIVÁ". Prezident Barack Obama dokonce řekl v OSN, že  "budoucnost, nesmí patřit k těm, kteří urážejí Proroka islámu" a zatratil klip "nevinnost muslimů" na YouTube, které dělal přesně totéž.  Tvůrce klipu byl uvězněn. 

Jsme skutečně všichni Charlie?

V Austrálii, by Charlie Hebdo byl zcela jistě žalován, aby byl umlčen - za jásotu těch demonstrantů, kteří nyní tvrdí, že jsou jejich velkými ochránci. Díky Labouristům má nyní australský stát Victoria naprosto absurdní náboženské zákony proti hanobení,  které byly poprvé použity k potrestání dvou křesťanských kazatelů. Tito kazatelé  na konferenci citovali učení Koránu o džihádu a - stěžoval si soudce –  vyvolalo u některých posluchačů smích. 

Austrálie má rovněž represivní rasové zákony o hanobení, které premiér Tony Abbott slíbil zrušit, ale v loňském roce bylo rozhodnuto je zachovat, zdůvodnil to tím, že  jejich změna by znamenala "komplikace" proti džihádistům.

Jedna další kapitulace, zaznamenali jste jak „vážení“ novináři stáli o ten náhubek.  Oslavovali když byly zakázány dva moje články?

Ale naši novináři opravdu potřebovali náhubek. Oni byli až příliš ochotně byli zticha než, aby upozorňovali  na rostoucí hrozbu džihádismu, předkládali nám šíleně hloupé programy o nutnosti masové imigrace ze zemí třetího světa.

Když holandský politický vůdce Geert Wilders navštívil Austrálii varovat před nebezpečím, které pro naši bezpečnost a naše svobody představuje islamismus, byl považován za vyvrhele.

Když se džihádisté křičící "Alláhu Akbar" zastřelili americké vojáky ve Fort Hood, nebo zaútočili v kavárně  v Sydney,  předstírali novináři ABC a Fairfax, že neměli tušení, jaká ideologie by mohla motivovat takové vraždění.

Když džihádisté z Boko Haram křičící "Alláhu Akbar" unesli téměř 300 nigerijských křesťanských školaček, nutili je aby konvertovali na  islám, znásilňovali a prodávali je, islámistický obhájce a  lektor terorismu Waleed Aly dokonce odmítl uznat na kanále 10, že  Boko Haram by mělo něco dočinění s islámem a popisoval je pouze jako lidovou milici.

Když SBS nafilmovalo jak muftí Austrálie, Sheik Hilalyho, chválil v Lakemba mešitě sebevražedné atentátníky jako hrdiny pouhých několik dnů před útoky z 11. září, tak odmítli odvysílat tyto záběry ze strachu, že by z toho mohly být vyvozeny "špatné interpretace".

To bude pokračovat. Buďte si tím jisti. Vaše vládnoucí elity nepřiznají, že by udělaly chyby, které není možno nyní řešit. To raději budou potlačovat  svobodu, pokud ta přinese alespoň iluzi míru -  a mnozí si dokonce myslí, že mají pravdu.

Poslechněte si lži.. ŘeklI jste, že muslimské skupiny odsuzují zabíjení jako neislámské. Přesto Korán a hadísy kážou smrt nevěřícím, kteří zesměšňovat islám, a vyprávějí o Mohammedovi, který nechal povraždit básníky, zpěvačky a jiné, kteří ho zesměšnili.

Žádná větší autorita než ajatolláh Chomejní, někdejší duchovní vládce Íránu, nařídil vraždu spisovatele Salmana Rushdieho za to, že se vysmíval islámu v jeho Satanských verších.

Bylo nám tvrzeno, že pero je mocnější než meč, ale řekněte to lidem v kanceláři Charlie Hebdo, kde hromada pér nemohla čelit  dvěma kalašnikovům.

Řekněte, že nyní i odvážným vůdcům v „ Jyllands-Posten“, kteří po letech ataků džihádistů proti jejich zaměstnancům už toho měli dost, odmítali nyní publikovat karikatury z Charlie Hebdo ze strachu z dalších útoků. "Ukazuje se, že násilí funguje,"  to je dnes pozvrzeno. Jsme skutečně všichni Charlie?

Blbost. Je to naprostý nesmysl. Zaprodanost politických elit  a novinářů na  Západu je všudepřítomná  a bude ještě sílit. Političtí představitelé Západu už řekli muslimským vůdcům, že souhlasí s tím, že je hříchem zesměšnění islámu, a dokonce ve Francii to prošlo do zákonodárství - což je protiprávní. Bylo to napadeno pouze hrstkou novinářů a politiků, kteří se odvážili varovat před islamistickou hrozbou. Někteří teď podporují požadavky muslimů k bojkotu Izraele nebo alespoň větší uznání pro teroristy, kteří ovládají velkou část palestinského území. Něco pro mír, i když to znamená, kapitulaci a poslušnost. A pro všechny protesty minulý týden, kapitulace je to, co je třeba očekávat.

 Překlad článku  Andrew Bolta, z australského  Herald Sun, January 10, 2015

zdroj:http://www.heraldsun.com.au/news/opinion/are-we-really-all-charlie-no-no-and-shamefully-no/story-fni0ffxg-1227180871950

Facebook komentáře