Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ex-šéf německé kontrarozvědky varuje: Evropa čelí islamizaci

Bývalý prezident německé kontrarozvědky (oficiální maskovací název: Úřad na ochranu Ústavy) Hans-Georg Maassen varuje, že Evropa spěje k islamizaci. Pod rouškou multikulturalizmu byla do Evropy v drtivé většině vpuštěna kultura islámská, a ta má teď určující slovo v evropském multikulturalizmu, To nyní vidí i evropští politici, kteří se už bez fatálního vnitřního odporu nemohou postavit za západní hodnoty, nota bene za demokratický stát Izrael v jeho současném konfliktu s arabským světem. Je k vzteku, že si politici nemohou teď říci své. Ne kvůli opozici, ale kvůli imigrantským masám, které - ad absurdum - dnes nutí být Německo tím, čím ve své nové historii chtělo vždycky a přísně nebýt - antisemitským.

  • ex-sef-nemecke-kontrarozvedky-varuje-evropa-celi-islamizaci
 

Je tristní, že Evropa řeší jak zrychlit azylovou proceduru, namísto toho, aby neoprávněné imigranty vracela rovnou na hranicích. Taková imigrační politika je jen na oko, pouhou atrapou politiky, kritizuje Maassen. Proč vůbec evropští činitelé vpouští masy muslimských imigrantů do Evropy a platí na ně horentní peníze, zatímco její důchodci, kteří celý život pracovali se musí spokojit s čím dál více skromnější penzí? Maassen poukazuje na to, že zatímco muslimští imigranti vědí, co chtějí a mají na to instrumenty jako silnou tradici rodiny, rigidnost svého náboženství a inertnost k západní kultuře, západní lidé už neví, co chtít, kam směřovat a ideové hodnoty mají jen v pohodlí a dostatku a část mladé generace, a kdoví proč více ženy, se podvoluje nové islámské kultuře nadupané (lhostejno či pravdivě a odůvodněně či nikoli) ideologickou přesvědčivostí, neomylností a tahem na branku. Ostatně Evropaně se také v Americe neintegrovali do indiánské společnosti...

Maassenovy výzvy k netoleranci vůči netoleraci imigrantů a trvání na tom, že imigranti mohou platně spoluutvářet naši společnost jen když přijmou naše hodnoty a stanou se jejich nositeli a tak morálně legitimizují svůj pobyt u nás, zní už spíše jako zoufalé výkřiky v denacionalizační, dekulturizační a státovyvlastňovací katastrofě, která už nastala. Německo již nikdy nebude ryze německé, imigrační politika nanejvýš může zařídit, aby nebylo ryze "islámsky" německé, ale např. i "čínsky" německé. Tento politický imigrační vabank nezvládlo. Jako ostatně mnohé jiné národy a kultury v dějinách.

A co se týče poražené kutury a hodnot? Nebojte, po jejich porážce bývají se zadostiučiněním zuráženy jejich hrany, a jako looserské je na sebepotvrzení vystaví třeba někde v muzeu.  Schluss. Třeba hned vedle neandrtálců. Nebo až za nimi?

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/2160-ex-sef-nemecke-kontrarozvedky-varuje-evropa-celi-islamizaci.aspx

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=Egmab4O_Cio

https://exxpress.at/ex-verfassungsschutz-chef-warnt-vor-islamisierung-europaeer-werden-unterliegen/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2023-11-26 19:39
Prestituti to programově neví a obchodníci s lidmi mají od lidí "unie 2? miliardy €. ročnš. A politruci popírají na rozkaz hegemona.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře