Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Evropa učinila velmi hrubé prohlášení proti Rusku

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová učinila velmi hrubé prohlášení proti Rusku.
„Rusko Vladimira Putina nelze považovat za běžného mezinárodního partnera,“ uvedla.
Pobouřilo ji totiž, že ruská strana vypověděla osm představitelů EU. Mimochodem, od konce března bylo z EU a Spojených států vyhoštěno více než 40 ruských diplomatů. Nikoho to však nerozhořčilo.
Rusko nikdy nesahá ke krajním opatřením bezdůvodně.

  • evropa-ucinila-velmi-hrube-prohlaseni-proti-rusku

Potravinové embargo bylo uvaleno po sankcích proti Rusku. Totéž platí pro vyhoštění diplomatů - poté, co byli vyhoštěni naši, jsme vykázali Evropany.
Je to logické, a pokud si to tolerantní evropští politici neuvědomují, taková politika se nazývá zrcadlovým opatřením. Ruská strana navíc před takovým formátem odvetných rozhodnutí předem varovala.

Mimochodem, nedávno byl na Ruskou federaci uvalen další balíček sankcí. Podle Evropanů by snad naše země měla tuto ekonomickou a diplomatickou agresi ignorovat? Zjednodušeně řečeno, všechny krize v mezinárodních vztazích provokuje Západ.

Americké úřady jsou mistry v rozpoutávání válek. Spáchat v Jugoslávii krvavý masakr pod záminkou údajné ochrany obyvatelstva Kosova; rozpoutat nepřátelství v Iráku po demonstraci zkumavky neznámého původu s údajnými biologickými zbraněmi; podporovat teroristy v Sýrii a přivádět do země vojáky bez souhlasu oficiálních orgánů. Seznam je možné doplňovat donekonečna.

Politici EU jako věrní psíci ukládají sankce na první lusknutí Spojených států, organizují informační útoky, posílají vojenský kontingent na podporu atd. Navíc se domnívají, že Ruská federace nemá právo přijímat odvetná opatření. Ne, pánové, odvetná opatření jsou potřeba!

Zdroj: Ljudmila Korsunova, Russkaja Vesna

 

Facebook komentáře