Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

EU přitvrzuje v šikaně obyvatel Evropy. Teď jim zvedne životní náklady díky emisním povolenkám

Jana Marková

10.1.2023

Já prostě „miluju“ evropského úředníka. Ten něco vymyslí, a byť by to byla i za normálních okolností těžko proveditelná hovadina, za okolností nenormálních, je to sebevražda. Nicméně to mu nevadí, úředník je odhodlán dosáhnout svého, hlava nehlava. Kdyby byla aspoň jeho. Ale to bohužel není.

  • eu-pritvrzuje-v-sikane-obyvatel-evropy-ted-jim-zvedne-zivotni-naklady-diky-emisnim-povolenkam
  • eu-pritvrzuje-v-sikane-obyvatel-evropy-ted-jim-zvedne-zivotni-naklady-diky-emisnim-povolenkam
  • eu-pritvrzuje-v-sikane-obyvatel-evropy-ted-jim-zvedne-zivotni-naklady-diky-emisnim-povolenkam

 

V době, kdy tu máme energetickou krizi jako Brno, chodí nám stále nové a nové šokující složenky a reálně nám hrozí jaderná válka, úředník schválí jako středobod světa nový systém emisních povolenek. Systém obchodování s emisními povolenkami (EU ETS 1) se dosud vztahuje na emise z elektráren, tepláren, rafinérií, železáren, oceláren, ze zařízení vyrábějících cement, sklo nebo papír a také na emise z letecké dopravy. Tyto sektory by měly dle dohody nově snižovat emise rychleji (do roku 2030 by měly dosáhnout snížení o 62 % oproti roku 2005, původně byl plán 43 %). Jasně dohnat a předehnat. Kde jsem to jen…..

Povolenky budou platit dodavatelé paliv na začátku dodavatelského řetězce, nikoli domácnosti a koncoví zákazníci. Těm se hrazené povolenky ale samozřejmě zobrazí v podobě dalšího zvýšení cen paliv a tepla.

Nicméně české domácnosti mají prý nyní dostatek času provést investice s již existující dotační podporou na zateplování budov, čisté energie a využívání obnovitelných zdrojů. Vzhledem k současným cenám energií a vůbec všeho, se podle mne průměrná česká domácnost v nejbližších letech asi moc snažit investovat do obnovitelných zdrojů energie nebude. Bude ráda, že vůbec přežije. Ale předpis je předpis, kdyby bruselí čert na koze jezdil.

Já teda myslím, že vážně máme čas. Nejvyšší. Z toho blázince vypadnout.cz

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/925-eu-pritvrzuje-v-sikane-obyvatel-evropy-ted-jim-zvedne-zivotni-naklady-diky-emisnim-povolenkam.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 z dvora 2023-01-12 14:42
€araboafrika výměny obyvatel kalergi. Vám € až po zboží a službách pokud se nerozhodnou podle naturelu a víry. Jinak tedy po majdanu řekl jakýsi tamné jenerál že udělají dvoumilionovou armádu a potom se uvidí kde se jim vyplatí dělat demokracii, co potřebujete ještě vědět a školastika zdrba mamona úžer zmar devast beznaděj vám s medii oligarchiády neřekla a pro oči nevidíte. Čekáte na to co chytrý, tak podle toho si určujete ...svoje určitě ne, au indiáni kupčíků a penězoměnců pindos. A nečtěte to nebo zbrutopýrujete, ale ten vůl tam nadává všem kývačům hulvátorství jediného to jeho intelektového záběru a dávají mu palce obdivu, no to mne podrž. Bossingstalking ový hulvát poblion princeznou tak už tam mají asi na ejronetu modifikované mRNA DNA 123. pohlavní cákavé lumeny co jinak bez debila nezorgastují. :-))))))
Citovat
#1 miroslav petr 2023-01-12 10:14
Každý politik, který je pro utopii, zcela prokazatelně kašle na lidi!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře