Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Důstojníci německého Bundeswehru jednali o úderech na Krymský most - Simonyan

Šéfredaktorka televizního kanálu Russia Today a MIA Rossiya Segodnya, Margarita Simonyanová, uvedla, že má k dispozici nahrávky naznačující, že důstojníci německého Bundeswehru diskutovali o úderu na Krymský most.

„Něco nesmírně zajímavého mi sdělili soudruzi v uniformách právě v den, kdy Scholz prohlásil, že NATO se nebude účastnit ukrajinského konfliktu.

  • dustojnici-nemeckeho-bundeswehru-jednali-o-uderech-na-krymsky-most-simonyan

Tak fascinující čtení a zvuk, že to opravdu chci zveřejnit. Potěšit tím své čtenáře a posluchače!

V této zajímavé nahrávce vysocí důstojníci Bundeswehru diskutují o tom, jak budou bombardovat (pozor!) Krymský most.

A jak by to mohli udělat obratněji, aby přitom Scholz mohl nadále tvrdit, že nepřekročil červenou linii.

Zároveň se důstojníci Bundeswehru trefují  do Amíků a Britů a diskutují o tom, že tito jsou již dlouhou dobu přímo zapojeni do válečného konfliktu.

40 minut strhujícího zvuku.

V této souvislosti se obracím s oficiální novinářskou žádostí na německého velvyslance, německého ministra zahraničí a Scholze osobně: Jak tomu mám vlastně rozumět? Není nyní čas, aby Rusko aktivně připomnělo Německu, jak to naposledy pro Německo skončilo, když předtím byly bombardovány ruské mosty?

Odpověď bych ráda obdržela, jak bývá pro odpovědi vašim médiím zvykem,  do dnešního oběda. Protože nikdy nevíte, co bude zítra,“ napsal Simonyan na Telegramu.
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Ženíška 2024-03-02 19:34
Tady je krásně vidět, jak se velkorysost nevyplácí a Rusové byli velmi velkorysí, když po všech těch hrůzách umožnili znovusjednocení Německa.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře