Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Moc v Evropě chtějí přebrat Němci. Usilování o evropský superstát.

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

Emil Kalabus

O tom, že Evropská Unie je v krizi vypovídá mnohé. „Evropská unie není v nejlepší formě, jsme v existenciální krizi," uvedl ve svém projevu koncem roku 2016 předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker.

Podle názorů některých politologů dnes v EU vládne nebezpečná destruktivní ideologie neomarxismu (gender, homosexualismus, feminismus, multikulturalismus), která může zlikvidovat Evropu jako civilizaci. Probíhá dalekosáhlý rozvrat rodin a celková degenerace národů.

Úvahy a zprávy o novém nadnárodním subjektu v Evropě se objevily poprvé na pozadí referenda ve Velké Británii, v němž se většina populace vyslovila ve prospěch vystoupení z EU.

V minulém roce polská televize TVP tvrdila, že Francie a Německo připravují návrh tak zvaného evropského superstátu, který má vystřídat Evropskou unii, pokud by se Unie rozpadla.

  • moc-v-evrope-chteji-prebrat-nemci-usilovani-o-evropsky-superstat

Návrh předpokládá vytvoření „jednotného evropského státu závislého na pro dnešek nejsilnějších hráčích EU". Členské země prakticky ztratí právo na svou vlastní armádu, tajné služby, trestní zákoníky a svůj vlastní daňový systém — včetně daní, vlastní měny nebo centrálních bank, které jsou s to „reálně hájit finanční zájmy národního státu", zdůrazňuje polská televizní stanice.

Kromě toho ztratí země, které se stanou součástí tohoto superstátu, „kontrolu nad vlastními hranicemi a procedurami přijímání a přesídlování běženců na jejich území". Předpokládá se i zavedení jednotného vízového systému a prosazování společné zahraniční politiky. „Může být omezena úloha NATO na evropském kontinentě", informuje polská televizní stanice.

Patřím mezi ty, kteří nevěří, že se dějiny odehrávají jaksi náhodou, řekl bych samospádem. Za celou historií dějin stojí hnací síly, které se ztotožňují se záměry a plány určitých vysoce postavených lidí, kteří jsou hnacím motorem veškerých změn. Když si vypůjčím slova z nedávné minulosti je jasné, že hnací silou „pokroku“ jsou ideologie.

Ideologie je propracovaná soustava názorů, postojů, hodnot a idejí s apologetickou nebo ofenzivní balamutící funkcí založenou na formulování politicko-byrokratických, hospodářských, světonázorových a/nebo podobných zájmů určité skupiny, která s ní ovládá davy. Součástí ideologie je nesporně touha ovládat, vlastnit, rozšiřovat, profitovat, uchvátit a obohatit se. Minulost dokládá, že to byly korporace, které stály za válkami a bolestnými změnami a tyto korporace nikam nezmizely. Ideologií lze nazvat touhu po budování evropského superstátu, který by vedli Němci.

Nevěříte?

Jak si pak vysvětlit skutečnost, že ve středu český ministr obrany Stropnický (ANO) podepsal na schůzce NATO v Bruselu novou dohodu. Německý Bundeswehr se stane vedoucí armádou NATO v Evropě a jedna brigáda české armády se dostane pod přímé německé velení. Stejnou smlouvu podepíše kromě nás i Rumunsko, ale Rumuni bojovali za druhé světové války po boku Třetí říše, takže to pro ně nebude zas tak velký rozdíl.

Za příklad nám Němci dávají Holandsko, které má pod německým velením již dvě třetiny své armády.

Německá touha po naprostém ovládnutí Evropy je tak zase o něco blíže svému naplnění.

Zdá se, že pokud se EU opravdu rozpadne moc v Evropě přeberou Němci. Ti se spolu s Francií budou snažit vybudovat onen multikulturní evropský superstát. Podmínkou je, že se za žádnou cenu nesmí dostat k moci Marine Le Pen.

Podle Marine Le Pen se Evropská unie „stala náboženstvím“, které nepřipouští jiné názory a kritiku, v roce 2017 se ale situace má změnit, prohlásila Marine Le Pen.

Bruselská EU se před světem snaží vypadat jako vzorný příklad demokracie 21. století. Ve skutečnosti nic není pravdě vzdálenější.

Na rozdíl od skutečné demokracie se v EU moc vymkla kontrole lidu. A evropský superstát? To je pravděpodobně pouze dalším pokračováním nekonečného německého snu o neomezené moci.

Jak nedávno napsal Petr Bystron na svém blogu: „Německo se snaží využít krizi EU po Brexitu k utužení své moci. Dokumenty německého ministerstva zahraničí potvrzují: Němci chtějí evropský superstát. Sobotka se Zaorálkem tajně přisluhují, zatímco na veřejnosti mlží.

Brexit je jasným políčkem do obličeje eurohujerů typu Schulze, Junckera a Merkelové. Je důsledkem jejich totálního selhání. Těmto eurokratům se podařilo během několika málo let zdiskreditovat tak atraktivní myšlenku, jakou společná Evropa nesporně je, do takové míry, že ji většina Evropanů odmítá.

Podle Mariny Le Pen jsme svědky zániku starého světa a zrození nového. Pozorujeme návrat národních států, které chtěla zničit globalizace. Vzpoura evropských národů proti elitám, které nikdo nevolil, trvá už deset let. Brexit a Trump jsou důsledky této vzpoury.

A co evropský superstát? Uvidíme, blíží se volby a ty mohou zamíchat kartami nejen v Německu...

Zdroj: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cr-a-nemecko-se-dohodly-na-spolupraci-4-brigady-a-nemecke-divize/1450452

Facebook komentáře