Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mávejte vlajkami Tibetu, ale do Turecka nejezděte!

Emil Kalabus

Daniel Solis je český politolog, právní ekonom, vysokoškolský učitel, politik, publicista a lidskoprávní aktivista. Všímá si podivného chování domnělých „obhájců lidských práv„ při příležitosti historické návštěvy prezidenta Číny, který právě přijel do naší v porovnání mikroskopické země. Je očividné to jak stoupá hysterie těch, kteří nám nepřejí dobré obchodní a politické vztahy s tímto více než miliardovým národem, který ekonomicky předběhl samotné USA a na nějž se s nadějí upírají oči světové ekonomiky.Solis se ve svém obsáhlém článků pozastavuje nad skutečnou historií Tibetu. Tibet v roce 1959 vůbec nebyl nebeskou Šangri-La, nýbrž krutou a zaostalou feudální teokracií v rukou hrstky „duchovních“, přičemž mnohá svědectví o jejich účasti na vynalézavém mučení a popravách lidí mají s buddhismem společného asi tolik jako Spojené státy s budováním demokracie a ochranou lidských práv ve světě. Celá země byla prostě řízena jen hrstkou bezuzdných lámů a majitelů pozemků, kteří si byli velmi dobře vědomi své beztrestnosti.

  • mavejte-vlajkami-tibetu-ale-do-turecka-nejezdete

 

    Rozpočet CIA na operace v Tibetu čítal podle Solise v roce 1964 více než 1,7 milionu dolarů. Samotný dalajlama, velký přítel bývalého českého prezidenta Václava Havla, dostával od CIA v letech 1950 až 1974, rok co rok, apanáž ve výši 180 000 dolarů.

Teroristické aktivity v Americe vycvičených buněk spočívaly v přepadávání čínských úřadů a vraždění etnických Han-Číňanů. Typický postup amerických válečných plánovačů, kteří takto vyrábějí teroristické skupiny po celém světě – pro dosažení vlastních cílů, ale za nasazení cizích životů. Ani dnes tomu není jinak. Málokdo si ještě dnes myslí, že Islámský stát nebyl vytvořen a nefunguje s podporou CIA, tak jako svého času al-Káida, jejíž vytvoření potvrdila jak současná prezidentská kandidátka Hillary Clintonová, tak i prezident Barack Obama.

http://danielsolis.cz/kruta-pravda-o-svobodnem-tibetu-muceni-otroctvi-dolary-a-cia/

Ale obraťme list. Nechci kritizovat důvody samozvaných ochránců lidských práv Tibetu, kteří většinou neznají vůbec jeho historii na rozdíl od pana profesora Solise. Osobně bych rád pouze poukázal na obrovský rozpor v myšlení těchto lidí.

 Tibet o kterém většinou mnoho neví urputně brání, zatímco genocidní politika Turecka, vůči kurdské menšině je ponechává zcela chladnými. Nikdo z těchto lidí proti tomu neprotestuje.

Americká armáda přitom nařídila rodinám svých příslušníků opustit oblast jižního Turecka.

 "Do Turecka nejezděte, pokud tam jste, okamžitě odjeďte" varuje také Izrael.

 Izrael vyzval své občany v Turecku, aby "co nejdříve" odcestovali ze země. Izraelské úřady předpokládají další teroristické útoky v zemi, podobné tomu, který se stal 19. března v centru Istanbulu, při kterém zahynuli tři Izraelci a Íránec. Podle Izraele platí v Turecku nejvyšší třetí stupeň varování před teroristickým útokem a islámští radikálové plánují útok na turisticky zajímavá místa po celém Turecku. Zdroj: reuters.com

Podobně varovalo kolem Velikonoc i MZV ČR na základě varování tureckých úřadů.

Je to zajímavé. Kurdové jsou vyvražďováni tamní vládou po desítkách, možná stovkách. V Turecku běží naplno vyhlazovací válka, proti Kurdům, ale tyto samozvané ochránce lidských práv to prostě nezajímá. Raději se o těchto faktech nezmiňují. Prostě dvojí metr jako hrom.

Právě těmto lidem a samozvaným ochráncům lidských práv poradím. Mávejte vlajkami Tibetu, ale do Turecka opravdu nejezděte, probíhá tam genocidní válka proti Kurdům.

Vy jste si toho opravdu přes to mávání tibetskými vlajkami doposud nevšimli?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře