Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co uděláme s naším dluhem a zdražováním?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Česká centrální banka se rozhodla, že nám opět přitáhne opasky a díky ní se nám opět začne vše zdražovat. Potraviny už jsou natolik drahé, že si už teď lidé na živobytí musí půjčovat. Stát se prý nemůže vmíchávat do jejich aktivit. Co se týká ZP, i přesto, že je to podnikatelská společnost, stát, potažmo MZ tyto podnikatele dotoval částkou přes 4 miliardy Kč. Aby se mohlo z těchto peněz využít pro nemocnice, lékaře a pacienty, muselo by MZ změnit úhradovou vyhlášku, jinak by ZP neměly žádnou motivaci tyto peníze dodat na pomoc nemocnicím. Lékař z ČLK zhodnotil situaci tak, že v žádném případě se úhradovou vyhláška měnit nebude, i když se zdravotnictví hroutí.
Pak se tedy ptám. Pro čí dobro mají pracovníci spolupracující s vládou vytvářet legislativu. Pro dobro nás všech, nebo pro hromadění majetku vyvolených?

  • co-udelame-s-nasim-dluhem-a-zdrazovanim

Peníze slouží jako prostředek ke směně zboží a služeb, aby nebylo nutné vyměňovat zboží za zboží. To by bylo v praxi nemožné. Proto stát vytiskl peníze a je jedinou institucí, která toto může dělat. Pokud si vytiskne peníze občan, tak je to trestný čin, protože si přivlastní za kus vytištěného papíru něčí práci. Trestní zákon na to má řešení v podobě § 140, kde takového občana potrestá odnětím svobody na 5-10 let a na 10-15 let, pokud je členem organizované skupiny, nebo způsobil velikou škodu.

Je to správné a chrání to občany tohoto státu. Nyní se ale podívejme na jiný případ. Pokud je nedostatek peněz na trhu, tak státní tiskárna, vytiskne další peníze a dá je do oběhu. Jenže stát toto nedělá. Pokud je málo peněz na trhu, tak si je půjčí od zahraniční firmy, která je natiskla. Ty bankovky mají hodnotu jen toho papíru a tiskařské barvy. Potom té firmě za půjčení peněz platí úroky z peněz vybíraných na daních občanů. Tím celý stát uvádí do chudoby.

Současný státní dluh je zobrazen na této stránce: http://bestpage.cz/sluzby/dluh_cr.html Bylo by dobré ho zaplatit a proto bych navrhoval nakoupit dost bankovního papíru a barvy a vytisknout bankovky a vše uhradit věřiteli a vyměnit tak papír za papír. Toto je příčina stálého zdražování a upadání celého státu do chudoby. Je třeba to zastavit a na Islandě vám ukázali, že je to velice snadno možné. Tak co? Budete jen nadávat, že je vše stále dražší a dražší, nebo něco uděláte, aby se to změnilo? Když to neuděláte, nebudete mít ani na důchod. Koukněte na zde uvedené stránky, jak ten dluh krásně nabíhá a z vaší peněženky to potom zaplatíte a nebo padnete do rukou okupantů.Facebook komentáře