Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Symboly nacistické SS u nás nečekaně nabývají na popularitě!

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

  • solisxblog
Skutečně neuvěřitelné je, jak rychle může společnost postihnout skleróza, amnézie, či jiná choroba způsobující slábnutí kolektivní paměti, že tak ledabyle můžeme začít laškovat se symboly, které reprezentovaly to nejhorší, co kdy byl člověk schopen z těch nejtemnějších koutů své duše vydolovat - antitezi sama sebe.

Možná je to Zeitgeist, možná je to náhoda, ale možná je to i dobře připravená a velmi cynická psychologická operace Treuhandů Bormannova válečného Fluchtkapitálu z GMF (více v anglicky psané e-knize někdejšího věhlasného a oceněného amerického žurnalisty CBS Paula Manninga Bormann, Nazi in exile) Znak bestiální party úchylných sadistů sdružujících se svého času v oddílech SS (Schutzstaffel) je v poslední době skutečně nadstandardně zviditelňován na mnoha neočekávaných místech - logem na vozech policie ČR počínaje přes elitní jednotky AČR v Afghánistánu a na první pohled paradoxně, ale při delším zkoumání, konec konců zcela logicky Stranou zelených konče.

Vypadá to, že s erby SS se v poslední době roztrhl pytel. Čeští vojáci v Afghánistánu si je malují na helmy, objevují se i na vlajkách přírodovědných oddílů. „Obdiv k heraldice SS, ale i komunismu trvá už nějakou dobu," potvrdil expert na extremismus Michal Mazel.

Co dodat? Doba je zlá!

Více o zlu v politickém kontextu v knize Political Ponerology od A. Lobaczeského. Úvod do problematiky ponerologie v článku „Pravda k moci: psychopati vládnou našemu světu" od Nialla Bradleyho nebo originál v angličtině na http://www.ponerology.com/

 

 

Facebook komentáře