Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Když nepomůže ani Karel…

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • solisxblog
Pan Hvížďala o paní Zubové v německém tisku bohužel mnoho informací tentokráte nenalezl a proto musel improvizovat a přednést veřejnosti soustavu nesmyslných odhadů sešitých dohromady horkou jehlou bulvární publicistiky opírající se o chabou berlu jeho pseudo-reputace. Znalec zákulisí by se tomu jen pousmál, kdyby takový výplach mozků reakcionářských kruhů srocujících se kolem Schwarzenberga, který je poslední nadějí Rockefellerovy Trilaterální komise nabubřelých finančních oligarchů snažících se o uchvácení totální kontroly nad dosud nepodmaněnými trhy a jejich protagonisty, nezamořoval svými jedovatými výpary českou mediální scénu a nedokumentoval by tak flagrantně její definitivní úpadek ve prospěch globálního kolonizátorství nadnárodního průmyslu.

Trilaterální komise ovládá skrze několik málo německých rodin vlastnících téměř celý český mediální trh de facto výsostně veřejné mínění. Zbytek zvládne naše rádo-by-kníže samo s podporou svého účetního (a možná i krejčího) Bakaly.

Ostatní čeští věrní trilateralisté, Dlouhý, Kunert, Bakala a Vondra zatím spřádají velkolepé plány o tom, jak se jim bude vládnout, až jim nebudou stát v cestě ty nepříjemné překážky v osobě Olgy Zubové, jedinečné a s přehledem nejznámější a nejšarmantnější české političky, Soukupa, jejího mediálního stratéga s tahem na politickou branku a celé politické levice, která ne a ne upustit od slušnosti a akcentu na sociální jistoty, solidaritu a regulaci kapitalistického všepustošícího bezohledného trhu - zejména ve vztahu k nadnárodním entitám ovládaným právě oněmi nedotknutelnými oligarchy z trilaterální komise, "jenseits von Gut und Böse".

Jejich vlčáci placení z Fluchtkapitálu, věrni odkazu zasloužilých kolaborantů 2. světové války štěkají a štěkají. Ale je to jenom štěkot psa přivázaného na řetěz německého mediálního velkokapitálu. Nepomůže ani to, že se jmenuje Hvížďala.

Autor komentáře je asistentem poslankyně Olgy Zubové a členem zastupitelstva MČ Praha 1 za Demokratickou stranu zelených.

 

Diskuze ke článku "Zubová a meze marketingové politiky" zveřejněného na Blogu

Karla Hvížďaly http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/karel-hvizdala.php?itemid=7052

 

 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře