Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Fašistický předčasný puč je v plném proudu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • solisxblog
Plán pučistům MÁLEM velmi dobře VYŠEL. Sněmovna BY SE rozpustiIa samovolně, bez jakéhokoliv odporu či protestu, země BY PAK BYLA na cestě k ekonomickému kolapsu v

důsledku nastalého rozpočtového provizoria, tak jako následného snížení důvěry investorů.

Bursík si troufl na veřejnost s úšklebkem, který pro demokracii a občany této země nevěstí nic dobrého. Tandem SZ a TOP09 oživuje politické mrtvoly vodou svěcenou snad samotným papežem Ratzingerem alias Benediktem XVI, který MÁ dorazit 26. září. A takto vzniklé Zombie se budou již brzy hladově potácet kolem zpustlé a opuštěné Sněmovny. Zmrtvýchvstání fosílií trilaterální komise před televizními obrazovkami v přímém přenosu z NERVu prozrazuje, kdo ze současné situace těží a kdo ji v zákulisí ovládá. Kruh se uzavírá a strategie barevných revolucí jede na plné obrátky -- squatteři v konfrontaci s těžkooděnci, Romové v konfrontaci s neonacisty, politické strany veřejně znevažovány, media publikující údajné poznatky o nedůvěře občanů v politiky.

Státu hrozí bankrot a ústavní soud hraje podle not pravdolásky. Do toho nastoupí svinským pochodem nabroušené jehly očkování proti prasečí chřipce a stanné právo bude vyhlášeno pod dohledem nového místodržitele Marca Nathansona, bývalého dozorce Rádia Svobodná Evropa financovaného z rozpočtu CIA pod zástěrkou magnáta Sorose.

Nathanson je velký kalibr v hierarchii zasvěcenců Nového Světového Pořádku a dlouholetý machinátor z Rady pro Mezinárodní Vztahy (CFR) Davida Rockefellera. Místodržitel a říšský protektor in spe Nathanson, který má za sebou mimo jiné i L.A. Homeland Security Advisory Council (HSAC), Aspen Institute a The American Democracy Institute, nahradí Lee Feinsteina z Brookings Institutions, poradce ministryně zahraničí SSA, Hillary Clintonové a vysokého úředníka z obrany a zahraničí, původně plánovaného velvyslance v Praze, který obsadí post ve Varšavě.

Elity se nad naší krajinou slétávají jako supy, aby vyzobaly mršinu naší zahnívající ekonomiky. Jak je vidět, tak dopis Alexandra Vondry a jeho kolegů z lobbystické instituce zbrojního průmyslu a Fluchtkapitálu, Marshallovy nadace (GMFUS), který podepsalo 22 pohrobků něžných revolucí včetně velmistra pravdolásky Václava Havla, přeci jen nepropadl do zapomnění. Dvě silné figurky na "velké šachovnici" byly předsunuty na místa, kde měly stát základny národní protiraketové obrany SSA, aby hájily "nadřazenost Ameriky a její geostrategické imperativy".

 

Odkazy:

Embassy events 2009 - U.S. Senate Foreign Relations Committee Confirmation Hearing for Lee A. Feinstein Set for September 15

http://poland.usembassy.gov/embassy-events-2009/white-house-confirms-lee-feinstein-as-the-new-u.s.-ambassador-to-poland-16-july-2009

 

Aspen Institute (zajímavá je zde mimo jiné Madeleine Albright)

http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Aspen_Institute

 

Brookings Institution (zajímavá je zde postava Haima Sabana a seznam sponzorů z řad zbrojního a farmaceutického průmyslu, tak jako nadací stojících za depopulační agendou):

http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Aspen_Institute

 

Homeland Security Advisory Council (zde také zbrojní a farmaceutický průmysl)

http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Homeland_Security_Advisory_Council

 

Zdánlivě zcela původní dopis

http://online.euro.cz/id/pncib1l6zr/detail.jsp?id=17810

 

Nová studená válka?

http://www.reflex.cz/Clanek36978.html

 

Facebook komentáře

Nejčtenější