Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dnes už chápu všechny ty, co nás chtějí zabít ...aneb Zpověď politika

Motto:

Až přijdete na naše chyby, zapřeme je; až s vámi provedeme všechny potřebné pokusy, zahájíme nekončící parlamentní vyšetřování; až zničíme vaši svobodu, vydáme Vyhlášku; až rozvrátíme civilizaci, představíme vám Vůdce a až vás zabijeme, omluvíme se.

  • dnes-uz-chapu-vsechny-ty-co-nas-chteji-zabit-aneb-zpoved-politika

Do politiky jsem nastoupil abych si nakradl. Jako všichni. Víte o tom. Vždy jste věděli, že to tak je, tak se na mě teď nedívejte přes prsty. Všichni to tak dělají. Nic kromě žvanění neumím a demokracie mi umožnila dostat se k lizu. Vlastně VY jste mi to umožnili, tak se teď kurva netvařte jako bohové pomsty! 

Někteří o mě tvrdí, že jsem psychopat. Taky někdy sociopat. Já osobně si toho nejsem vědom. Nevím o tom. Podle mě to jsou kraviny. Z druhé strany, slýchávám to o sobě z úst doktorů z oboru, takže to možná bude pravda. Fakt nevím. Mohlo by to znamenat, že jsem vlastně nemocný? A za své činy nejsem zodpovědný? Možná jsem se měl léčit, nevím. Ale to vlastně nešlo. Přece jste mě zvolili v demokratických volbách, takže jsem se vlastně ani léčit nemohl. Musel jsem nastoupit do práce. Do Vlády.

Z počátku to tam šlo ztuha. Vlastně, jen mi ukázali kde mám židli a kudy se dostanu za záchod. A občas mi přinesli něco k podpisu, takže jsem vlastně i podepisoval. Nevím co, ale byla to prostě práce. Na lejstrech už byly nějaké parafy od těch, co to jakoby před-schválili, takže to bylo asi v pořádku. Sakra a jo, taky jídelnu mi ukázali. Kde jako je a tak. To bylo taky důležité, protože jíst se musí.

Potom ale, jak jsem se po pár týdnech trochu rozkoukal, dost se to zlepšilo. Začali chodit lobbisti a hned svět vypadal o hodně lépe. No a vlastně, pak to hned začalo. Konečně se objevila ta netopýří nákaza, co netopýra ani za zlaté prase nakazit nemůže. Řeknu vám, paráda. Už rok předem nám kovidoví náboráři slibovali, že to pro nás bude zlatý důl, ale neřekli nám celou pravdu. Bylo to mnohem lepší než zlatý důl. Neuvěřitelně snadné bohatství. Stačilo ty blbečky jen trochu postrašit a vše běželo jak po drátkách. Pravdou sice je, že se s některými soudy byly občas problémy, ale v podstatě jsme to měli na háku. Totiž když vydáváte sebehloupější nařízení dostatečně rychle za sebou, nestíhají na to reagovat. Soudy si při tom tempu nestihnou ani prdnout. A představte si ten gól - všech deset miliónů blbečků v ulicích ty nesmysly plnilo. Prostě neuvěřitelné.

Kupodivu, s policajtama a prokurátorama jsme měli pokoj. Z těch jsme měli na začátku největší bobky. Ale nakonec se ukázalo, že to jsou všichni vyděšení uchcánkové, co se klepou o svou židli a rentu. Takže taky úplně v poho.

S rouškama a respirátorama to celkem ušlo. Ty genetické injekční dávky, na tom fičeli jiní, to nevím kolik jim to vyneslo, ale řeknu vám, snad nejlepší byly ty falešné testy. Fakt super. Naprosto boží nápad to testování. Toho, co to dal do oběhu, bych pozlatil. Jo, taky televize odvedla skvělou práci. Vlastně všechny média. Moc je za tu propagandu chválím a všichni si určitě zaslouží navrhnout na státní vyznamenání.

První problémy začaly letos. Hned zkraje a bylo to pořád horší a horší. Totiž napíchaní tím svinstvem začali padat jak mouchy a to vůbec nebylo dobré. Museli jsme zavřít svědkům huby a dost poupravit čísla statistik. Jinak by se ti blbečci hned nevyděsili. A to by byl průser jako kráva, kdyby se přestali chodit napichovat! Ale zvládli jsme to. Naštěstí všichni zúčastnění, celá skupina, co jsme byli předem domluvení, spolupracovali naprosto vzorně. Zkrátka, však to znáte – v jednotě je síla!

Teď to už není takové dobré. Myslím kvůli tomu napichování. Blbečků s poškozeným zdravím i počet mrtvých teď začne hodně narůstat, takže je vlastně dobře, že končím. Je to sice obrovský a nekonečný zlatý důl, taky je pro mě zábava tahat ty blbečky každý den za nos, ale v nejlepším se má skončit. Představte si, už mi dokonce někteří vyhrožovali násilím. I smrtí! Prý jsem nepřímo zabil desetitisíce lidí. A další statisíce budou velmi brzy následovat. Prý tím napichováním. Hmm, a víte co? Někdy o tom dokonce přemýšlím. Totiž všechno nevyjde tak, jak si to naplánujete.

Víte, dal jsem sice po celé naší rodině výstrahu, ať se za žádnou cenu nenechají napíchnout, že to je nebezpečný jed, ale nevyšlo to. Bohužel. Dva, mi blízké životy, kvůli těm dávkám zbytečně vyhasly a já si to vyčítám. Taky dcera nejlepšího kamaráda. Na něj jsem úplně zapomněl. Mladá, blbá, tak se nechala nachytat. Zatím nikdo z nich nic neví a já jim to říkat nebudu, ale ta to bude mít za sebou tak do dvou, tří let. Víte, možná je to opravdu špatné. Asi jsme fakt hajzli a lidi by nás všechny měli, za to co jsme jim provedli, bez milosti rozstřílet u zdi. Když tak nad tím přemýšlím, asi už skutečně nemám právo žít.

Dan Niel 12/2021

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře