Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Známý muzikant o emigraci.

Pavel Chrastina porovnává velmi rozdílné podmínky emigrantů kdysi a dnes: 
"Uprchl jsem z Československého marxistického ráje. V té době byli uprchlíci slušní lidé, žádní zločinci. Chtěli pracovat co nejdřív a naučit se místní jazyk. Prošel jsem uprchlickým centrem v Rakousku. Sejmuli mi otisky všech prstů, odevzdal jsem cestovní pas. Pak následovaly pohovory. Mezi oběma pohovory jsme prošli důkladnou lékařskou prohlídkou, včetně rentgenu plic. Bylo nás tam asi deset Čechů a Slováků. Považovali jsme to za samozřejmost. Proč úřady nedělají tyto kontroly zdravotního stavu u statisíců muslimů? Jde o záměr?

  • znamy-muzikant-o-emigraci
 
Lékaři velmi dobře vědí o nebezpečných nemocech, proti kterým jsou Afričané imunní, ale evropská medicína je v tom bezbranná. Podle primáře, bývalého primátora P. Lebedy jsou nejčastější nemoci u migrantů  HIV, TBC, syfilis, salmonela, svrab, zavšivení a hepatitida A. Málo četné, i když závažné P. Lebeda neuvádí. Podle něj vyloučit rozšíření infekčního onemocnění by mělo být nepřekročitelnou podmínkou. Chrastina dále pokračuje: Žalovat český stát za neplnění tzv. imigračních kvot u Evropského soudu je neuvěřitelná drzost a projev sílícího diktátu unijního vedení. Toto vedení selhalo ve vlastních základních povinnostech vůči vlastním občanům hned dvakrát: Nezajistilo jejich bezpečnost - dodnes nedokázalo dostatečně ochránit vnější hranici Unie. Nepřímo tím pomáhá sílícímu islámskému terorismu uvnitř Unie. I proto musí vedení Unie dřív či později přijmout vlastní díl odpovědnosti i za dosavadní a budoucí stovky nevinných obětí. Volným puštěním imigrantů nedokázala EU zajistit ochranu vlastních občanů před  exotickými neléčitelnými a smrtícími nemocemi. Není vyloučeno, že obětí bude mnohem víc, než obětí samotného terorismu."
Podle nutelova projevu na sjezdu KSČ, pardon ODS, nemáme ani jeden jediný problém a máme se nejlépe na světě. Žádná sebekritika, žádné plány pro budoucnost. Kde je ta ODS, která měla před mnoha a mnoha lety v programu, co udělá pro vědu, školství, zdravotnictví, bezpečnost, zemědělství, důchodce atd., atd..? O hnusné a hloupé Náně, jakési učitelce Danuši řekl, že ve vlastních debatách zazářila esteticky /?!?/, ale hlavně svou "chytrostí a intelektem" za vynikající /!/ názory. Nevěděl jsem, že se mu zrak zhoršil až do slepoty.  Hodte na něj sít! Werich- Klaunů je málo, ale šašků, těch je...
Teprve po čtyřech měsících /!/ policie přijde na to, že střelec na pražské fakultě měl zbrojní pas, přesto, že chodil na vyšetření k psychiatrovi a prý není známo, kdo mu zbrojní průkaz vystavil. Něco tu nehraje... 
Po návštěvě Nutely v Bílém domě jej považuje většina Američanů za ukrajinského prezidenta. Divíte se tomu? 
Na Václaváku po mnoha letech se znovu budují koleje pro MHD. Nejsem z Prahy, ale pochybuji, že by pod Václavákem nebylo metro. Najednou má radnice dost peněz na zcela zbytečnou věc.  Opravdu nejde o to, aby se na tomto náměstí, které je blízko vlakovému nádraží, a má největší plochu kromě strahovského stadionu, o zrušení demonstrací? Skutečně se nevrací salámovkou totalita a fašismus nejvyšší úrovně? Neměli bychom si připomenout Fučíkovo- Lidé bděte?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře