Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Záhada kolem Prigožina.

Minule jsem psal o tom, že horoskop Prigožina stoprocentně dokazuje jeho smrt. Aeronet dnes uvádí pravý opak. Dokazuje, že na pohřbu byla vdova jeho dvojníka. Druhý důkaz je, že bylo zveřejněno jeho video týden po havárii letadla, v němž letěl.

V tomto videu zveřejnuje datum polovinu srpna.  Nuže, rozebereme si fakta, co říká jeho horoskop. V numerologie číslo dne 7 neznačí nic příznivého, z dlouholetých zkušeností jsem zjistil, že značí i smrt. Čtyři /!/ tranzity ukazují délku jeho života 62 roků. I jeho radix narození ukazuje, že slunce dorazí k černé luně za 62 roků. Navíc má konjunkci Marsu a černé luny, což značí náhlou smrt, nehodu, atentát či vraždu.

Pokud jde o jeho povahu, tak je velmi odvážný, nebojí se riskovat, někdy chybí sebeovládání, intelekt velmi dobrý, herecké vlohy, jde tvrdě za svým cílem, velmi přátelský- kolektivní spolupráce. Tři jedničky- průbojnost, velká odvaha. 

  • zahada-kolem-prigozina
 
Nedávno slovenská televize uvedla film o Janu Palachovi. Byl jsem šokován propagandistickou lží, kdy na mostě mířili ruští vojáci na Palacha zbraní. Velmi dobře si pamatuji tu středu, jak před brněnským nádražím seděli na náklaďáku mladí kluci, kteří nevěděli, kde jsou a byli informováni o tom, že tu jsou nějací kontrarevolucionáři. Všichni Češi kolem auta jsme přátelsky konverzovali. I odpoledne byly u nádraží davy lidí a demonstrovali jsme proti cizím vojskům. Vstal jejich velitel a namířil na nás zbraní, ale nevystřelil, protože velmi dobře věděl, že jeho nadřízený by ho potrestal okamžitým zastřelením.
 
Noviny ve formě letáků se nevyhazovaly z helikoptéry, ale roznášeli je po celém městě dobrovolníci. Natož mladí ruští kluci na pražském mostě, kde byli bez svého velitele /!! /. Když jsem po letech navštívil město Bruntál a šel kolem kasáren, kde bydleli, byl tam takový klid, jako by tam nikdo nebyl. Nikdy jsem neviděl žádného ruského vojáka v centru města Bruntál.
 
Byli nepřetržitě ve vojenském objektu. Rusové nikdy nezačali žádnou válku, vždy ji jen dokončovali. Nebylo jejich povinností zachranovat celou Evropu před fašismem, ale pochopili, že je to velmi nebezpečné zlo. Proto obětovali statisíce svých životů, aby zachránili celou Evropu. Mimochodem, kolik amerických vojáků má u nás hrob? Není vyloučeno, že "krutý diktátor" si dal za úkol zničit fašismus v celé Evropě. 
 
Naproti berlínskému gayklubu vzniká uprchlická ubytovna pro muslimy. Co na to pivní sluha soudruh Dienstbier, které menšiny se bude zastávat?
Dle šéfa BIS soudruha Koudelky jsou uprchlíci nástrojem ruských špionů. 
Češi nakupují zbraně ve velkém, zřejmě kvůli narůstající kriminalitě "cizinců".
Na celém světě přibývá lidí podávajících žaloby na výrobce vakcín a požadují odškodné po očkování. Bigfarma mafie doufá, že všichni její klienti se soudu nedožijí.
 
Očkovaný pilot za letu zkolaboval, musel ho nahradit druhý pilot. Někde je očkování pilotů zakázáno.
 
Soudružka Nerudová se známou aférou na škole, navíc neuvěřitelně neschopná ekonomka dostává jako poradkyně od soudruha Jurečky 500 Kč na hodinu. Podle ní je tato částka tak malá, že si jí vůbec nevšimla... Prý je jí to málo, proto jde do Utopie, za nejlépe placeným korytem na světě. Soroshovo dítě se nezapře, je to pravá papaláška. Jako "ekonomka" chce zavést euro, které zkrachuje do pěti let spolu s Utopií USA a NATO. Mimochodem, všimli jste si, že se o Ukrajině mluví méně?¨
 
Soudružka Courová přijímá cenzory na kontrolu nekorektních webů. Vrací se do padesátých let jako pravá kovaná komunistka. 
 
Minule jsem psal, že by bylo barbarské zakázat Čajkovského. Provozní ředitel ND to skutečně udělal. Český národ, který se kdysi skládal na tuto budovu, by dnes plakal i s abstinentem Vénou. Proč jsem si vzpomněl na film-"Bože, jak hluboko jsem klesla"? ND i ODS byly kdysi značky. Dnes?
 
Migranti už znásilnují i zvířata. Co na to ochránci zvířat? 
 
Dle Jurečky platí Češi dnes za energie 2X víc než před dvěma roky. Soudruhu Fialenko, jste skutečně nejlepší vláda na světě, ale od konce.
 
Soudruh Fialenko se chlubí, že u nás pracuje přes sto tisíc Ukrajinců. "Zapomněl" však říci, že berou práci českým lidem a že z našich daní musíme platit přes 130 tisíc nezaměstnaných Ukrajinců. Všem českým pracovníkům se sníží platy, sníží se i výběr daní, takže se dluh nesníží, ale naopak. Soudruhu Jurečko, platí to vaše, kdysi komunistické heslo "Kdo nepracuje, ať nejí", i pro všechny nezaměstnané Ukrajince?
 
Konečně má někdo v programu, kromě SPD, zrušení placení soukromé, pardon, veřejnoprávní české televize a českého rozhlasu. Já osobně obojí sleduji velmi vzácně. 
 
Dlouhodobé slovní útoky na Okamuru dokazují, kolik lidí nechápe nezbytnou důležitost hmotné odpovědnosti a přímé odvolatelnosti politiků a touží po bídě, hladu a válce, po porušování lidských práv a ústavy. Pamatujete si, jak válkychtiví lidé prahli po válce tolik, že ušlapali doktora Galéna, který chtěl mír?
Eurohujer soudruh Zdechlina má v sobě tolik nenávisti a touhy po smrti ruských lidí, že je mi ho až líto. Masochista, který si zbytečně ničí zdraví a dokonce zkracuje život. Plakat bude jen kavárna...
 
EK navrhuje 4%, tj. sto tisíc ha obdělávané půdy nechat ležet ladem kvůli biodiverzitě. Do roku 2030 to má být 10%. Nezbývá než jíst červy...Zlatí komanči preferovali soběstačnost v levných a skutečných potravinách, na které jsme měli nejpřísnější normy na světě.
 
Dle EK musíme Afriku obdarovat 72 miliardami Kč. Stejnou částku musíme poslat do dalších partnerských zemí EU. Brusel tak chce zajistit trvalé výhody pro místní komunity. Každý Čech tak z vlastních daní "daruje" 14 tisíc Kč. 
 
Vláda koupí od RWE zásobníky plynu za 8,5 mld. Kč v utajeném režimu. Proč asi? Že by další korupce? Pořídí i plynovody s dluhem /!!/ přes 30 mld. Kč. Pak není  na důchody...
 
Péťa i Pepa byli při proslovech vypískání. Bylo na ČT?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2023-09-02 14:14
Pan VK cenzuruje moje komentare na AEronete, len preto ze je nevzdelaný v ANT.ASTRONÓMIAC H, a s Letom Prigožina, Embraer 135, nepostrehol židozednářskú komunikaciu pomocou ČÍSIEL A SYMBOLOV!!! Pan VK, to není Žid vs žid, ale Žid a žid vs Bílá rasa, ktorú sa usilujú zničiť tým že ju postavia proti sebe v nuklearnom HOLOCAUSTE Zapadu vs Rusko! Pred Zlatým vekom Slnka v novom Anno Magnus zacínajucim Vemom Vodnara= Hrnčiara= Stvoriteľa, v ktorom bude vladnuť svetu Žltá rasa!!! A táto neznalosť židozednářských lóží a ich ANTICKYCH ASTRONÓMIÍ, Vám ničí inak vyborný prehľad čo sa deje v dnešnom svete! Aj 9/11 bola ASTRONOMICKŠ UDALOSŤ Modrej lóže Západu!!!
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2023-09-02 13:33
Horoskop,teda astrológia je perverzia antickej astronómie! Ale PRIGOŽHIN niesol toto posolstvo: Lietadlo EMBRAER 135, typ brazilskeho tryskoveho lietadla 600...A embraer je nieco na " pokračovanie", pričom 135 hviezd je v 9. súhvezdiach PRERODU SVETA, na kompletnom Kódexe Mendoza ( E.C.Krupp- Echoes of Ancient Astronomies,str ana 168), pričom Sedem súhvezdí začiatku noveho cyklu Precesneho roku ma 117 hviezd , a spolu je to 252 štvor.stôp krypty/ hrobky Pakala,slnečneh o kraľa Mayov( 7x9x4 stopy)! Do jeho hrobky vedie spolu 135 schodov, a jeho 9 schodovy chrám " Napisov" má 5 schodíšť a 3 namestíčka= 9x5x3=135 , ako KONIEC ANNO MAGNUS= Veľkeho Precesného roku! Da Vinci Kód píse na strane 586, že v Paríži oznacuje starý Nultý Poludník(0°) 135 bronzových medailónov! Toto číslo je v rozmeroch baziliky Sv.Petra, 135 m x 135 m x 216 m dĺžka= astronomicke cykle a čísla! NASA ukončila lety raketoplánov letom c.135! A v misiách Apolla-boha Slnka, pouzila súčet ako kalendár s finale spojenia slnka a Soyuzu ako " nebeskú úniu" muža a ženy: Apollo 1+7+8+9 +10+11+12+13+14 +15+16+17 plus Apollo+Soyuz v 1975= 135!!!! Koniec Precesie v židovskom Anno Magnus, čo symbolizuje aj SMRŤ chazara Prigožina!!! Toto číslo KONCA DNÍ je aj v €uro mene: 16 krajin vyrazilo po 8 mincí= 128+7 bankoviek z papiera= 135! A gematria mena Al Kaida= 135!!! 911 začala Modra sionistická lóža Západu svetový terorizmus, s císlami 117, a teraz ho ukončuje číslom letu Prigožina, Embraer 135!!! Neznalosť antických astronómií diskvalifikuje aj pana VK na AEronete z chápania udalostí dnešného sveta!!! Obe lóže židov, Západu a Východu, nebojuju proti sebe ako Žid vs žid, ale kolaborujú na zničení Bielej rasy pred príchodom Zlateho veku Slnka( 5 vekov slnka v Anno Magnus po 5,184 rokoch je 25,920 rokov pre A.M.), v ktorom bude vládnuť Žltá rasa!!! A o tom je aj vasa česká, " Zlatá, 100 vežatá Praha-na prahu medzivekov Slnka, mesto na 7.kopcoch" ako Rím a Lisabon! No už brazílske Rio na Januárovej rieke je na 9.kopcoch, a na Corcovade je najväčšia Socha Krista-Syna a Slnka!!! Slnka-Spasiteľa , nielen Syna!!!! A znalosti ASTRONÓMIÍ ANTIKY vám degraduju vase plytké politizovanie, lebo aj život politikov musi držať krok s Tao-Chodom a Cestou Nebies!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře