Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Za čí zájmy krvácí ukrajinský lid?

Válečný konflikt na Ukrajině si rozhodně zaslouží hlubší a objektivnější posouzení! A „obyčejní lidé“ si hlavně zaslouží mír!

Jak se všeobecně praví, první obětí každé války je Pravda.

Lže se například o válečných ztrátách, které bojující strany ve válce utrpěly. Jednou z elementárních zásad každé válečné propagandy je co nejvíce nadsadit ztráty nepřítele, a naopak snížit vlastní ztráty.

  • za-ci-zajmy-krvaci-ukrajinsky-lid
  • za-ci-zajmy-krvaci-ukrajinsky-lid
  • za-ci-zajmy-krvaci-ukrajinsky-lid
  • za-ci-zajmy-krvaci-ukrajinsky-lid

Jaké však jsou skutečné ztráty? Teď už jsou v každém případě obrovské.

Podle českých médií hlavního proudu „ukrajinská armáda statečně bojuje a vítězí“. Jaké jsou však její skutečné ztráty?

Podle významného světového ekonoma Jeffreyho Sachse činí celkové ztráty ukrajinské armády již přes půl milionu lidských obětí. S postupujícím prodlužováním „vleklé a vyčerpávající“ války se ztráty dennodenně nadále zvyšují. Že velké ztráty mají obě strany, že na Ukrajině bojuje i spousta zahraničních bojovníků, není dnes již žádným tajemstvím.

Namísto hledání smírného řešení však konflikt neustále eskaluje. Překračují se červené linie.

Zpočátku tam země NATO (údajně) neposílaly žádné zbraně, pak poslaly protitankové střely.

Hovořilo se o tom, že těžké zbraně se posílat nebudou, aby nedošlo k ještě větší eskalaci mezi NATO a Ruskou federací.

Jenže pak byly poslány dělostřelecké systémy a rakety. Ale tím to přeci tenkrát mělo skončit. Tanky byly přeci tabu…

Dnes už jsou na Ukrajině dávno západní tanky. Hovoří se o stíhačkách. Polsko a Slovensko poslaly na bojiště také migy. Na Slovensku tak rozhodla vláda i přes odpor vlastního obyvatelstva. Nutno připomenout, že tak učinila vláda již odvolaná!

Pak už se jen stalo otázkou času, kdy se začne diskutovat o tom, že tam budou posíláni přímí vojáci ze zemí NATO!

Je zcela zřejmé, že Ukrajině již před časem došli „dobrovolníci“. Vlastně šlo o ideologicky motivované banderovce, kteří se stali nástrojem nacifikačních procesů. Šlo o fanatiky, do značné míry zmanipulované a „navedené“ i samotným Západem. Západ si z Ukrajiny udělal beranidlo proti Rusku.

V posledních měsících na Ukrajině dochází k násilnému donucování k mobilizaci. Mobilizují ukrajinské občany, kteří vůbec bojovat nechtějí!!!

Pronikají k nám zprávy, že tzv. povolávací rozkazy jsou předávány na ulicích, v obchodech, u čerpacích stanic. Ukrajinské úřady jdou až tak daleko, že přímo na pohřbech násilně mobilizují i účastníky smutečních průvodů!

V Oděse, kde žilo 40 procent Rusů, se ukrajinské úřady násilně vlamovaly do domů, aby předaly povolávací rozkazy těm Oděsanům, kteří proti svým ruským bratrům v žádném případě do žádného boje jít nehodlali.

Čas pokročil. Přinesl i onu tragédii, že někoho z evropských i amerických hlavounů napadlo, že do války by měli jít bojovat i mladí muži z východních zemí NATO. Sem spadá i Česká republika. Proč však jen z východních zemí NATO? Protože Západ si to přeci líbit nenechá! Budeme tedy my, obyvatelé východní části NATO, obětováni, stejně tak jako samotní Ukrajinci?

 

Musíme tu válečnou eskalaci zastavit!

Jestli něco musíme učinit zcela neprodleně, pak rozhodně musíme zastavit tu hrozivou válečnou eskalaci! Potřebujeme doslova „dotlačit“ bojující strany k okamžitému příměří a k jednacímu stolu.

 

My chceme mír!

Není žádným tajemstvím, že jedna třetina ukrajinského území je již skoupena Amerikou. Rovněž se všeobecně ví, kdo je Hunter Biden, čí je to syn, a co na Ukrajině díky vlivu svého otce znamená. O čem se nemluví, jsou postupné nacifikační procesy, které na Ukrajinu coby bojiště PROXY válečného konfliktu implementoval tzv. kolektivní Západ v čele s USA.

Tak jen pro připomenutí. Systematická a postupná nacifikace Ukrajiny započala hned po rozpadu SSSR. Například ukrajinská veřejnost byla záhy „masírována“ k tomu, aby začala nenávidět ruský lid (obdobně rafinovaným způsobem, jako byli Němci ve 30. letech „vychováváni“ k nenávisti vůči všemu židovskému). Psychologicky propracovaná výuka k nenávisti.

K očividné nacifikaci Ukrajiny začalo docházet při oslavách Romana Šuchevyče a Stepana Bandery, tedy zločinců, nad jejichž krutostí „žasli“ i němečtí nacisté. Ukrajina začala vydávat známky s jejich portréty. Stavěli jim pomníky… A víc a víc nenáviděli vše ruské…

24. srpna 2018 se na Ukrajině konal slavnostní Den nezávislosti země, při němž ukrajinská armáda představila nový vojenský pozdrav: „Sláva Ukrajině, hrdinům sláva!“ Tento pozdrav byl zaveden prezidentským dekretem Petra Porošenka. Jedná se vlastně o banderovský pozdrav Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) z roku 1941.

Připomeňme, že OUN spolupracovala s německými nacistickými jednotkami na Ukrajině. V roce 1943 se přejmenovala na UPA – Ukrajinskou povstaleckou armádu. Tyto organizace prováděly bezpočet masakrů, zejména na židovských a polských obyvatelích.

Že si tento „nacistický pozdrav“ osvojí i premiér a členové české vlády, je tristní realitou soudobé politiky v České republice.

Volodymyr Zelenský sliboval mír. Ukončení války na Donbasu. Proto jej zvolili prezidentem. Namísto nastolení míru však jeho režim nastolil totalitní systém. A zakázal politické strany.

Že Západ pokrytecky nepřizná skutečnou povahu soudobého ukrajinského režimu, má své mocenské důvody. Blaho ukrajinského lidu to však není!

Že Spojené státy americké odmítají považovat to, co se ukrajinským Rusům dělo na Donbasu v letech 2014 až 2022, za genocidu, nápadně připomíná Orwellův román, v němž je konstatováno, že „válka je mír“.

Podle nezávislých expertů bylo při ostřelování na Donbasu (ještě před 24. únorem 2022) ze strany Ukrajiny zabito více než 2 600 civilistů, tedy 2 600 občanů Ukrajiny.

Tak se tedy ptám: Za čí zájmy dnes krvácí ukrajinský lid?

 

Marek ADAM

Strážci míru KČP

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jánošík 2023-09-17 08:41
Je tu len jeden záujem, záujem kleptokratickéh o occidentálu, vycvičeného stáročiami intríg, podvodov, podrazov, klamstieva a rabovania. A tak bojuje Rus pardon Ukrajinec proti Rusovi, Chorvát proti Srbovi, Poliak s Ukrajincom. Udržujú animozitu medzi susedmi, využívajú staré bolesti a môžu rozfúkať konflikt kde sa im zapáči. Rozpad Československa je tiež ich práca, nuž vedia to. V zálohe majú Slovensko- Maďarskú kartu, Česko - Poľskú, Srbsko - ......., atď, atď. Presvedčili nás, že keď si naše deti zmenia pohlavie, že je to cool. Rozdali, pardon predali deťom oblbovače-plast ové krabičky, a tí lýžu a lýžu obrazovky, a rehocú sa svetu majúc anglické nápisy na tričkách. Sme neokolónie BLBÝCH SLOVANOV a nevieme čo s tým urobiť. A keď sa objaví niekto, kto vie, tak ho sami zostudíme a zosadíme. Nie sme v tom sami, bojuje aj Sahel, sú ako deti, plní vzdoru a odhodlania..... ...ale zas vedení zlým okom Mordoru spoza Atlantiku. Mordor stále vedie, veď sa zase bojuje v Rusku a nie u nich.
A my sa tu trápne bavíme koho ofenzíva je úspešnejšia. No predsa ICH.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře