Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva k probuzení.

Hodnocení uživatelů:  / 28
NejhoršíNejlepší 

Marcela Schreiberová

To, že Česká republika je nejtupější národ na světě ještě se Slováky co se týká submisivnosti a ohledně tupého plnění příkazů v rámci fake pandemie to už se ví, ale teď nám zločinci ve vládě vymysleli další paskvil a to v obchodech, MHD povinně nosit respirátory, nebo nanoroušky a nebo dvě normální roušky, tak to už je top test IQ většinové hloupé české populace a opravdová výzva k probuzení.

  • vyzva-k-probuzeni
 
 
Protože i tito ovcoidní hlupáci pokud mají vychozenou alespoň základku by měli pochopit to, že je to taková absurdita u které je zřetelné, že to není starost vrchnosti o naše zdraví, ale zkouška poslušnosti a pokus o totální debilizaci národa, která už se skoro povedla, ale toto je finálová chuťovka.
 
To že prošel pandemický zákon, který je světová rarita, je důkaz, že zločinecká vláda České banánové republiky si může dělat co chce, protože s tím prostě většina Čechů nemá problém. Jestli bude toto stupidní nařízení zase většina dodržovat a budou ty nesmysly poslušně nosit na držkách, tak si tento národ nezaslouží nic jiného, než být opravdu montovna, smetiště, ale i skanzen debility číslo 1 na světě.
 
Věřte mi, jsem v kontaktu s lidmi z celého světa a jsme celému světu pro smích s tím, že Česká republika byla vybrána jako pokusný králík v tom, že je země které se ten boj s touto rádoby pandemii nedaří a jde to úplně lehce, protože když to naprogramovaní roboti v debilizátoru řeknou, tak pořád velká část jim to sežere s navijákem.
 
Pojďme si trochu vylepšit jako národ skóre, nedodržujme tyto nesmysly ať jsme alespoň teď celkově důstojný a hrdý národ Čechů a ne ovcoidní, bezcenný, zdebilizovaný pranárod bezcenných Čekot o kterém celý svět bude vědět, že si s námi vytře zadek kdykoliv si vzpomene.
 
zdroj: FB Marcely Schreiberové

Facebook komentáře