Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vláda úplně zešílela! Další vlastizrada!

Opět nejde o hoax. Sdílejte! Kalergiho plán se musí splnit za každou cenu. Ukrajinsko-americká, pardon, údajně "naše" vláda podepsala mimořádně nebezpečnou dohodu. Bohužel, není známo, který ministr to provedl. Zřejmě ministr zahraničí. Opět ten kluk s dětským ksichtem /obličej se tomu nedá říkat/, který vůbec nevypadá jako dospělý. Kromě naší země ještě dalších dvanáct zemí podepsalo dohodu o vyvolání globálního hladomoru zničením zásob potravin. Dohodu vypracovaly WEF a OSN, protože výroba potravin způsobuje globální oteplování. OSN už dávno není mírovou organizací, ale politickou loutkou Západu. V celém světě se musí zrušit všechny zemědělské firmy.

  • vlada-uplne-zesilela-dalsi-vlastizrada
 
Maso bude jen syntetické, rakovinotvorné. Hlavní složkou bude rozemletý a sušený hmyz, který už ted je v různých sladkostech a pečivu. Samozřejmě i s výkaly. V potravinách budou i larvy, mouční červy atd. Do roku 2025 se v USA sníží počet obyvatel o 70% /!!/. Jde o nejúčinnější způsob depopulace- válka, hladomor, epidemie. Všechny tři složky se připravují propuknout co nejdříve. 
Dvě třetiny Afriky podepsaly smlouvu s Ruskem o vojenské spolupráci. Putin navázal spolupráci s Koreou a Vietnamem. USA se to nelíbí.
Brněnské divadlo pro děti, Polárka, připravuje pro třináctileté děti hru a besedu o lásce a sexu. Nepochybně tam budou propagovat gender, LGBTNSDAPI+, 99 pohlaví atd. Pamatujete doby, kdy tyto zvrhlosti byly trestným činem? Dnes je to běžné duševní mrzačení dětí na celý život. Vzpomínáte na film- Bože, jak hluboko jsem klesla? Zlatí komanči !!!
Díky ODS jsou ostravské hutě na kolenou. Jistá odesesák řekl- "Hutníci konečně pochopí, že se mají starat o sebe." Kdysi byla ODS vznešenou dámou, dnes je to štětka, která jde za polévku...
Vakcíny proti ptačí chřipce působí neplodnost. Ve Španělsku a Švédsku se už prodává umělé syntetické maso. Vědecky se zjistilo, že je z něj velké riziko srdečních nemocí. Opět Kalergiho plán.
Vězni z Tunisu masově proudí do Evropy. Ženy připravte se na nejhorší, při znásilnování se nehledí na věk, at jste dítě či stařenka.
WHO nařídil vládám, aby nakoupily stamiliony dávek vakcín de Bila Gatese proti ptačí chřipce. Nemoc ještě u člověka neexistuje a už je vyrobena stomilionu kusů. Přitom než nový lék přijde do prodeje, výzkum trvá minimálně osm roků. Proč nejsou tablety místo injekcí? 
EU chce vnutit, aby stejnopohlavní pár měl stejné právo k adopci dětí. Právo dítěte na otce a matku je už dávno zrušeno.
Hloupá Nána, pardon, prý "krásná a mladá" Danuše: "Beze mne by STAN byl na hraně zvolení". Proč jsem si vzpomněl na slavný citát- Vy krááávo nebeská ?
Indie žádá trest smrti pro vědkyni, která zablokovala přistup k Ivermerktinu. 
Kromě USA i v Polsku už chodí po ulicích zombie. Až budou na Václaváku nebo u hlavního nádraží, tak policistům nezávidím. Jaký význam má EU, když nebyla schopna vyřešit ekonomickou krizi, invazi černého hmyzu, greendeal a LBGBT? Proč říkáme spojenci někomu, kdo je největší armáda na světě a nezachrání Evropu před invazí černého hmyzu? Proč říkáme spojenci někomu, kdo nás vůbec nezachránil ve druhé světové válce? Proč říkáme spojenci někomu, kdo nás zradil v osmašedesátém?
Na Ukrajině KAŽDÝ DEN umírá tisíc Ukrajinců a dvě sta Rusů. Vláda opravdu Ukrajincům pomáhá, ale do hrobu.
Němci jsou extrémně nespokojeni s politikou kancléře Scholze.
Česká vláda jmenovala hlavní hygieničkou ředitelku SZÚ Mackovou. Nepochybně jde o loutku, která bude vládu poslouchat na slovo. Připravte si náhubky.  Ještě budeme vzpomínat na zpěváka...
Nová konzervativní strana v Novém Zélandu zrušila daně z kravských prdů, které zavedla globalistka Ardernová. 
V Evropě i ČR přibývá nový druh hmyzu, žijící ve velmi vzdálených krajinách. Údajně se hmyz stěhuje kvůli globálnímu oteplování. Ve skutečnosti je hmyz přepravován spolu s potravinami z oblastí na druhé straně zeměkoule. 
Ondřej Thor musel utéci do ciziny před terorem a soudy. Ústava neplatí, abstinent Véna by plakal. Thor požádal o občanství v demokratickém a svobodném Slovensku. Vrátili se noví soudruzi, tentokrát mnohonásobně horší, s režimem, který se navlas podobá padesátým létům. Ústavní právo na petici bylo definitivně zrušeno. Z ústavního nezávislého soudu se stal politicky závislý protiústavní soud, porušující všechna mezinárodní práva. Opět máme gestapo, které zatýká nepohodlné lidi.  Máme i zákon, že udavači, pardon, oznamovatelé jsou chráněni. Už neplatí- pomáhat a chránit, ale udávat a mlátit. Už si nevzpomínám- proč jsme vlastně před třiceti pěti roky zvonili klíči? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře