Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Víc otazníků než odpovědí.

Kolem Davida Kozáka je příliš mnoho dosud nevysvětlených záhad. Jaká je souvislost mezi ruskou stopou, vraždou v klánovickém lese, vraždou svého otce a masakrem na škole?

Jestliže policie věděla předem o střelbě na škole, proč celou budovu včas nevyklidila? Proč nesl do školy sedm /!/ zbraní, když mohl použít jen jednu? Proč dostal povolení na sedm /!/ zbraní? Nebylo to nikomu podezřelé?

Proč jel s těžkým a objemným zavazadlem tramvají? Proč chtěl způsobit výbuch domu, kde bydlel jeho otec? Jaký měl důvod k vraždě svého otce? Jaký měl důvod vraždy v lese a masakru studentů? Proč nezanechal žádný vzkaz s důvodem k těmto hrůzným a šíleným činům? Proč se lže o sebevraždě, když zbran odhodil na chodník, což znamená, že se vzdává?

Prý nenáviděl celý svět, ale proč důvod nenávisti řádně nevysvětlil?  Proč si nakoupil takové množství zbraní, které nikdy nemohl využít? Proč nestřílel běžnou pistolí?

  • vic-otazniku-nez-odpovedi
 
Sberbank dohlédne na zavedení klimaagendy v zemích BRICS.  
Papež Franta vyhazuje odpůrce LGBT z církve. V Anglikánské církvi se muž prohlásil za ženu a vstoupil do vysoké církevní funkce. Kritika LGBT je v církvi zakázaná. Franta dovoluje žehnat homosexuálním párům. Není divu, když mezi ně sám patří. Kdo by před deseti lety řekl, že sám papež bude porušovat samotné desatero Bible??
V Číně překračuje mráz všechny rekordy. V létě se tvrdilo, že se naše planeta rozpouští žárem...
Slovenská vláda se ptá, kolik kontaminované mouky se dováží na Slovensko. Nikdo neví, co balí dětem do školy. Nikdo neví, v kterém obchodním řetězci tato mouka je. Vláda ohrožuje zdraví a životy celého národa! Přitom Slovensko má obilí víc než dost. Je na obalech mouky psáno, odkud je obilí? 
Česká pošta doručuje jednou za týden. Směřuje to k zrušení české pošty  a nahrazení ukrajinskou. Dvě rozhlasové a dvě televizní ukrajinské stanice v ČR připomínají protektorát, kdy se muselo mluvit jiným jazykem než českým. Že by se opakovala historie?
Dle Pávka, Zdechliny  mnoha jiných politiků se máme dobře. Samozřejmě za půl melounu měsíčně se mají dobře.
Sedm tisíc farmářů demonstrovalo s 1 700 traktory v Berlíně a žádají demisi vlády. Co na to naši zemědělci?
V Německu i jiných zemích začínají soudní procesy s Kovidzločinci ve vládě, s "lékařskými odborníky" a právníky, kteří prosazovali povinné očkování. Kdy se toho odváží naši prokurátoři a soudci? U mezinárodního soudního tribunálu bylo podáno trestní oznámení na Debilgatě, Lejno a jiné nestvůry.
Dle soudního dvora v EU jsou národní vlajky jen transparenty vyjadřující politický názor, proto je lze na půdě EU zakázat. Konečně Utopie přiznala, že chce zničit suverenitu všech států Evropy! Co na to šišlavý Niedermajer či Zdechlina?
Soudy v USA zakazují Trumpovi účastnit se voleb. Opravdu z toho nevzejde občanská válka?
EK ocenuje obohacování Evropy imigranty a posílí ochranu jejich práv a bezpečnosti.
Větrné elektrárny ve Skotsku jsou napájeny dieselovými generátory, protože větrníky jsou poruchové!
Změna pohlaví vede k neplodnosti. Ubývá lidí na planetě, kromě černého hmyzu. Zachrání to země BRICS?
Piloti v USA po očkování tisíckrát více kolabují za letu.
Ve Francii zpřísnují imigrační zákony. Cizinci budou mít nárok na sociální dávky až po pěti letech, pracující už za 2,5 roku. Zavádí se migrační kvoty, děti získají občanství složitěji. Při závažných trestných činech ztratí francouzské občanství. Zavede to Utopie pro všechny země EU?
Polská opozice chce nestranná a objektivní media. Proto obsadila televizi. Co na to naše opozice?
Dle průzkumu veřejného mínění státu nevěří 55% a 38% jí věří. Věříte takovým průzkumům? Euro má čtvrtinu příznivců, kteří nejsou  schopni pochopit, proč je u nás tolik Slováků po zavedení Eura.
OSN velkou většinou přijalo ruskou rezoluci v boji proti nacismu. Ukrajina, USA, Izrael a ČR byli proti, čímž nahlas říkají, že všechny čtyři země prahnou po poslední válce na této planetě. .
Ve Finsku bude 15, slovy patnáct /!/ základen NATO, samozřejmě trvale, tak jako ve všech zemích, kde je armáda NATO. Nejsou-li Finové hlupáci, musí počítat s nejhorším dík jejich podplacené loutkové vládě.
ERÚ nechrání spotřebitele, proto je třeba ho zrušit.
Dle agenta Pávka by měli být všichni Rusové žijící na Západě sledováni. Nejde o protizákonné šíření fašistické a rasistické nenávisti? Co na to právníci?
Migrant zmlátili Santu v Německu. Řekli, že je to jejich země. Co na to Áda, pardon, kmotr a Loupežníci?
Hejkal chce po firmě, která díky elektřině skončila v dluzích, ihned vrátit půjčku. Zařídil okamžité vypnutí elektřiny a plynu, včetně topení! Hejkal tak posílá na pracák 6 000 lidí! Nutela prý nenechá nikoho padnout. 
Dle expertů politika "uhlíkové nuly" zabije přes polovinu lidí na planetě. 
EU chce zakázat slovo homosexuál a slova v rodě mužském a ženském a nahradit je středním rodem.
Elektrobusy v USA nejezdí už od mínus jedna pod nulou.
Poslední volební průzkum je velmi nápadně zkreslený: ANO= 34,5%, ODS=15,5%, Piráti=11%, SPD=8,5%, STAN=6,5%, TOP= 5,5%, PRO a STAČILO kolem 0,5%. Máme-li nejhoršího premiéra, nemůžeme mít tak oblíbené strany ve vládě, jak ukazuje průzkum! Statistická chyba byla vždy 2%, najednou jsou to 3,5%. Stále ještě věříte průzkumům?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře