Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Varování Ivana Davida a ministr Bek patří do blázince!

"Politická situace v EU se vyhrocuje. Ještě nedávno jsem byl přesvědčen, že hlavním probléme jsou Green Deal a masová imigrace. Situace se ovšem vyvíjí tak, že hlavním problémem je pomalá přeměna EU v totalitní unitární stát a rychlá likvidace demokratických práv. Jde zejména o svobodu slova a zavádění cenzury pod záminkou boje proti dezinformacím a nenávistným projevům. Nenávist a dezinformace šíří oni, aby zmanipulovali veřejnost. Ještě větší hrozbou je rychlá militarizace EU se zřejmou snahou dosáhnout vojenské konfrontace s ruskou federací ve východní Evropě.

  • varovani-ivana-davida-a-ministr-bek-patri-do-blazince
 
Stálé opakování tvrzení, že Rusko po porážce Ukrajiny zaútočí na země východní Evropy není náhodné. Neříkají to jen váleční štváči v ČR jako Černochová, Lipavský či náčelník generálního štábu Řehka, ale i představitelé severoatlantického paktu. Je nutné jim důrazně říci, že nemáme zájem, aby naši občané umírali ve válce za cizí zájmy, a Rusko nemá motiv k další expanzi na Západ. Má zdrojů dost a válkou může jen ztratit stejně jako my."

Ministr Bek patří do blázince!
 
Projev Ivany Turkové: "Tento ministr si myslí, že do škol patří výuka LGBT. Že nejde o nemoc, ale jde o normální stav. Já si myslím, že nemocný je on a patří do blázince. A vy všichni, kdo si myslíte, že se nás to netýká, tak se rychle proberte. Protože tato agenda vychází z OSA a bude plošně zaváděna ve všech státech. V Německu právě prošel Bundestagem zákon o sebeurčení, kterým byla zrušena biologická pohlaví. Každých dvanáct měsíců si můžou změnit pohlaví a jméno, aniž by došlo k hormonální terapii či operaci. Včetně nezletilých dětí od čtrnácti let které se mohou rozhodnout sami bez souhlasu rodičů.
 
Pokud jim to budete rozmlouvat, tak se dle Istambulské úmluvy dopouštíte tzv. genderově podmíněného násilí. Ještě větší perverze je, že rodič může o změnu pohlaví dítěte požádat už od jeho pěti let. Globalisté útočí na naše děti. Likvidace rodin je jejich hlavním cílem a fialovci plní jejich úkoly na jedničku. My říkáme jasný zákaz indoktrinace a propagace LGBT, včetně zákazu politických a ideologických neziskovek ve školách. Vystavme jim stopku už nyní ve volbách do EP. Volme PRO, pro rodinu, pro vlast a pro mír. Pamatujte, že mě nepřeslechnou, ani neumlčí."
 
Egyptský novinář, který informoval o vile rodiny Zelenských, byl nalezen mrtvý s četnými odřeninami, zlomeninami a těžkým poraněním hlavy. Zelenského tchyně koupila vilu za téměř 5 000 000, slovy pět milionů dolarů v oblíbeném egyptském letovisku- městem milionářů. Vyšetřování obchodu vyvolalo podezření, že obchod je z korupce a zpronevěry americké finanční pomoci ze strany rodiny Zelenských. Novinář brzo po zveřejnění dostával vyhrůžky smrtí. česky: Zelenského zabijáci, placeni z USA, přinesli odvážnému novináři trochu "Ukrajinské demokracie".
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Guest 2024-05-19 21:24
Tento komentář byl smazán správcem

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře