Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V den voleb vzkaz opozičním voličům: „Zavřete huby nebo obnovíme lágry“!

MUDr. Ivan David

Předseda vlády Petr Fiala (ODS) se jako profesor politologie specializoval na zkoumání diktatur.

Jeden z bývalých vysokých důstojníků Bezpečnostní informačních služby, který se během své služby zabýval sledováním neonacistické podzemní scény, mi vyprávěl, jak byl opakovaně s prof. Fialou na univerzitě konzultovat šifrované vyjadřování neonacistů.

Když jsem s tímto bývalým zpravodajským důstojníkem nedávno mluvil, říkal mi, že univerzitní pracovna dnešního premiéra, do níž na konzultace docházel, mu tehdy vždy připomínala něco jako „muzeum NSDAP“.

  • v-den-voleb-vzkaz-opozicnim-volicum-zavrete-huby-nebo-obnovime-lagry
 
Nacisté se ještě o trochu více než všechny ostatní totalitní režimy vyžívali v zastrašování obyvatelstva s potenciálně „závadovými názory“. Stejně jako všechny diktatury stoupenci Adolfa Hitlera své otevřené odpůrce napřed zastrašovali, pak zavírali a nakonec vraždili v plynových komorách. Jako všichni psychopati se nacisté vyžívali v symbolech.
 
Parta kolem Petra Fialy dnes veřejně předvedla, že má skutečně dobře nastudované postupy různých totalitních režimů. A že je se s nacistickým smyslem pro symboliku postupně zavádí do praxe.
 
Takto si vysvětluji dnešní zprávu, kterou v 9:40 ráno zveřejnily Novinky, že policejní orgán 13. 1. 2023 obvinil učitelku Martinu Bednářovou z trestného činu „popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy“. Toho se podle policejního vyšetřovatele měla dopustit tím, že před téměř rokem v hodině češtiny s žáky na jejich dotazy o válce na Ukrajině diskutovala jinak, než si přeje vláda Petra Fialy, zřizovatel školy, jímž je městská část Praha 6, v níž tehdy starostoval syn šéfa dnešního prezidentského kandidáta Petra Koláře Ondřej Kolář.
 
Učitelka se studenty hovořila o tom, že od roku 2014 na Donbase ukrajinské neonacistické paramilitární organizace jako Azov, jehož příslušníci zhusta na uniformách nosí hákové kříže a symboly SS, vraždili civilisty ruské národnosti. Mluvila o tom, že ukrajinští neonacisté v Oděse v budově odborů v roce 2014 upálili mnoho neozbrojených civilistů.
 
Genocida je jeden z nejhorších mezinárodním právem kodifikovaných zločinů proti lidskosti. Jeho podstatou je vyvraždění příslušníků určitého etnika nebo náboženské skupiny právě kvůli jejich národnosti nebo vyznání. Do definice tohoto zločinu patří i vytvoření podmínek, které mají vést k zániku perzekuované skupiny nebo jejímu drastickému početnímu omezení.
 
„Potřebujeme to území, ale nechceme ty lidi“, řekl v roce 2015 z tribuny veřejně poradce ukrajinského prezidenta Petra Porošenka, před zahájením tzv. „protiteroristické operace“. Jeho šéf směrem k ruskému obyvatelstvu na Dombasu na kamery řekl: „Vaše děti budou sedět ve sklepích, zatím co se naše budou učit“.
 
Poté poslal na Donbas vraždit rusky mluvící obyvatele nejen neonacistické prapory jako Azov, ale i pravidelnou ukrajinskou armádu. A jejich příslušníci pak 8 let pravidelně z děl, tanků a raketometů stříleli na civilisty v Doněcku a dalších městech a vesnicích východní Ukrajiny. Podle definic mezinárodního práva jde o válečné zločiny, při nichž ukrajinská strana zavraždila v letech 2014 až 2022 více než 14 tisíc lidí.
 
Podle zřejmě pečlivě vybraného vyšetřovatele je trestným činem „popírání genocidy“ upozorňování na válečné zločiny a zločiny proti lidskosti, které jasně naplňují znaky genocidy. Naše země už po uši vězí v době, kdy „válka je mír, lež je pravdou a nenávist je láskou“, jak v době těsně po 2. světové válce napsal v románu 1984 známý odpůrce válek i diktatur, autor známý pod pseudonymem George Orwell. Ve svém románu upozorňoval i na rizika přepisování historie.
 
Přesně jak to vidíme u Fialové vlády i jejím ministrem vnitra zřejmě pečlivě vybraným policistou. Podle nich válka na Ukrajině začala 24. 2. 2022. Předchozích 8 let podle nich na Ukrajině k žádné občanské válce a vraždění civilistů nedocházelo. Historie podle nich začala až v únoru 2022. Z doby před ním si nic nemáme pamatovat.
 
Je to právě současná vláda a její propaganda, kdo se soustavně dopouští popírání genocidy.
 
Zveřejnění informace o trestním stíhání bývalé učitelky Martiny Bednářové několik hodin před otevřením volebních místností pro doposud nerozhodnuté druhé kolo prezidentské volby je drsným vzkazem vlády a na ně napojených médií opozičním voličům. Lze jej přeložit zjednodušeně asi takto: „Koukejte zavřít huby, nebo pro vás obnovíme lágry“.
 
Takto zastrašoval v Německu potenciální oponenty Hitlerův ministr propagandy Josef Goebbels, nebo v 50. letech minulého století maňásci Stalinových vojenských a bezpečnostních poradců, kteří se eufemisticky označovali jako vláda Československé republiky. Jejich obětí se kromě jiných stala i Milada Horáková, kterou nakonec ve zinscenovaném procesu odsoudili k smrti a popravili.
 
Cesta k oprátce pro Miladu Horákovou několik let před tím začínala „drobnou šikanou“ lidových soudů při tehdejších národních výborech, které lidem s nepohodlnými názory ukládali pokuty nebo trest vystěhování z obce či okresu. Tehdy se mnozí nechali zastrašit. Co přišlo pak už dnes lze najít i v učebnicích dějepisu.
 
Dnes a zítra máme všichni možná poslední možnost se ve volbách postavit tomuto zlu. Jděte prosím a hlasujte proti Petru Pavlovi, který nám byl kdesi za Atlantikem „předurčen“ jako nejvyšší představitel tohoto režimu, který už opět soudí a zavírá občany za veřejné vyslovení názoru. I jménem nespravedlivě postihované učitelky Martiny Bednářové Vás prosím, jděte v volbám a svým hlasováním se postavte tomuto odpornému zlu.
 
V pohádce Hrátky s čertem hlavní hrdina při střetu s čerty a ďáblem řekl: „To je ten váš veškerej kumšt, strašit slušný lidi, udělat v nich malou dušičku a tu jim pak sebrat“. A přesně to si nesmíme nechat líbit. Postavme se čertům v nažehlených uniformách. Zachraňme si duše a svobodu, dokud ještě můžeme.
 
Zdroj: FB Ivana Davida

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 czexit 2023-01-28 20:30
Nejvyšší čas dát Centru pápá.
Citovat
#5 miroslav petr 2023-01-28 19:24
český volič rozhodl o poslední válce na této planetě
Citovat
#4 miroslav petr 2023-01-28 19:23
lžinenávistníci nenávidí komunisty,přest o jednoho zbožnují.chocho loušku...
Citovat
#3 miroslav petr 2023-01-28 19:21
abstinent véna by vzal hlavu do dlaní a hořce by zaplakal-za tohle jsem seděl?za tohle jsme zvonili klíči?
Citovat
#2 Jiří 2023-01-28 18:36
Kdo se z historie nepoučil,je nucen si ji zopakovat.Tohle české stádo s IQ houpacího koně, podléhající idiotské propagandě si toho bezpáteřního komunistického lampasáka plně zaslouží.Je totiž obrazem české mentality,nejdř íve slouha Rusů,který po převratu"zázrak em"prozřel a stal se z něj slouha Američanů.A tupé stádo hýká nadšením,jaký vzor cti a morálky se dostal na Hrad.Tohle prostě nevymyslíte .Připomíná mi to jeden výrok Hermana Göringa:O tom,kdo je v říši žid,rozhodujeme my.Tady si to prostě nepřátelé civilizace trochu upravili:O tom,kdo je v ČR komunista a estébák,rozhodu jeme my.Podobnost čistě náhodná?
Citovat
#1 B 2023-01-28 17:46
Tahle totalitní banda řádí i jinak, mě třeba odmítli poslání mailu, který odkazoval na neškodný článek o jedné firmě. Tahle banda gangsterů porušuje listovní tajemství, porušuje ústavu o svobodném šíření informací, nectí svobodu slova.
toto mi poslali
"Vážený uživateli,
bohužel se nám nepodařilo doručit Vaši zprávu, protože ji náš systém vyhodnotil jako potenciální spam. Pokud chcete zprávu úspěšně doručit příjemci, otevřete si stránku https://kod.centrum.cz> a potvrďte odeslání zprávy pomocí SMS kódu. Pro tuto volbu je nutné mít nastavené telefonní číslo ve Vašem e-mailovém účtu.

Kód: ab:cd.......... .zž:gmmr-4:0123 456789abcd....z ž (kod je asi 40-ti místný)
Více informací, proč Vaše zpráva nemohla být doručena, naleznete na naší nápovědě v článku "Informace o nedoručení", případně kontaktujte naši zákaznickou podporu helpdesk@economia.cz.
Děkujeme za pochopení,
tým Centrum.cz"
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře