Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Už opět - Lidové milice proti Demokracii

Michal Brand

Rozmohl se nám tady takový nešvar – kdykoli se bolševikům nelíbí výsledky demokratických procesů, vytáhnou zfanatizovanou lůzu do ulic. Je to oblíbená metoda již od dob Gottwaldových.

Nátlaku komunistickou stranou dobře zorganizovaných „spontánních“ protestů využívali bolševici k ovládnutí všech klíčových mocenských struktur ještě v předstihu před únorem 1948 (který byl umožněn Benešovou typickou slabošskou ústupností).

  • uz-opet-lidove-milice-proti-demokracii

Pozn.: Pro inteligentní a vzdělané mladé brouky Pytlíky, produkované naším moderním školstvím upraveným po západním vzoru, bych jen vysvětlil, že v únoru 1948 došlo v Československu k převzetí veškeré moci komunistickou stranou a jejími kolaboranty ze stran jiných („zdravým“ křídlem sociální demokracie, dnes již neexistujícími socialisty a samozřejmě jako vždy „být u toho“ [koryta] lidovců). Pro jistotu ještě dodám, pro zmíněné pokrokové, tedy vlastně dnes se říká progresívní, mladé naděje, že Československo byl stát, který zahrnoval dnešní Českou republiku a dnešní Slovenskou republiku. (Slovensko je tam, co se teď hraje MS v hokeji. Pro jistotu, abyste pochytali alespoň základní pojmy.)

Gottwaldova komunistická strana používala tohoto anti-demokratického, ve své podstatě totalitářského a násilného ovládnutí politického prostoru a politických procesů, již před únorem 48 k eliminaci silných ne-komunistických osobností z politiky i ze struktur státní moci (armáda, policie),

A dnes to tu máme znovu!

Malá rekapitulace:

ANO vyhrálo demokratické volby.

Miloš Zeman vyhrál demokratické prezidentské volby.

Vláda sestavená ANO získala potřebnou podporu v demokraticky zvoleném Parlamentu v souladu s principy parlamentní demokracie zakotvenými v Ústavě.

(Pozn. pro vzdělané a inteligentní voliče TOP09, STAN, KDU a jiných lumpen-kavárenských stran – když píši „v Ústavě“, myslím Ústavu jako základní a nejvyšší zákon naší republiky. Neměl jsem na mysli Ústav....no, víte jaký, ne? No, možná ne. Čert to vem. Vás taky. ;-)

ANO na základě principů parlamentní demokracie a platné Ústavy ČR a platných zákonů získalo pozici předsedy vlády.

Ministry (a ministryně) v české republice v souladu s Ústavou navrhuje předseda vlády a na základě jeho návrhu je jmenuje prezident republiky.

Andrej Babiš je předseda vlády.

Andrej Babiš jako předseda vlády navrhuje ministry.

Miloš Zeman je jako prezident jmenuje.

Oba byli demokraticky zvoleni, oba mají plný demokratický, ústavní mandát k tomu, navrhnout a jmenovat Marii Benešovou ministryní.

ČEMU NA TOM K...A! NEROZUMÍTE, BOLŠEVICI?

Jo, aha, on Andrej Babiš nejmenoval ministra vybraného a schváleného „intelektuální elitou“, kavárnou, těmi neo-bolševiky, kteří si osobují právo vždy a všem určovat, co si mají myslet, co mají dělat a jak ještě správně za to zotročování děkovat. Ale Andrej Babiš navrhl ministryní někoho, kdo nevoní té kavárenské bolševické klice, která potichu – jako komunisti před 70 lety – během třiceti let po sametu ovládla soudní systém, média, „nezávislou“ neo-bolševickou „Českou“ televizi, systém vzdělávání (systém brainwashingu nejmladších a nejzranitelnějších) a navíc k tomu všemu kavárenská neo-bolševická parta(j) vytvořila paralelní, nelegální mocenskou strukturu nátlakových „neziskových“ a jiných zločineckých, anti-demokratických, nátlakových organizací.

Andrej Babiš vybral ministryni, ke které má důvěru vítěz voleb i další strany koalice. Ministryni, která by možná mohla začít likvidovat neo-bolševické struktury justiční multikulti mafie (protože proč by jinak neo-bolševici dosud ovládající a zneužívající celý justiční systém tolik křičeli?). To se ale samozřejmě nelíbí bolševikům.

Raději by na postu ministra/ministryně spravedlnosti viděli někoho jiného. Někoho ze své party. Někoho „nezávislého“ na všech občanech, kromě samotných bolševiků z pražské a jiné kavárny.

Tady se můžete podívat na lidové milicionáře a lidové milicionářky už opět znásilňující demokracii.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-proti-ministryni-spravedlnosti-benesove-milion-chvilek-pro-demokracii.A190513_163010_domaci_niv/foto/KLF7b4e37_052116_5851775.jpg

Opět za potlesku intelektuálů, jako vždy loajálně a kariéristicky se lísajících k moci.(K té skutečné, skryté moci globálních struktur deep states). Jako vždy a stále ke zmámení intelektuálů stačí naděje, příslib neo-totalitní moci, možnost veřejného „uznání“ v masmediální brainwashing mašinérii. A jako vždy se najdou lidé, kteří touží být „předvoj“, dříve předvoj pracujícího lidu, dnes touží být lepšolidi. Předvoj multikulti neo-bolševické totality.

Demokracie je pro ně jen fráze. Jen žvást a blábol, kterého mají plnou hubu, ale nemají ani nejmenší představu, co demokracie znamená. Aby svoji bolševickou totalitu zamaskovali a lépe podstrčili naivkům (i svému vlastnímu svědomí, nebo spíše vlastnímu mínění o sobě samých, protože svědomí nemají), tak už i tu demokracii přejmenovali na „liberální demokracii“, jako když podobný bolševik Gottwald podobně přejmenoval podobně znásilněnou demokracii na „demokracii lidovou“.

Lidové milice...tady jsou – tehdy i dnes:

https://obrazky.seznam.cz/?q=lidove%20milice%201948#utm_content=lista&utm_term=lidove%20milice%201948&utm_medium=link&utm_source=search.seznam.cz

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-proti-ministryni-spravedlnosti-benesove-milion-chvilek-pro-demokracii.A190513_163010_domaci_niv/foto/KLF7b4e37_052116_5851775.jpg

Když jsem hledal foto Lidových milicí, našel jsem tenhle. Na webu www.myjsmetonevzdali.cz

Krucinál, to vidíme každou chvíli, že to bolševici nevzdali a snaží se za každou cenu anti-demokratickými, násilnými a polo-násilnými prostředky zvrátit jakékoli výsledky demokratických procesů a svobodných rozhodnutí lidí, kdykoli se tyto výsledky nelíbí těm dnešním jenom přejmenovaným, přitom stále stejně totalitářským a anti-demokratickým bolševikům, kteří se jen licoměrně vymezují proti komunistům, přitom spolu mají společné vše, kromě praporu a hesel. Vlastně, vzhledem k Antifa, těm SA-bojůvkám multikulti bolševické totality, nejde často najít rozdíl ani v té fangli.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře